wciaz czekam na ciaze

Wysłane przez sabaw 

julka2404 (offline)

10-07-2013 09:33:58

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Hey kobietki, u mnie wszystko po staremu.
W pracy dużo roboty, dzidzi brak. Nuda nuda nuda.
Pozdrawiam Was , buziaczki buziak od dziecka

malgos741 (offline)

13-07-2013 20:07:24

Hej dziewczyny,
u mnie na razie po staremu, nowe przygody to w piątek zalało całe miasto ledwo się przedarłam do domu ale mam teraz problem bo zgubiłam rejestrację i awaria szyb- dwie są otworzone ale zabespieczone folią aby nie napadało bo drugi dzień leje i centralny zamek też szwankuję ...nic w poniedziałek do elektryka niestety. Ja chcę słońcasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

14-07-2013 17:44:12

Małgoś no to niezłe przeżycia, a na dodatek auto współczuje.

U nas dzis okropnie wieje. Wybraliśmy się do kościoła ale tak waiło że weszliśmy do środka, mała nawet była spokojna ale przed komunia zaczęła spiewać. Musieliśmy ja wziąc na ręcesmiling smiley Ale ogólnie grzecznasmiling smiley

A ja się raczę z mężusiem kawka i ciastem z przepisu Slonko, który jakiś czas temu tu zamieszczałasmiling smileysmiling smiley Dzięki kochana wyszło super. Dodałam jeszcze krem budyniowy, dzem wiśniowy i polewe i jest super wuzetkasmiling smiley
Z nowości:Wiki pokochała nocniksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-14 17:45 przez SYLWUNIA8989.

Tymonka (offline)

15-07-2013 13:09:47

Tomaszów
Hej smiling smiley Bardzo dawno się nie odzywałam , ale to dla tego ,że nie było lekko , w 21 tygodniu trafiłam pierwszy raz do szpitala ze skurczami , wyszłam po 3 dniach , niestety w 24 tygodniu wróciłam na oddział na dwa tygodnie , założyli mi pessar bo szyjki już prawie nie było , dostawałam pompę z fenoterolem 24h / dobę , to były chyba najgorsze tygodnie w moim życiu , liczyłam każdy dzień , każdą godzinę do przodu bo poród mógł się zacząć w każdej chwili , na szczęście wszystko się poprawiło i od 8 tygodni leżę w domu , co prawda na najwyższej dawce fenoterolu i plackiem w łóżku , ale w domu smiling smiley , a za dwa tygodnie wstaje z łóżka ,o ile maluch się nie pośpieszy , ale teraz już jest bezpiecznie . Julek na usg tydzień temu ważył 2721 g , duży chłopak nam rośnie .


[link widoczny po zalogowaniu]

Maartuska (offline)

15-07-2013 16:01:31

Jastrzębie-Zdrój
hej dziewczynki smiling smiley no to sie działo u was smiling smileysmiling smiley my bylismy w zakopanem winking smiley ach to były piękne dni smiling smiley szkoda ze sie tak szybko skonczyly sad smiley u nas na szczescie nie zalewa miasta.. jeszcze sie powódz nie zdarzyła ale nie mamy rzeki w poblizu wiec moze dlatego ale słonko by sie przydało bo tak ponuro jest ...


Szczęśliwa żona smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczęśliwa mama smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

15-07-2013 18:36:14

Tymonka no to współczuję. tez brałam fenoterol ale zapewne mniejsze dawki. Dobrze kochana, że mały jeszcze w brzuszku wytrzymujesmiling smiley teraz już tylko czekamy na same dobre wieścismiling smiley

Martuśka oby Zakopane zaowocowałosmiling smiley Chcham i dmuchamsmiling smiley

Moja córa pokochała nocniksmiling smiley mam wrażenie że czeka aż ja posadze bo zaraz robi sisiu albo kupkesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

15-07-2013 18:39:46

Hej dziewczynki,
wczoraj powalczyłam z autem i naprawiłam, poczytałam w necie gdzie jest moduł komfortu w aucie ... wymontowałam, wysuszyłam bo był cały mokry i działa smiling smiley nie od parady mam ten dryk do naprawiania hi. Była dziś na policji bo zgubiłam przez ten potop tabicę rejestracyjną ale muszę podjechać jutro bo jeszcze nie dowieziono wszystkich a znaleźli 100 tablic.
Czekam na @ a od nowego cyklu staranka.
Sylwunia nocnik to super.
Tymonka to współczuję tego leżenia ale co się nie robi aby mieć maleństwo, ale teraz tylko do przodu.
Martuska to wypoczęłaś, przeżyłam pierwszy raz taki potop zawsze moje miasto wszystko omijało ale dziś i wczoraj piękne słoneczkosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

16-07-2013 15:46:17

Małgoś debeściara z Ciebiesmiling smiley Życze powodzenia z tablicamismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

andziula21 (offline)

18-07-2013 12:00:01

hejka u mnie ok , choc w zeszlym tygodniu w sumie ponad tydzien temu bylismy w szpitalu Nati wymiotowala , goraczkowala ale chorob nie stwierdzono ale po 3 dniach dostala wysypke wiec doszlam ze to 3 dniowka winking smiley
zebow nie widac ale za to mala zaiwania po claym pokoju mi winking smiley kable wszystko co zle ciagnie szarpie zdejmuje , krzesla przesuwa winking smiley oko i w tylku trzeba miec winking smiley od 4 dni jakos takie poczynania robi a wczesniej od miesiaca przymiarki robila do tego winking smiley haha
a wczoraj skonczyla 7miechow , niedlugo do PL jade ! hura 25 lipca zaraz krotko po moich urodzinach winking smiley
mam nadzieje ze u was ok widze coraz wiecej grona tutaj winking smiley a szkoda ze niema starych wyjadaczy ;///
brakuje mi tez slow od nich jak tam sie maja i wogle .
pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

19-07-2013 10:35:15

Andziula to dobrze że jest już ok. Ale ta mała spryciula.confused smiley
Dzięki dziewczyny za pochwały ale radzić sobie trzeba, na razie autko sprawuje się nie źle. Dziś pochmurno nie lubie takiego lata, dziś idę na badanie prolaktyny zobaczymy jak będzie po dawce tej właściwej bo miesiąc wcześniej była w normie ale dawka była mniejsza. Widzę że grono rośnie nowych staraczek a jaka wasza historia bo te co były prawie się nie odzywają.
Ja zaczęłam cykl i w tym miesiącu bierzemy się do roboty. winking smiley
Sylwunia dzięki a co do tablic to czekam aż policja zadzwoni bo zostawiłam namiary.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.