Fotelik samochodowy

Wysłane przez katarzynabracka 

cristal (offline)

28-10-2014 22:09:45

wedlug mnie to jedne z lepszych, jak pisze kolezanka wyzej, maja testy bezpieczenstwa, latwe w montazu itd. porzadnie wykonane smiling smiley

martaleszno (offline)

30-10-2014 10:44:30

Leszno
o gondoli nie wiedziałam. mamy fotelik po naszym synu ale jeśli miałabym mieć fotelik odkupiony/otrzymany od kogoś, to tylko od kogoś mi znajomego. No i nigdy fotelik ustawiony przodem, bo w razie wypadku główka ucieka dziecku do przodu i może uszkodzić kręgi szyjne

Koala_Koala (offline)

30-10-2014 20:54:01

Warszawa
mój pebble montuje się tyłem, tak samo jak w Twoim wypadku, używany kupiłabym tylko od rodziny lub dobrych przyjaciół

bubu23 (offline)

30-10-2014 21:44:52

Białystok
teraz nawet nieco starsze dzieci maja mozliwosc jazdy dluzej tylemdo kierunku jazdy z maxi cosi to pearl ma napewno ma taka opcje

KlaudiaOkulska (offline)

30-10-2014 23:47:04

Bechcice
pebble z bazą jest super, raz dwa i zapięty fotelik, bardzo wygodne

Domi82igg (offline)

18-11-2014 23:10:55

Drogie mamcie dołączam się do tematu fotelików. Mój maluch przyjdzie na świat dopiero w marcu ale nie chcę zostawiać organizacji wyprawki na "ostatnie nogi" smiling smiley Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem fotelika marki Concord. Słyszałam, że należą do tych z wyżej półki, a co najwazniejsze są wygodne, "rosną wraz z maluszkiem" i są mega bezpieczne co wynika z ilości jakiś ekstra atestów, na których się nie znam i crashtestów!
Czy któraś z Was zna tą markę, testowała albo o niej słyszła i może podzielić się swoim doświadczeniem na temat?

Koala_Koala (offline)

19-11-2014 19:02:33

Warszawa
a ktory maxi cosi ty masz grazynka, ze tak wychwalasz? smiling smiley

bubu23 (offline)

28-11-2014 14:45:55

Białystok
patrze ze z przedzialu 0-13kg to z maxi cosi przewaznie pebble albo cabrio sie kupuje i slusznie bo dobre produkty

moniaijulka (offline)

06-12-2014 23:30:19

Nowe
Jak byłam po porodzie w szpitalu to przed wyjściem sprawdziliśmy na You Tubie jak się montuje fotelik, bo nie wiedzieliśmy tongue sticking out smiley no i tak jak na filmiku, fotelik 0-9kg tyłem do kierunku jazdy, wkładany w zatrzaski w 3 miejscach. Siedziałam z tyłu z córeczką, teraz zawsze tak jeździmy, że siedzę koło małej. Wolę unikać jazdy z nią sama, bo jeszcze mam obawy, że może jej się coś stać a ja nie zauważę. Ma dopiero 3 tygodnie, więc głupie ulanie się pokarmu może doprowadzić do nieszczęścia.
Drugi fotelik mamy 9-18kg, firmy Romer, kosztuje 1200zł, ale córka dostała go od dziadka, więc nie nasz wydatek grinning smiley ponoć bardzo stabilny i bezpieczny, będziemy testować dopiero za 8 miesięcy winking smiley

pasia24 (offline)

12-12-2014 12:54:08

Kanada
Maxi cosi dla maluszka. Pitem dla rocznego dziecka tez kupilismy. Teraz znow fotelik maxi cosi dla dzidziusia bedziemy kupowac. Procz dobrego gotrlika wazne jest solidne mocowanie pasow. Zadne skrecone pasy!!!! Najlepszy fotelik pusci gdy w razie wypadku nie utrzymaja pasy z auta.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53248.