AZS

Wysłane przez jmijeczka 

rodzicenamedal (offline)

02-03-2020 19:36:02

Komarno
Powiem z perspektywy tego, że zaraz też zostanę mamą jak i ze strony starszej siostry. Zawsze gdy ktoś pyta [link widoczny po zalogowaniu] odpowiadam- [link widoczny po zalogowaniu] , ponieważ według mnie nie ma skuteczniejszej metody czy to [link widoczny po zalogowaniu] czy [link widoczny po zalogowaniu]. [link widoczny po zalogowaniu] nie jest łatwa, a już na pewno nie w momencie gdy wyskakują Ci [link widoczny po zalogowaniu] Dzięki niemu wyleczyłam podrażnienia pod pachami, bo goleniu i używaniu złych maszynek. Moja mama zawsze smarowała rany mnie i moje siostrze niezależnie jaki był [link widoczny po zalogowaniu] czy w przypadku jakiekolwiek [link widoczny po zalogowaniu]. Polecam z czystym sumieniem, bo sama zamierzam stosować dla mojego dziecka.

Oolka_90 (offline)

28-08-2020 13:58:29

Warszawa
Nie chciałam stosować emolientów do pielęgnacji moich dzieci i wybierałam kosmetyki [link widoczny po zalogowaniu], które są dedykowane do różnych rodzajów skóry. Moje 2gie maleństwo niestety ma AZS i kosmetyki z linii [link widoczny po zalogowaniu] sprawdzają się rewelacyjnie! smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.