Nowa fura - czyli przesiadka do spacerówki

Wysłane przez Mysza 

laska (offline)

26-08-2009 11:07:29

pomorze
Witam! Ja mam całkiem podobny wózek do tego o którym pisała magda87 , tylko że jest to wózek IMPLAST VIBE. Ogólnie jestem z niego zadowolona, bo jest bardzo leciutki, składa się go ekspresowo, zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku i kólka szybko się wyciąga, jeśli np. jest problem włożyć go do bagażnika. Fakt jest, że aby podjechać na krawężnik, to muszę przechylić cały wózek do tyłu. Tylko, że kupiłam go dla starszego syna. Bo pan w sklepie nie polecał go dla dzieci, które jeszcze same nie siedzą.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jowita (offline)

15-05-2010 00:02:08

Lublin
My mamy od niedawna wózek X-lander xgo. Spaceróweczka-również od Delti smiling smiley I jestem baaardzo zadowolona z niego! Jest lekki,zwrotny,szybko się składa i rozkłada,bezszelestna regulacja oparcia(jak mała uśnie to wtedy bez problemu ją kładę),wygodne opiankowane rączki,dobrze dopasowujące się pasy bezpieczeństwa. Nie ma tu pompowanych kół,więc trochę trzęsie na nierównych drogach! Ale polecam serdecznie! Zresztą nawet wizualnie wózek prezentuje się bardzo korzystnie! Jeśli macie ochotę to polecam zajrzeć na stronkę [link widoczny po zalogowaniu] WARTO


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

karolaz (offline)

07-06-2010 00:24:04

Poznań
Ja od kwietnia posiadam wózek 3 w 1 Espiro GTX. Wózek ten ma możliwość wygodnego montowania wersji spacerowej ,gondoli i fotelika samochodowego z adapterem,
- posiada regulację oparcia i podnóżka (w wersji spacerowej),oraz oparcia w gondoli

-zdejmowaną barierkę ,
-ergonomiczną rączkę z możliwością regulacji wysokości,

- możliwość przenoszenia gondoli za wygodny uchwyt

-składana budka w wersji spacerowej i głebokiej posiada okienko

-pięciopunktowe pasy z miękkimi ochraniaczami,

-bezpieczny i nowoczesny hamulec blokujący jednocześnie obydwa tylne koła i komfortowa amortyzacja,

-w komplecie torba na akcesoria oraz pompka.
Więcej informacji na stronie producenta.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Super się nim jeździ nie tylko po chodnikach ale i po drodze polnej, po trawie. A moje dziecko siedzi sobie w nim jak królewna. Wózek ten żadnych przeszkód się nie boi. Budka od spacerówki jest bardzo duża co sprawdzą się przy dużych wiatrach, deszczu oraz gdy dziecku świeci słońce. Polecam serdecznie.

Gdyby ktoś miał pytanka to chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam

jowita (offline)

10-06-2010 23:08:00

Lublin
Karolaz,z tego co piszesz to masz naprawdę świetną furę smiling smiley A są w nim pompowane koła? U nas niestety nie...a szkoda...bo amortyzacja kiepska... Napisz mi też jak jest u Was ze zdejmowaniem materiału? Robisz to bez kłopotu? U nas rewelacja!!! Jedno pociągnięcie ręki wystarczy-osłonki są albo na rzepy albo suwaczek. Brakuje mi też dużej budki,no ale cóż... coś za coś.


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

karolaz (offline)

15-06-2010 22:46:29

Poznań
Tak są w nim pompowane 4 koła.Dlatego super się go prowadzi a dziecko ma super wygodę. Jeśli chodzi o zdejmowanie tkaniny do prania to jeszcze nie zdejmowałam, ale widzę że też to pójdzie bardzo sprawnie ponieważ jest zapinana na napy. Kosz jest także na napy zapinany bo już go czyściłam i nie miałam z tym problemu. Chciałam kupić X landera ale niestety nie ma on odwracanego siedziska, a nie wyobrażam sobie by moje dziecko mnie nie widziało w trakcie spaceru. To jest następna duża zaleta mojego wózka. Pozdrawiam i czekam na pytanka.

jowita (offline)

17-06-2010 09:58:10

Lublin
Fakt,mi też brakuje odwracania siedziska lub chociaż przekładania rączki. To wielka wygoda. U nas kosz jest na stałe przymocowany więc będzie trochę ambarasu z czyszczeniem. Brakuje mi też choćby jednej kieszonki w budce lub za nią. Mam do dyspozycji jedynie kosz. Chyba dokupię torbę-jeśli jest do tego modelu. A u Ciebie jest jakikolwiek schowek? Napisz też czy masz kłopot ze składaniem wózka. Bo pod tym względem jestem zachwycona naszą furką! Robię to dosłownie jedną ręką!!!! Złożenie jest jeszcze prostsze! I okropnie podoba mi się możliwość położenia małej bez żadnego szarpania! Wystarczy nacisnąć delikatnie przycisk i oparcie delikatnie się zsuwa! A w odwrotną stronę-pociągnąć za pasek i gotowe! Bezszelestnie!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

karolaz (offline)

18-06-2010 23:59:46

Poznań
No to fajnie się rozkłada ten Twój wózeczek. U nas jest w budce kieszonka (jak dla mnie dużą ) zapinana na zamek. Chowam tak klucze, portfel, zabawki,smoczki.Torbę też mamy ale raczej ją używam jak jedziemy gdzieś dalej. Fajny podręczny przewijak jest w tej torbie i też ma dużo fajnych kieszonek Torba była w zestawie. Jedynie parasolkę sobie teraz dokupiłam na upały bo nie było. Jeśli chodzi o składanie to muszę wyciągnąć siedzisko a później złożyć stelaż, ale to nie jest jakiś problem.Rozkłada się za uchwyt , bardzo łatwo. Twój wózek jest bardzo leciutki co przydaje się jak ktoś mieszka w bloku i musi go nosić po schodach lub gdy już ma starsze dziecko. Moja mała ma 10 mies. Za jakiś czas gdy już wózek nie będzie tak często potrzebny pomyślę o parasolce, bo zawsze będzie pod ręką w razie czego jak małej nie będzie się chciało iść.
Ale puki co jestem bardzo zadowolona z niego, a mała uwielbia w nim jeździć.Tak jej dobrze w nim że aż luzacko kładzie sobie nogi na barierce (bardzo często) i sobie mruczy.

jowita (offline)

19-06-2010 00:07:25

Lublin
He he he,to tak jak u nas! Natalka zakłada nóżki na barierkę i leży zadowolona!!! Tylko wnerwia się jak jej dokuczają dziąsła bo nie może aż tak się nachylić żeby ugryźć barierkęsmiling smiley) Śmieszny widok!


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

jmijeczka (offline)

23-06-2010 22:14:53

Wlkp
Hehe u nas bylo tak samo.. Emi zakladala nozki na barierke.. ale dosiegala tez by ja pogryzc tongue sticking out smiley

jowita (offline)

23-06-2010 22:42:02

Lublin
Nie ma to jak mieć coś zawsze pod ręką do dziabnięcia!!! Szczególnie podczas ząbkowania smiling smiley karolaz,nasze córcie są niemal w jednakowym wieku,moja Natka ma 11 miesięcysmiling smiley Swoją drogą to z tymi wózkami chyba zawsze coś będzie nie tak...nam dogodzić...??? A macie jakiś sprawdzony pomysł na uciszenie popiskujących kółek? Rozmawiałam już z jedną mamą i ona wypróbowała specjalny płyn ale nie poskutkował...


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548400, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.