Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

mamusia1987 (offline)

31-03-2015 10:56:32

Wrocław
Moja ślicznotka ma 15 dni. I jest wielkim glodomorem w dzień aniolek budzi się co 3-4 godziny do cyca i zasypia w nocy zas jest gorzej budzi się co 1-2 i zanim zasnie to marudzi kolo godziny.
Dziś odpadl jej pępek.
Często chodzimy na spacery bardzo grzeczna na nich jest a ja chudne winking smiley

ewunia85 (offline)

31-03-2015 13:28:48

kutno
Hejka! A gdzie reszta mamusiek? Czyzby az tak wciagnely was nowe obowiazki ?:-)
Hm moj wlasnie wyczuwa obciazebie sieci wifi i zaraz sie pewnie obudzi.... a zapikanka przypali w puekarniku hehehe
U nas hebel i ziab ... z reszta jak co rok w swieta.... hm czy Wielkanoc nie moze byc ciepla???
Wozio stoi a chetnie bym wylazla z pieleszy domowych...
Co u malca.... ogolnie spokojniejszy duzo od cory.... ale i on ma czas na swoje humorki :-)
A takto jedziemy na moim mleczku i czasem go dopxham mieszanka;-) jakos zalapalo i oby wytrzymalo tak do czwartego miesiaca....
Tylko jeszcze chlopak zolty....walczyny z zoltaczka cd
Ale mierzylismy ja dwa razy i spada powoli....
Ile to potrfa sprawa indywidualna... wazne ze blednie...
Ok to ide zerknac na zapiekankr....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

isa873 (offline)

31-03-2015 15:31:51

Michałów
mam do sprzedania kropelki Sab Simplex zakupione w lutym w Wiedniu paragon z apteki do wglądu, zainteresowanych proszę o kontakt

Witam,
mam do sprzedania mleko Enfamil 1 opakowania 3x400g mojemu synkowi musiałam zmienić mleko
zainteresowanych proszę o kontakt


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

margolciaBB (offline)

03-04-2015 20:15:33

Bielsko - Biala
Widzę, że tu się nie wiele dzieje ostatnio ;-) wszyscy zajęci swoimi pociechami ;-)
U nas wszystko jakoś leci, Hania ładnie je i śpi po 6-8h w nocy co mnie bardzo cieszy ;-) Ostatnio zainwestowałam w leżaczek - bujaczek bo Mała nie chce już leżeć woli oglądać świat z innej perspektywy, najlepiej "przewieszona" przez moje ramię...A co u Was?

Życzę wszystkim spokojnych i ciepłych świąt ;-) bez bólu brzuszków waszych pociech ;-)

basiuniaaaa (offline)

09-04-2015 22:32:46

Katowice
Hej dziewczyny jak się macie?jak wasze pociechy?moja Amelka skończy jutro miesiacsmiling smiley)) jak dodac zdjęcie???

basiuniaaaa (offline)

09-04-2015 22:34:01

Katowice
Ale tutaj ucichlo smiling smiley

diablica85 (offline)

12-04-2015 13:05:29

Dzbenin
Hej dziewczyny!!!!!
Dawno mnie nie było i widzę, że niezłe pustki.
U nas w miarę ok.ja się juz niedługo po porodzie czulam, jakbym nie rodzila winking smiley Moja Królewna ma skazę białkową i niestety muszę być na diecie całkowicie bez nabaialowej... sad smiley(( ale czego się nie robi dla takiego szkraba smiling smiley)))
Jutro mamy bioderka a za dwa tygodnie szczepienia. Wpadalabym częściej, ale moje dziecię to istny ssak i cycolina w jednym!! Nie urnie inaczej, jak z cycem w budzi. Okazuje się również, ze mam dosyć malo pokarmu i mała częściej się budzi, bo nie mająca się aż tak mocno. I tak od kilku dni próbuje wprowadzic jedno lub dwa karmienia sztucznym, ale jakoś mi to nie idzie,nie mogę się przekonac i do stawiam ja częściej hehe
Działam teraz na tablecie i zdjęć nie moge dodac,ale jak tylko uda mi sie na leptopa przesiasc, to się pochwałę swoja Kruszyna smiling smiley))))

Buziaki dla Was i Waszych pociech smiling smiley))) i napiszcie co u Was, w miarę jak czas pozwoli winking smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

12-04-2015 23:14:34

kutno
Magda nr 3 - to w takim razie wspolczuje spacerkow smiling smiley)) daleko nie zajedziesz......
Ja tez dokarmiam bo nie jestem dojna...ale tak jak Ty raz akbo dwa, w tym ze potrafi wypic 20ml mieszanki i jest szczesliwy..... a butelki zostawiam na jedna przed spacerkiem a druga ewentualbie na spacerku.... a w dmu to tylko na piersi. Hm czy dobrze niewiem..., ale z racji tego ze brak u mnie mleka wykorzystuje te wygodnosc i konfortowosc na spacerku..... b i tak nie mam co odciagnac na dluzsze wyjscie....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

12-04-2015 23:16:12

kutno
Baska musisz wstawic zdjecie do galerii bobasa a pozniej skopiowac kod pod obrazkiem i wkleic go jak wypowiedz na forum....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ombre (offline)

15-04-2015 10:01:12

Poznań
Witajcie!
Oliwia rozwija się prawidłowo, daje mamie pospać i uwielbia się tulić. Karmimy się piersią zawsze i wszędzie i spotykamy się z miłymi komentarzami. A Wy?
Spacerki, choć ja leniwiec spacerkowy, spodobały się nam obu i gdy tylko pogoda pozwala wypuszczamy się w teren na parę godzin. Pan Tata jest super pomocnikiem, jednakże jest z nami tylko w weekendy. Przeprowadzka oddaliła mi się w czasie, bo muszę pozałatwiać pełno swoich lekarzy tutaj, więc żyjemy w rozłące. Oliwia wczoraj miała szczepienie i była taka dzielna! Póki co bez gorączki. Dziś USG bioderek, mam nadzieję, że będzie oki.
Jak tam Wasze dochodzenie do siebie po ciąży? U mnie zostały piersiowe rozstępy, za to brzuszek już praaawie wygląda jak przed.
Pozdrawiamy!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547110, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.