wciaz czekam na ciaze

Wysłane przez sabaw 

malgos741 (offline)

12-04-2014 22:22:31

Slonko przykro mi ale idzie u ciebie do przodu. :-)
Ja was poczytuję ale nie mam co pisać praca -dom, teraz jeszcze kupiliśmy działkę - jest dużo roboty na niej aby doprowadzić do ładu i w lato spędzać miło czas na niej. Co do starania nadal się staramy ale od lutego bez stymulacji bo muszę odpocząć od latania do lekarza i leków, nadal biorę lek na prolaktynę no i następny etap to zbieranie kasy na insyminację. Pozdrawiam wszystkie.winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

18-04-2014 23:30:26

Smoczysko ja chodziłam najpierw do lekarza na nfz i była dupa tzn. miałam zrobione hsg, badanie nasienia no i stare badania hormonów, po roku czasu stwierdziłam że czas zmienić lekarza na prywatnego. Lekarz jak zobaczył co ja miałam badane stwierdził że podstaw badania nie mam no i zaczęło się : hormony w 3dc i 12dc i 21dc, morfologia, cukier,mocz no i podstawowe badania dla staraczek czyli toxoplazmoza, cytomegalia, hiv, hcv itd. Przy pierwszym badaniu wyszło że mam trzykrotnie wyższą prolaktynę, miałam rezonans i dostałam leki. Kazał starać się przez trzy miesiące, po trzech miesiącach miałam stymulację słabszą, później 2 m-ce mocniejszą a teraz już tylko IUI. :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

18-04-2014 23:31:25

WESOŁYCH, SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA WSZYSTKICH ŻYCZĘ.winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.