Dla starających się dłużej...

Wysłane przez mika31 

monique203 (offline)

05-11-2015 21:11:33

Mika super super bardzo sie ciesze i bete warto zrobic no i kuruj gardlo bo to teraz bardzo waznesmiling smileyjuuppiii


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

05-11-2015 21:59:00

Nowy Staw
Mika super !!!! strasznie sie cieszę w końcu dobre nowiny!!! Zarażaj nas teraz tutaj byśmy mogły dołączyć do ciebie! Dawaj znać co i jak !!!

mika31 (offline)

07-11-2015 10:08:39

Bagno
[link widoczny po zalogowaniu] mój dzisiejszy test z drugiego moczu winking smiley kreska jest ciemniejsza od tej z czwartku smiling smiley

monique203 (offline)

07-11-2015 10:27:44

Mika supcio i gratuluje jeszcze raz a @ kiedy powinnas miec?czy juz po terminie?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mika31 (offline)

07-11-2015 11:03:39

Bagno
Monique, już po terminie. Termin był w czwartek. Myślę, że znów zrobię test koło wtorku. Na betę wybieram się chyba w poniedziałek, o ile jest możliwość zrobić to po południu. Wciąż nie mogę się przyzwyczaić do tej myśli. Dziś mam spotkanie z moimi koleżankami, robimy sobie takie grupki domowe na których modlimy się o siebie. Dziś będzie dużo modlitw dziękczynnych! smiling smiley

sarahia (offline)

07-11-2015 12:13:49

Germany /Bc
Witam i jaka piękna wiadomość mamy tutaj ...mika Gratuluje z całego serca!!! Udało sie!! Jednak fluidy sie przydały !! Spokojnych miesięcy ciazy !! Bardzo sie cieszę !! Mocno trzymam za Was kciuki !

A nasza Lenka urodziła sie 26 października (3340g,48cm) jest urocza!! Teraz juz czuje die dobrze, ale lekko nie było winking smiley na szczęście mamy juz za doba i teraz sama radość !! Wszyscy jesteśmy zakochani w malutkiej! Jest bardzo spokojna i przesypia 5h w nocy , karmie cycem i mleka mam sporo z czego sie cieszę bardzo!

Pozdrawiam Serdecznie i czekam na kolejne piękne wiadomości o Waszych ciążach smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_glabicka (offline)

07-11-2015 12:25:48

Kwidzyn
Hej dziewczyny
Mika gratulacje zycze zdrowej ciazy I dbaj o siebie !
smiling smiley

monique203 (offline)

07-11-2015 12:58:11

Sarahia wielkie gratulacje ja juz jestem ciekawa czy bedziemy miec 3 coreczke czy moze tym razem synek ale tak na prawde najwazniejsze jest dla mnie aby gin powiedziala ze jest wszystko dobrze z okruszkiemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

07-11-2015 13:00:00

Mika oczywiscie jak zrobisz tescik pokazuj nam ja lubie te widokismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

07-11-2015 17:27:22

Nowy Staw
Mika gratulacje piękny teścik!!! Teraz to juz wszystko z górki bedzie i termin fajny taki wakacyjny smiling smiley jeszcze raz wielkie gratulacje i bardzo sie cieszę ze ci sie udało bo daje mi to nadzieje ze moze i nam sie w końcu uda smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.