Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Natalia88 (offline)

02-06-2016 15:24:36

Biała
Zabolinka dziękuję za wywołanie:-* Na szczęście już nie mdleję. Bardzo pilnuje się żeby iść siusiu kilka razy przed snem żeby nie wstawać w nocy. Jak na razie mi się to udaje. Co będzie dalej zobaczymy. Ostatnio dały mi w kość mdłości i wymioty. Odkąd piję herbatę z imbirem i miętową to jest trochę lepiej. Wczoraj po raz pierwszy od dwóch tygodni poczułam głód a nie musiałam wmuszać w siebie jedzenia. Wprawdzie moje menu ogranicza się do almette i serka wiejskiego, ale i tak już nie narzekam;-) Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu;-)
Mini mój mąż zgubił obrączkę 2 tygodnie po ślubie, bo nie zdążył zmniejszyć. Przez chwilę chciałam go nawet zamordować, ale żyje do dziś;-)
Jersey powtórzę za innymi dziewczynami, ale naprawdę świetnie, że jesteś w dobrym humorze:-) Aż bije od Ciebie pozytywna energia. Bardzo dobrze, że zmieniałaś pracę:-)
Kokosek, Anna ważne, że dzieciaczki rosną i prawidłowo się rozwijają:-) Ja na razie schudłam 2kg przez mdłości i wymioty.


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

02-06-2016 16:02:34

Kraków
Chyba faktycznie Zabolinka mialas racje, musiala sie gdzies niefartowanie ulozyc bo teraz juz jest lepiej a w ciagu godziny bylam siku chyba z 20 razy... Na wszelki wypadek leze i odpoczywam dzisiaj... Jutro wizyta u lekarza prowadzacego to sie zapytam co to wszystko jest, ze mnie takie bole lapia...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

02-06-2016 16:35:32

Lublin
Mini pewnie - Lez, odpoczywaj. Ja tez tak czasem mam ze Hubert gdzies sie przesunie i mnie boli. A juz jak siądzie na pecherzu to wogole.

Natalia cieszy mnie to ze juz nie mdlejesz. Poki mozesz nie wstawaj w nocy, pozniej uwierz mi ze sie nie da wytrzymac smiling smiley mi ostatnio tez kilka razy zakrecilo sie w glowie. Glupie uczucie, nigdy wczesniej tego nie doswiadczylam. Widocznie ciaza wywoluje u mnie wszystko czego dotychczas nie mialam tongue sticking out smiley

Co do wagi to u mnie nadal brakuje 3kg do wagi sprzed ciazy. Ale za to wyniki mam swietne. Jak nigdy.


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-02 16:37 przez zabolinka.

minimousedot (offline)

02-06-2016 17:00:15

Kraków
Ja Wam powiem, ze to jakis armagedon co sie obecnie dzieje, mdli mnie, mam, przepraszam za okreslenie, turbo srake z bąkami jakby traby jerychonskie wzywaly i czuje sie koszmarnie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

02-06-2016 17:09:14

Kraków

zabolinka (offline)

02-06-2016 17:23:01

Lublin
Moze sie czyms zatrulas?


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

02-06-2016 17:23:48

Kraków

Cupcake88 (offline)

02-06-2016 18:11:42

Kazimierzówka
Dziewczyny pozwolę sobie napisać za Summis, u niej wszystko ok ale cierpi na niedobór czasu winking smiley Napiszę jej na naszym sierpniówkowym forum żeby napisała Wam co u niej smiling smiley

kokosek chyba pytałaś mnie o płeć dziecka - będzie teraz synek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

Cupcake88 (offline)

02-06-2016 18:12:30

Kazimierzówka
Cytuj
minimousedot
Ja Wam powiem, ze to jakis armagedon co sie obecnie dzieje, mdli mnie, mam, przepraszam za okreslenie, turbo srake z bąkami jakby traby jerychonskie wzywaly i czuje sie koszmarnie...

Może reagujesz tak na gorąco? U mnie zawsze problemy żołądkowe pojawiają się przy upałach.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

02-06-2016 18:39:11

Kraków
Cupcake, podejrzewam, ze biegunka od mleka, bo mam nietolerancje laktozy a dzisiaj wypilam z pol litra bo mnie zgaga dorwala a nie mialam lekow...

Jakbys mogla przekazac Summis od nas ze jej z dupy garaz zrobimy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.