kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

mizerykordia (offline)

21-01-2015 20:18:11

Budniki
Julia wracaj szybko do zdrówka smiling smiley fajnie, że remont idzie do przodu u mnie już właściwie tylko dopieszczenie wszystkiego i z tydzień żeby wywietrzał ten zapach farb. Twoja Kluska to tak jak mój Wiktorek, pełna energii z tego co piszesz smiling smiley dla mnie to jest bombowe uczucie jak mały rusza się w brzuchu smiling smiley

Udało mi sie dorwać laptopa mamy, zupełnie inaczej niż na telefonie, więc moge też się pochwalić naszymi zakupami dla Wiktorka. Wózek wybraliśmy taki [link widoczny po zalogowaniu] produkowany jest u nas w górach, więc mam nadzieję że dostosowany do ekstremalnych nawierzchni. Byłam już w sklepie oglądać go jest wygodny w prowadzeniu, wizualnie też mi się bardzo podoba i wydaje się praktyczny i trwały, no ale to się sprawdzi. Mamy z mojego regionu na forach chwaliły ten model. No zobaczymy.
Co do pościeli do łóżeczka to zamówiłam dzisiaj tkaninę flanelową o taką [link widoczny po zalogowaniu] i moja mama uszyje pościel Wiktorkowi smiling smiley będzie miał coś od babci.
Zdjęcia które chce wydrukować dla mojego synka i powiesić nad łóżeczkiem to te:
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Zdjęć mam u siebie na laptopie ponad 40GB chce w nowym mieszkaniu trochę ich wywiesić, to zupełnie inaczej niż trzymać je w kompie.


[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

21-01-2015 20:26:47

D-wo-Koszalin
Hej dziewczyny. Jestem Majoweczką 2014 w sumie to wyszło, ze załapałam sie z porodem na koniec kwietnia.
Piszę w takiej sprawie. Mam na.sprzedaż ubranka po mojej córci a dla Was bedzie to idealna wyprawka, bo ciuszki bedą dopasowane do pory roku. Wszystkich ubranek mam 6 kartonow ponad 300 sztuk. Sa to ubranka od 0-8miesiecy. cena za sztukę to nawet nie cale 1,50zł. Jednak chce sprzedac całosc za 450 zł. W tym juz mogę wliczyć koszt wysylki. Moze ktoraś mama bedzie zainteresowana? gratis daje sukieneczke z bucikiami i opaska do chrztu za ktorą placilam 120 zł i śpiworek do wózka. Prosze pisac w wiadomości prywtnej :-) pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

anika82 (offline)

21-01-2015 22:20:06

Białystok
Mizerykordia świetne zdjęcia to twoje?


[link widoczny po zalogowaniu]

mizerykordia (offline)

21-01-2015 23:20:47

Budniki
Anika tak to moje zdjecia. Uwielbiam fotografowac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Adela (offline)

22-01-2015 11:02:17

Witajcie!
Wreszcie mogę tu na spokojnie zaglądnąć bo mam 2 dni wolnego. Od poniedziałku znowu do roboty, myślałam że będę krócej w tym mcu chodziła ale jest wysyłanie pitów i mnie potrzebują. Po pracy jestem mega zmęczona. Brzuch jest taki ciężki i ciągnie w dół że ledwo chodzę.

W poniedziałek byłam u lekarza. Córcia jest nadal córciąsmiling smiley Waży 1116 a ja przytyłam 9 kg, jestem w szoku bo myślałam że mniej.. Ale wieczorem byłam u lekarza a wtedy nogi mam już spuchnięte zazwyczaj więc i waga nie była niska smiling smiley

stefanek ja tez chyba nigdy nie miałam zgagi, a przynajmniej sobie nie przypominam. Dolegliwości też mam podobne do Twoich, źle spać, plecy pobolewają i piersi też jakby zmalały. Tak się cieszyłam że nareszcie mam duże C (przed ciążą B ), a ostatnio jakby puste się zrobiły smiling smiley

Karolka witaj , gratuluje bliźniąt smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 11:03 przez Adela.

hania_162 (offline)

22-01-2015 12:52:21

anika82 to daj znać co się dowiedziałaś po spotkaniu.
smerfetka32ila jak po wizycie, co z glukozą?
mamaMilusi mnie tam Ci aktorzy nie przeszkadzają, z tym, że ja pojadę w tygodniu po premierze bo w weekend będzie tłok, masz rację jakaś rozrywka ciężarnej też się należy smiling smiley JAk masz jakieś sukienki małe wstaw fotki może coś mi się spodoba, ja też wyprzedaję rzeczy po Miłoszu ale niewiele się sprzedało. Dużo tego na allegro i olx. Znam ten ból – mi też już ciężko a co będzie dalej- kochana jeszcze niecałe 3 miesiące...
MSylwia nic mi niewiadomo na temat tego, że trzeba z mężem. Składasz wniosek, będziesz musiała mieć akt urodzenia dziecka i zaświadczenie o tym, że byłaś pod opieką lekarza/położnej od 10 tc to wszystko.
Asiula7573 no właśnie każdy bank ma inne ceny, ja też nie wiem co zrobić bo faktycznie cena kosmiczna jak dla budżetu domowego, w którym tylko 1 osoba pracuje. Przesadzają z tym, gdyby to było tańsze na pewno więcej osób by się decydowało.
mizerykordia
no no Wiktorek już prawie 1,5 kilo – duży chłopak smiling smiley Fajnie, że wszystko ok!
emilia_ masz rację, moja córa i moja sprawa smiling smiley Jak się miewa Ingunia?
marta_vn no mnie też raczej nie stać ale myślę jeszcze...
Karolka321 Witaj, jak miło, że mamy w naszym gronie mame bliźniaków smiling smiley JA bym kupiła od razu 2 łóżeczka – co się odwlecze to nie uciecze i tak będziesz musiała kupić.
Julia23 super, że remoncik się posuwa, zazdroszczę – my nadal czekamy za oknem i malarzem...
mizerykordia wózeczek bardzo ładny smiling smiley Jakie śliczne zdjęcia! Po prostu piękne, nie mogę się napatrzeć.
Adela super, że córcia to córcia smiling smiley wiem, że jest Ci ciężko po pracy, znam to ja po pracy nic nie zrobię, tylko weekend.


A ja nadal waham się nad imieniem Zosia czy Marcelina - oszaleję sad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 12:53 przez hania_162.

aworma (offline)

22-01-2015 13:53:31

hania_162 z tych dwóch imion bardziej podoba mi się Marcelina, mała Marcysia

A ja się wkurzyłam bo dopiero co pomalowany pokój a tu wilgoć wyszła i teraz suszyć trzeba a rachunek pewnie będzie nieziemski
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

22-01-2015 15:22:36

aworma u mnie jest ten problem, że synuś uparł się na Zosię, sam miał być Zosią gdyby był dziewczynką i ma najlepszą koleżankę Zosię i jestem w kropce bo nie chce sie na Marcysię przestawić. Co do wilgoci ja też mam i wiesz co pomaga? Kupujesz taki pochłaniacz wilgoci - ja mam taki plastikowy - na tym jest metalowa puszeczka, w której jest proszek i w tym plastikowym pojemniku zbiera się woda, jak jest pełny kupujesz nowy wkład - ciężka jest walka z wilgocią, wiem coś o tym ale próbuj.

smerfetka32ila (offline)

22-01-2015 18:35:06

Iława
Hejsmiling smiley)
Karolka-gratuluje bliźniątsmiling smiley)


A ja po wizyciesad smiley(( Mała wazy 1044 kg natomiast dostałam ponownie juz trzeci raz skierowanie na test obciazenia glukoza 75mgsad smiley( Nie wiem jak ja to znowu przezyje no ale jak trzeba to trzeba. Poprzedni wynik miałąm na granicy wiec teraz mam obciazenie po godzinie i po dwoch i na nastepnej wizycie moj lekarz zobaczy co dalej.. Musze przejsc na diete bo faktycznie w moim menu jest za duzo cukrówsmiling smiley)) Oby teraz juz było ok bo jak nie to bede musiała jechac do poradni i codziennie mierzyc sobie poziom cukru z palca..
Hania- moj syn uparł sie ze chce siostre Hanie wiec bedziemy musieli zmienic imiesmiling smiley) I jak decydujesz sie na pobranie krwi pępowinowej?? My sie ciagle wahamy bo dzis jest nas stac ale kto wie co bedzie pozniej a koszta nie sa małe..

A jak to u Was było z wynikami cukru po 2 godzinach??
Miłego wieczorku Dziewczynkismiling smiley))

mizerykordia (offline)

22-01-2015 19:51:21

Budniki
Smerfetka u mnie wynik po dwoch godzinach wynosil 151 lekarz mnie uspokoil ze do 153uznaje za dopuszczalny i jedynie mam ograniczyc cukry w diecie.

Niepokoi mnie to ze zaobserwowalam na prawej nodze rumien W miejscu gdzie we wrzesniu mialam kleszcza. Jutro zarejestruje sie do przychodni i pokaze lekarce jakos nie usmiecha mi sie chorowac na borelioze sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.