Każdy popełnia błędy, czyli o niełatwych początkach młody kozak

Wysłane przez ptysiowa_mama 

izka31 (offline)

21-07-2009 12:55:54

Łódź
Ja też ubieranie zaliczam do największych wpadek...Szymol urodził się w lutym więc myślałam że trzeba go ubierać jakby w mieszkaniu tez była zima taka jak za oknem...na szczęście wyluzowałam jakimś cudemgrinning smiley
Poza tym nie da się uniknąć błędów, tym bardziej jak się ma pierwsze dziecko...Mamy z większą gromadką są już doświadczonesmiling smiley

Do moich sukcesów za to zaliczam to ze Młody od początku spi w łożeczku, chociaz zdarza mi się rano wziąć go do mojego łóżka żeby sobie z nim poleżeć...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

zebrrra (offline)

22-07-2009 11:24:24

no i jeszcze jak Lucia- nie nauczyłam samodzielnego zasypiania i teraz nad tym pracuję. nie wiecie kiedy jest na to najlepszy czas? moze jeszcze sie uda? smiling smiley

zapraszamy do głosowania
[ebobas.pl]


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

malgorzatap (offline)

22-07-2009 11:47:22

Hjørring
zebrra spokojnie,nie jest za pozno - zabierz sie za to ZANIM zacznie zabkowac bo potem jest trudno


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

zebrrra (offline)

22-07-2009 22:57:28

ząbkowanie juz przerabiamy- dwa już są winking smiley na szczęście te pierwsze łagodnie poszły, ale zobaczymy jak będzie z nastepnymi.
Młoda uparta jest i narazie zasnęła sama ze 4 razy. Jeszcze chyba nie kuma o co mi chodzi, ale pracujemy nad tym winking smiley


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

25-07-2009 16:24:47

Łódź
Ja niestety nie wiem jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania bo Szymek od początku zasypiał sam, nie musiałam go uczyćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

erka (offline)

19-11-2009 22:52:02

International
1.mata edukacyjna - mnie również dziwiło, ze dziecko leży i się gapi gdzieś w bok
2.smoczek - zamówiłam na allegro, przyszedł taki wielki, ze ledwo sie mieścił w buzi dziecka, ale ja oczywiście nic nie zauważyłąm do momentu kiedy nie wybrałą się do sklepu i przypadkiem zauważyłam, ze wszystkie są o połowę mniejsze grinning smiley Następny błąd: kupiłam dwa kąplety tych mniejszych a isię okazało, że są już za małe na wiek dziewczynek, ale to nic bo Kluski i tak nie chciały ich wziąć do buźkigrinning smiley
3. smoczek do butelki - po 4 miesiącu się zorientowałam, ze po pierwszym powinnam zmienić na dwie dziurki a po trzecim miesiącu na 3 dziurki. Do czwartego miesiąca dziewczynki ciągnęły z jenej malutkiej dziureczki (butelki AVENT)
4. Ubieranie - koniec czerwca - wszyscy wyrozbierani a mojke dzieci w bodach na to śpiochy i na dodatek w rożku i jeszcze w fotelikach z okryciem na nóżki, które zakrywało całe dzieckosmiling smiley
5. Spodziewając się bliźniaczek nabyłam najmniejsze ciuszki - nic nie dało i tak wisialy...


...

sylvia1pl (offline)

28-12-2009 22:18:24

Gdańsk
O Boziu wpadki??Ja nie mogę sobie przypomnieć bo z ubieraniem nie było problemu,ze smoczkami normalnymi czy też do butelki też nie było.Co do maty kupiłam Ją jak Mikołaj skończył 3 miesiące to skubaniec już Ją opracował.Pampersy??Staram się kupować jak mi się kończy paczka nie na zaś.Spanie??Mikołaj sam zasypia.Łóżeczko mamy turystyczne dzięka Bogu i partii.
Wanienka taka jak trzeba,nie za duża nie za mała i tak już Mikiego przerzucamy powoli do dużej wanny.

Głupio mi bo nie mogę sobie żadnej przypomnieć

kaesu (offline)

09-02-2010 13:50:28

Żyrardów
z matą to samo...bardziej mi sie podobała niz synkowi.. juz poszła w inne ręce mały grymaśnik

31mamuska (offline)

01-09-2011 12:59:46

Synek matę uwielbia, za to pieluszek 1 zostału nam 3 paczki winking smiley poczekają na kolejnego malucha.
Za radą położnej ze szkoły rodzenia nie kupowałam ubranek 56. Młodu urodził się 53 i przez troszkę topił się w ciuszkach większych smiling smiley

Największy błąd->przedawkowałam krowę w postaci kawy z mlekiem, sernika i pizzy w jeden dzień co wywołało skazę białkową;/

Nena (offline)

26-09-2011 20:35:34

zostawianie dzidzi bez polozonej na nim pieluszki tetrowej wobec czego zasikiwsal wszystko wokol hihi


radosc, nosze ja w sobie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546250, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.