Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

LubieArbuzy (offline)

21-04-2016 19:05:42

Glinianka
Witam dziewczyny marpati i glin_k u mnie dziś 5dc. No i jakieś choróbsko mnie dopadło, gardło boli i katar dokucza, bleee. Córa znowu walczy z kolejnymi zębami, więc ciężkie czasy. Trzeba zacisnąć zęby i przetrwać.
Oliwia28 super, że owulka jest! Ja też muszę ogarnąć ten suwaczek

Oliwia28 (offline)

21-04-2016 20:06:47

Warszawa
LubieArbuzy - no koniecznie ogarnij suwaczek! wsólczuję choróbska, zdrówka dla Ciebie
U nas dziś starsznie wieje!

marpati - u nas w pracy był okres, że jednocześnie było w ciąży 10 dziewczyn (na ok. 100 pracowników)

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

23-04-2016 08:03:23

ja po wizycie - jestem załamana

Lekarz wypatrzył 6 cm torbiel krwotoczą, skierowanie na markery nowotworowe. Ciąża już z w macicy i stwierdził że to super, bo przeważnie z takimi torbielami nie ma na to szans i ciążę są pozamaciczne. Ciąże okreslił tylko jako wczesną i skupił się na tym torbielu.

mam doła depresje chandrę i wszytsko co tylko można
w ponniedziałek pojade na te makery, i chciałam się umówic do mojego gina na pierwszy wolny termin a tam dopiero 13 maj.
nie wiem czy isc miedzyczasie gdzies indziej? z wynikami
czy czekac 3 tyg

zamiast się Cieszyć że widziałam kropeczke mam jeszcze wiecej zmartwień, naczytałam się że z torbielami częściej wystepuja poronienia, a nic nie dostałam na podtrzymanie. Lekarz tylko stwierdził że trzeba to zbadac i wnikliwnie monitorowac i do 16 tyg powinna sie wchłonąć i mam byc mega ostrozna żeby nie pękła bo jesc dosc duza.

Oliwia28 (offline)

24-04-2016 16:00:53

Warszawa
staraczka-skoro lekarz Cię uspokaja, to musisz wierzyć że będzie ok!!! wiem, że się denerwujesz i stresujesz, ale pomyśl o Dzieciątku...
Co do terminów czekania na gina, to prywatnie czy przez nfz? ja mam abonament w luxmedzie i na usg transvaginalne czekałam 1,5 miesiąca, a na usg piersi 2 miesiące. Zwykły gin to też czekanie ok miesiąca...
daj znać po makrerach, trzymam kciuki!!! głowa do góry!!!

dziewczyny meldować się co u Was kiedy macie terminy @?
ja chyba jakąś tabeleczke zapodam w pierwszym poście co by porządku pilnowaćgrinning smiley

glin_k (offline)

25-04-2016 13:29:13

Złotów
StaraczkaKLA- musisz codziennie pozytywnie się nastrajać. Dla siebie i dla maluszka. Wiem, że to trudne i pewnie mi łatwo napisać. Ale warto, a nawet nie masz wyjścia, jak wierzyć, że będzie OK. także trzymam kciuki!!!
Oliwia28- termin @- teoretycznie jutro, ale zobaczymy, to mój pierwszy miesiąc po odstawieniu leków antyk., ostatnie 3 m-ce były jak w zegarku a teraz zobaczymy. Trochę mnie nie było, w międzyczasie zgubiłam obrączkę ślubną, załamka, bo jestem z natury sentymentalna. Nawet nie wiem kiedy zsunęła mi się z palca. Już jestem pogodzona winking smiley i w zastępstwie, od mojej mamy dostałam jej złoty krążeksmiling smiley . Także mam nadzieję, że ta rodzinna pamiątka już mi nie zginie.

marpati (offline)

25-04-2016 14:06:53

Waterford
staraczkaKLA będzie dobrze smiling smiley musi być. Znam przypadki ze torbiel po prostu się wchłoną podczas ciąży więc uszy do góry smiling smiley
glin_k współczuję tej obrączki, ale dam na pocieszenie, że moja mama zgubiła swoją obrączkę jak wyszła z kościoła grinning smiley jak ona to zrobiła, to nie wie do tej pory winking smiley
Miałam testować, a w zamian się przewijam :/ wkurzona na maksa jestem, bo odkąd biorę tabletki na cukier METFORMAX 850 miesiączka mi się skraca :/ miałam w miarę regularni 28-29 dni, odkąd żrę te paskudztwo 27,26 a teraz 23 ;[
za tydzień lecę do rodziców z młodym aby badania powtórzyć i chyba endo zmienię :/

Rozmowa z zeszłej nocy:
-Kochanie.
-Co byś chciała?
-Zapłodnisz mnie pomiędzy lipcem a grudniem, ale ma być dziewczynka tym razem.
-Będziemy próbować do skutku grinning smiley

staraczkaKLA (offline)

26-04-2016 15:47:03

Staram sie dziewczyny myśleć ppozytywnie - naprawde.
ale teraz czekam na wyniki - i mam kisiel w gaciach
nie wiem co zrobie jak wyjdą źle

Oliwia na pierwsza wizyte poszłam na nfz - do swojego lekarza ale czas oczekiwania w przychodzi mnie tak wkurrrrrrrrrrrr pipipip że to był pierwszy i ostatni raz. Żeby pokazać pipe straciłam cały dzien pracy. bo po 15 już nie nadam paczek..
niestety ni ebedzie oszczedzania tak jak planowałam

a kolejny termin 13 maja w piatek (sitafaka) jest już prytwanie, niestety do tego lekarza wszystcy chcą chodzić. od wyników bedzie zalezało czy polece gdzies na szybko w nast tyg czy poczekm na sowjego. ale zadzwonie i bede błagać o wizyte.

Oliwia28 (offline)

27-04-2016 21:32:00

Warszawa
Staraczka - musi być wszystko ok!!!! wspieramy Cię!!!!

glink - ja też bym się mega wku****ła

dziewczyny co do obrączek to ja noszę ją+zaręczynowy na 1 palcu i to chyba cud, że jeszcze ich nie zgubiłam:/ są mega luźne, na basen z Nimi raczej nie wchodzę:/

marpati - rozmowa the bestgrinning smiley

halo gdzie się podziewacie??

Asiiiia (offline)

28-04-2016 12:07:05

Ja już od dłuższego czasu wiem, że będę mamą chłopca. To była ciąża planowana, bardzo chcieliśmy z mężem mieć dziecko. Przeglądałam ostatnio [link widoczny po zalogowaniu], zapytałam nawet dalszej rodziny czy życzą sobie by nasz mały odziedziczył imię po jakimś ważnym dla nas dziadku czy wujku. Zdecydowaliśmy sie jednak na Jasia. Oby tylko był zdrowy i dobrze się rozwijał.

Oliwia28 (offline)

28-04-2016 19:04:12

Warszawa
Asiiiiia - zdrówka dla Synka!

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6005, Posty: 1189526, Użytkownicy: 67582.
Ostatnio dołączył/a marta_adamik.

Statystyki tego forum
Wątki: 231, Posty: 96196.