Odchudzanie po ciąży. Karmiąc dziecko nie możesz stosować diety odchudzającej!

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

Ajurczak420 (offline)

18-02-2019 14:50:33

Za Morgami
Ja przy pierwszej ciąży przybralam 25 kg , i 3 tygodnie po porodzie wazylam 54 czyli 2 kg mniej niż wazylqm przed . A przy drugiej ciąży przytylam 21kg , minęło 3 miesiące a moja waga to 70kg. Niby waga prawidłowa według wskaźnika bmi, ale ja bardzo się źle czuje przy jej wadze . Ja zamiast tracić przybieram na wadze...

rewelka (offline)

13-03-2019 13:47:04

Nowa Wieś
Skoro dieta nie wchodzi w grę, to co zrobić ze zbędnymi kilogramami? Czy ten zabieg będzie bezpieczny- [link widoczny po zalogowaniu] ?

travfortmagbest6 (offline)

19-04-2020 19:01:56

Warszawa
Ja sama z wagą nigdy nie miałam problemu. Za to mój ukochany mąż tak. Wiadomo - 12 godzin siedzenia przed komputerem w pracy, potem telewizorek i piweczko. Wiadomo, zarabiał pieniądze na rodzinę to mu się należy ten wieczór z piwkiem i meczem no ale bez przesady! Ten leń to nawet weekend by spędził przy telewizorze. Wiadomo - lata leciały, a on stawał się z roku na rok coraz bardziej pulchny. W końcu mówie - NIE! Ultimatu - albo siłownia 3 razy w tygodniu albo koniec z seksem. No chodził ze dwa tygodnie naburmuszony, w końcu odpuściłam (no wiadomo kobieta też ma swoje potrzeby). Jakiś czas temu szukałam jakiegoś preparatu, i znalazłam ten produkt [link widoczny po zalogowaniu] , kupiłam bęcwałowi trzy opakowania i jak na razie schudł 5kg, no ograniczył jeszcze piwkowanie wieczorami trochę.

marlena09 (offline)

29-05-2021 17:00:04

Warszawa
Warto wybrać odpowiednią metodę. Ja wybrałam metodę lignaform. Dla mnie najlepsza. Miedzy innymi dlatego, że widzę efekty, ale równiez podczas diety macie stały kontakt z dietetykiem co na pewno jest bardzo ważne. Sprawdzcie sobie. Ale efekty są super.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547610, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 49076.