Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

kokosek (offline)

14-03-2017 20:12:40

Prabuty
Ania ja mieszalam kleik mm i iwoce a. Teraz np dajejak kaszke orkiszowa na mm z owocami :-)

No jal na ziemniaki dobrze reaguje to podaj z ziemniakiem. Ja bede takw dawac jak jest wtak słoikach


anna22 (offline)

14-03-2017 20:23:04

A tak jak ja robie moze byc?
Bo mam tez przepis z ksiazki u malucha na talerzu jablko zetrzec i dodac kleik. Wiec bez mleka, to pomyslalam ze tak mozna.
To jutro mu miesko podam z tymi zienniaczkami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

14-03-2017 20:24:40

Kokosku ale ten kleik z owocami i mm to jako deser? I jakie proporcje ? Moj syn ogolnie je mlea 150-180 ml.
To jak radzisz?


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

14-03-2017 20:27:13

A tak jak ja robie moze byc?
Bo mam tez przepis z ksiazki u malucha na talerzu jablko zetrzec i dodac kleik. Wiec bez mleka, to pomyslalam ze tak mozna.
To jutro mu miesko podam z tymi zienniaczkami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

14-03-2017 20:28:52

Kraków
Zabka no ja Ci powiem, ze jutro ide na pneumokoki i zastanawiam sie czy nie uslysze, ze za malo wazy ale naprawdę ona juz nie fa rady wiecej jesc... teraz je 3x 240 i 1x 210, sloik warzyw z miesem albo jajkiem, deserek albo owoce ze startym biszkoptem + skorke chleba do memlania...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

14-03-2017 21:01:53

Prabuty
Ania pewnie ze mozesz dac same owoce z kleikiem :-)
Ja Kostkow nie zastapilam jeszcze kaszka calkowicie mleka. Wiec u nas wyglada to tak 30ml wody 2,5 miarki jakiejś kaszki albo kleiku i do tego 1/3 sloiczka owoca. To zjada i wypija po tym ok 90ml mleka. JalbysA chciała zastąpić mleko.calkowicie kaszka to bym sprobowala zrobic z 90ml wody odpowiednio, mleka i kaszki. I wtedy więcej owoców :-) ja to daję przy drugim śniadaniu. Jak będzie jadł oboadek z, miesem to wtedy owoc bede dawac po obiedzie, a na 2 śniadanie sama kaszke :-) ale.do tego to jeszcze dluga droga :-)


Aniia (offline)

14-03-2017 21:36:19

Kokosek pediatra powiedzial ze czasami sie po prostu robi..ja wyczytalam ze to zablokowanie ujscia gruczolow i najczesciej wyst u chlopcow :-(




zabolinka (offline)

14-03-2017 21:53:07

Lublin
Mini mi pediatra powiedziała ze co najmniej 1kg a najlepiej 1,5 powinien więcej ważyć więc na prawde zaczynam sie o niego strasznie martwić. ogólnie powiedziała ze nie wygląda na chorego, wyniki tez ok tylko żelaza troche mało. tylko dodała że patrząc na tatusia to może po prostu będzie taki szczupły bardzo. mój zjada ok 600-700ml mleka na dobe do tego obiadek, czasem deserek. jak odpycha mi butelke to przeciez na siłe mu nie dam bo sie jeszcze zachłyśnie. nie wiem już jak mam go utuczyc sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

15-03-2017 09:37:44

Kraków
No wiec oficjalnie zostaly przekroczone wszelkie granice. Bratowa mojego meza napisala do nas, ze bedzie im milo nas goscic ale za jakies 2-3 tygodni jak dojda do siebie (chcielismy w weekend zajechac dac prezent i zobaczyc Benie) z jednej strony rozumiem, ale z drugiej ja urodzilam w czwartek popołudniu, wypionowali mnie w pt rano a w niedziele rano juz przyjelam delegacje zlozona z tesciowej i brata i bratowej, nikt mnie nie pytal czy chce, czy moge, Jaga wtedy byla jakos pierwszy dzien poza inkubatorem... poza tym nie sprowadzilabym Jagi do noworodka, wiec musielibysmy wejsc na zmiane to ile bysmy posiedzieli w sumie? 30 min? Ale to jeszcze nic, Adam powiedzial tesciowej ze szkoda, ze tak pozno, ze myslal ze w weekend zobaczy mala... a co tesciowa powiedziala? Ze brat to tak przezywal porod i to ze ta mala sie zachlysnela wodami i byla 4! godziny w inkubatorze, ze powinniśmy dac im czas na ochloniecie, bo Adam to sie w ogole nie przejmowal jak sie Jaga urodzila a Karol to taki zdenerwowany.

Serio.

Nie pojade juz tam. Adam przekaze tesciowej prezent dla tej malej bo tam sa pampersy 1 to za 3 tyg na leb se chyba zalozy i tyle. Koniec.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

15-03-2017 10:29:50

Kokosek, właśnie nie chce robic na wodzie... a dzis zrobilam rano tak : 180ml wody i 6miarek mleka wi 2,5 lyzki kaszki tej lyzki od mleka.


Bo on pije mleka 150-180

No i wypil.
A jak daje obiadek to tez poprawia mlekiem.
Ozniej daje tez deserek
No a dzis chce mu dac miesko. smiling smiley

Zabcia widzialam wcześniej zdj twojego synka i wg mnie normalny.
Mój synek tez nie nalezy do tych pulpecikow ale wazy ponad 8kg . Dlugi jest

Od kiedy zaczelyscie podawac mięso?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 10:43 przez anna22.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.