Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Anonimowy użytkownik (offline)

28-03-2017 19:13:54

Aha, mam juz mega stresa jak mysle o podrozy z dzieciakami do Pl :/ teraz Tymek to pikus, ale nie wiadomo jak Nastka zniesie lot... no i potem z lotniska jeszcze kawal drogi do rodzicow... a jak sie okazalo niedawno wcale w aucie nie jest tak zawsze super sad smiley no i lot jest pozno... boje sie, ze mloda da nam popalic i w trakcie i potem bedzie to przezywac...
Tak wiec ciesze sie, że w koncu bedziemy w Pl, ale i boje calego tego zamieszania... ehhh ja domatorka winking smiley
p.s Nie pamietam czy pisalysmy o tym - czy ktoras z Was nosi swojego malucha w chuscie??
ja sie przybieralam, ale ... jakos sie nie odwazylam. stwierdzilam, ze to nie dla mnie... choc bardzo mnie namawiano.
p.s 2 Kiedy Wasze maluchy trzymaly juz ladnie same głowke i mozna bylo brac je pod paszki??

Mala1987 (offline)

28-03-2017 20:06:41

Jankowo Gdańskie
Lena ja bym bardzo chciała w chuście nosić bo mi się mega podoba ta bliskość i to że ręce nadal wolne ale nie wiem jeszcze jak to się robi i czy nie bede się bałasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mala1987 (offline)

28-03-2017 20:07:35

Jankowo Gdańskie
a na moim suwaczku "pewnie odczuwasz już ruchy maleństwa" g**no prawda nic nie czujetongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

29-03-2017 06:40:07

Kraków
Mala ja tez jestem za smiling smiley na pewno latwiej bedzie wrzucac fotki smiling smiley

Pigwa! No w koncu sie odezwałaś!

Ja myslalam o jakims tygodniu nad polskim morzem, ale jak cos to chyba sama z Jaga bede jechac bo Adam wiecznie w pracy...
Jutro idziemy na ostatnie szczepienie i bede chciala wymóc na lekarce skierowanie do dermatologa bo wczoraj Jaga wypila soczek jablko-winogrono + nutka miety i ta nutka tak nas zalatwila, ze dziecko wygladalo jakby wpadlo do wrzatku, atopia jak sie patrzy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

29-03-2017 10:21:01

My wczoraj bylismy na szczepieniu, synek bez goraczki, nocke przespal ale budzil sie troche czesciej niz zwykle. Dostalismy kropleki Floractin bo robi mi kupki co 3-4 dni..nie wiem dlaczego tak mu sie zmienilo nagle.

Wazy juz 6100 :-)

A za dwa tygodnie robimy sesje :-)

My wakacje wczoraj wykupilismy w Miedzyzdrojach..powiem Wam ze sporo miejsc juz wykupionych..




Anonimowy użytkownik (offline)

29-03-2017 10:31:33

Mała, super, ze tak dobrze znosisz ciąze smiling smiley tylko sie cieszyc. koniecznie daj znac po usg smiling smiley
(moja kolezanka, ktora, ma termin na poczatek wrzesnia wczoraj sie dowiedziala, ze bedzie chlopiec - ma juz corke i syna -a ja mialam jej ubranka po Nastce pooddawac winking smiley)
Ruch ymaluszka na pewno lada dzien poczujesz smiling smiley
Mi wlasnie brakuje odwagi i zapewne cierpliwosci, zeby nosic w chuscie. poza tym Nastka miala taki moment, ze uwielbiala wtulac sie mamie noskiem pod pachę do spaniawinking smiley, a teraz nie bardzo lubi na rekach...
Tez jestem jak najbardziej za tajna grupa na fb grinning smiley

U nas jak co roku wakacje w.... PL winking smiley ale mysle, ze za rok w koncu uda sie gdzies wyjechac z dzieciakami smiling smiley maz o tym marzy od dawna, ale zawsze cos.
Ja pewnie posiedze z 1-1,5ms w Pl z lobuzami, a maz nas przywiezie i potem po nas przyjedzie/przyleci.

Pigwa, milo, ze sie odezwałas. cały czas o Was mysle i trzymam kciuki smiling smiley

Kokosek, chyba najłatwiej bedzie jak powrzucam linki z sieci smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu] Pierwszy był płaszcz winking smiley myslałam o tym pudrowym rozu, ale w sklepie okazalo sie, ze nie ma, wiec zdecydowałam sie na czerwony, ktory tez jest fajny smiling smiley
do tego torebka:
[link widoczny po zalogowaniu]
No i na koncu dopadłam sukienkę:
[link widoczny po zalogowaniu]
No i do tego czarne .... chciałabym napisac szpilki, ale to chyba bardziej "pantofle"winking smiley srednio toleruje wysokie obcasy ....

zabolinka (offline)

29-03-2017 12:29:15

Lublin
Kokosek i mnie wywoluje to sie odezwe w koncu. My przechodziny trudny okres. Po ostatnim szczepieniu Hubcio dostal goraczki, byl mega marudny, nie chcial nic jesc. Bylam wykonczona psychicznie i fizycznie bo caly dzien na rekach musialam go nosic. Teraz jest odrobine lepiej. Oczywiscie dalej jest spora niedowaga ale Hubcio wazy juz 6,5kg. Ma 69-70cm. Zauwazylam ze zaczyna troche wiecej jesc. I mam nadzieje ze tak zostanie albo bedzie jadl jeszcze wiecej. W poniedzialek skonczyl pol roku, pije juz mleczko nastepne. Na poczatku troche mu jakby nie smakowalo ale się przyzwyczail. My na wakacje planujemy chyba bieszczady. Ewentualnie roztocze ale bylismy tam w zeszlym roku wiec raczej bieszczady.


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

29-03-2017 12:38:45

Lublin
Aa i jeszcze do tego wszystkiego okres spoznil mi sie 8 dni. Nie wiem czy to ze stresu czy co.


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

29-03-2017 19:22:49

Hej
Tez jestem za tajną grupą jesli mnie przyjmiecie.
Częściej bym się odzywala, bo tu na tel jeszcze jest masakra. Zamula kasuje i dlugo wszystko trwa :/
My jutro szczepienie


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

29-03-2017 21:39:40

Kraków
Dziewczyny utworzylam grupe, te dziewczyny ktore chca byc a ktorych nie mam albo ja albo kokos, zabka, avis, ewa, lena i jersey prosze o podanie namiarow na priv


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.