Kiedy czas na naukę języków obcych

Wysłane przez izabellamazurek 

Kornelkaa (offline)

28-11-2019 20:37:52

Warszawa
Moja córeczka oprócz lekcji angielskiego w szkole, odbywa również kurs angielskiego online na platformie językowej Tutlo i jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania. Tutlo oferuje kursantom elastyczną metodę nauki, kursanci sami decydują o porze i miejscu odbywania lekcji, sami też wybierają lektorów. Moja córka uwielbia lekcje z lektorami, gdyż mają do niej indywidualne podejście i skupiają się głownie na doskonaleniu umiejętności związanych z konwersacjami po angielsku. Córa zrobiła spore postępy!

AureliaTracz (offline)

03-12-2019 12:44:53

Kraków
Uważam, że właśnie przedział wiekowy 6-8 lat jest optymalnym czasem na rozpoczęcie nauki języka angielskiego. Jednak to rodzice powinni podjąć decyzję, kiedy dla ich dziecka będzie najlepiej zacząć uczyć się obcego języka. Wiem, że w szkole Berlitz pierwsza lekcja jest darmowa, więc możecie zapisać na nią dziecko i zobaczycie czy mu się tam spodoba. Poczytajcie o ich metodzie nauczania na stronie: [link widoczny po zalogowaniu].

Amela22 (offline)

20-09-2020 17:41:03

Ścieżki
Mój syn ( 7 lat) z kolei uczy się online z tutlo. Kursy mają odpowiednio dopasowane do wieku, lekcje są ciekawie prowadzone, widać że speakerzy potrafią zachęcić do nauki. My jesteśmy zadowoleni a co ważniejsze u syna widać znaczne postępy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546460, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 76, Posty: 53155.