kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

aworma (offline)

09-09-2014 13:52:10

krecikowa83 Ja miałam pierwsze usg w 7 tc był tylko pęcherzyk bez serduszka, to było bardzo szybkie usg ale było, bynajmniej wiem że będzie jeden dzidziuś a nie dwa ;P teraz będe miała już kolejne na 12 tc, trochę się dziwie że dopiero w 11 tc pierwsze usg, chyba mu się nie chciało robić, ale nie martw sie napewno na twoim pierwszym usg wyjdzie że jest wszystko dobrze. Cierpliwości życzę

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mmonika89 (offline)

09-09-2014 14:03:47

Poznań
krecikowa83 Ja też miałam już dwa razy USG i jutro idę na trzecie ale myślę, że nie musisz się martwić ja chodzę prywatnie może mój lekarz chce trochę zarobić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Justynaa (offline)

09-09-2014 15:09:23

Gdynia
Ja pierwsze usg mialam w 5 tc pozniej w 7 i teraz idę w poniedziałek to bedzie 11 tydzien

nessa26 (offline)

09-09-2014 15:47:47

ja miałam robione w 6 tyg i serducho już biło. Teraz ide w 10 tyg a tydzień później na te dokładne.
Emila wpisałam się na tą liste smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 15:49 przez nessa26.

krecikowa83 (offline)

09-09-2014 15:52:19

Warszawa
no właśnie, ja też już bym chciała być po usg. Chyba pójdę prywatnie. Ale póki co nie panikuję...przynajmniej staram się winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

martyna29 (offline)

09-09-2014 18:57:22

Pisz
Virpi gratulacje, wiedziałam, że tak bedzie smiling smiley mam nadzieję, że teraz jesteś spokojna smiling smiley

Krecikowa ja jeżdzę do kliniki Bocian na akademicką- i nie mam kontaktu z położną, jak narazie z lekarzem tylko winking smiley
A gdzie kuzynka pracuje?

Mnie dziś brzuch bolał, teraz jest trochę lepiej, wogóle dziwnie się czuję, bo mam dziwne uczucie w brzuchu, takie puk puk, raz nad pępkiem raz podbrzusze sad smiley


Mama 3 Aniołków : Zuzi 10tydz, Dominiś 10 tydz i Kropusia 5 tydz

[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

09-09-2014 20:17:43

Skoczów
Virpi, no nie niby, tylko jest wszystko OK !!! smiling smiley
Krecikowa, no ja juz mialam 2 razy USG. Następną wizytę mam 16.09 i też będę miała USG (bo mam robione na każdej wizycie - moze dlatego, ze chodze prywatnie). Super, że już lepiej się czujesz smiling smiley
Martyna, ja tez mam takie wrazenie, ze coś mnie od wewntarz ,,puka". Ale to raczej jelita smiling smiley

Mnie dopadla migrena, wiec ide spac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 20:19 przez emilia_.

virpi (offline)

10-09-2014 11:21:55

Katowice
Hej dziewczęta!!! Jak się czujecie???

Ja średnio na jeża. Męczą mnie mdłości , nie wymiotuję ale ciągle mam zamiar. Z jedzeniem też dziwnie odeszły mnie smaki i cholewka znów nie wiem co na obiad, weny kompletnie brak. Jedyne co to ciągnie mnie do słodkiego, co mnie troszkę martwi bo na ogół nie przepadam za słodkim, a i w pierwszej ciąży mało co jadłam słodkiego żeby nie powiedzieć wcale.

krecikowa ja też miałam już 3 usg na pierwszym nic, na drugim pęcherzyk, a na trzecim już mam fotkę stworka. Dziwne że dla samego potwierdzenia nie zrobił, bo ja znam kilku lekarzy którzy wogóle w testy nie wierzą, beta i usg. tyle. Ale panikować nie ma co. ja tam panikuje ale to przez te moje problemy z tarczycą inaczej byłoby inaczej.

martyna jak teraz czujesz puk puk to zobaczysz jaki hardcore jak zacznie ci już tak stłukać rączką oj to jest dopiero mega. Jak męża kiedyś tak przez brzuch nasza lala dotkła to poprostu chodził jak poparzony no bajer.

emilia no ok ale wiesz strachhhhh. karty mi nie założył wszystko na następnej. A ja staram się powstrzymać by nic nie mówić. A powiedz mi jak twoja Ingusia , nosisz ją bardzo przylepa jest. Bo moja Zuza tak i aż boję się co to będzie jak brzuch urośnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martyna29 (offline)

10-09-2014 11:43:17

Pisz
Cześć dziewczyny smiling smiley

Virpi ja też dziś nie bardzo, boli mnie cały brzuch sad smiley i mam wrażenie , że infekcja mi się zaczeła, bo mnie piecze, kurcze skąd, człowiek dba o siebie jak nigdy dotąd a tu takie niespodzianki, dobrze, że do piątku nie daleko, pewnie mam coś w moczu, bo jest taki mętny sad smiley i może stąd mnie brzuch boli? nie wiem, im bliżej wizyty to czarne myśli mnie nachodzą, boję się bardzo.
Ja mdłości dziś nie mam ale mam " gulę" w gardle i czasami aż mnie podbija, że myślę, że za chwilę zwymiotuje
Virpi tak bym chciała to poczuć o czym do mnie pisałaś, jej musi być niezwykłe uczucie.
Pomysłu na obiad to i ja nie mam ostatnio wiele rzeczy mi śmierdzi... ja to różnie raz mnie do słodkiego ciągnie, potem do pikantnego jak zjem słodkie to za chwile muszę coś ostrego i tak wkółko


Mama 3 Aniołków : Zuzi 10tydz, Dominiś 10 tydz i Kropusia 5 tydz

[link widoczny po zalogowaniu]

shila (offline)

10-09-2014 12:34:42

Iława
Trochę mnie nie było...ale praca dom dziecko i tak w kółko. Na szczęście zmęczenie mi nawet przeszło tylko mam okropne mdłości. Kolejne badanie mam 17 września i czekam z utesknieniem aby zobaczyc moja kruszynkę.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.