Stulejka u dzieci

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

12-02-2009 14:49:56

Stulejka to zwężenie napletka. Choć nie jest bolesna, trzeba ją leczyć. Ale uwaga! Na własną rękę nie diagnozujmy problemów z narządem płciowym maluszka. Zdecydowana większość lekarzy uważa, że przyklejony do żołędzi napletek u małych chłopców to norma, a odciąganie napletka rekomendują rozpoczynać dopiero około drugiego roku życia.
 
 

czytaj więcej

asior0808 (offline)

26-08-2011 11:37:10

Chorzów
Witam ,chciałabym się dowiedzieć czy lekarz który ma umowę z NFZ może żądać od matki dziecka 20'to miesięcznego opłaty za znieczulenie przy takim zabiegu ,dodam ,że matka dziecka jest moją córką ,osobą nie pracującą ale ubezpieczoną wraz z dzieckiem ,a taki zabieg jest niezbędny mojemu wnukowi .Przecież to woła o pomstę do nieba żeby płacić za znieczulenie dla dzieciątka które jest ubezpieczone!! Bardzo proszę o odpowiedź

renia123mala (offline)

11-01-2012 17:36:26

Turek
U mojego dwu miesiecznego synka odkryto Stulejkę z jednej strony przyklejoną którą trzeba nacinac chirurgicznie. Mam żal do położnej która przychodziła i nie uświadomiła problemu, z mojej nie wiedzy gdyż posiadam córkę i dbanie o jej narzady płuciowe różnią się od dbania narządów chłopczyka. Owszem podmywałam rumiankiem małego, ale że coś tam jest nie tak? ponoć są ćwiczenia ale jakie nie wiem. Może Ty coś wiesz i byś doradziła? Pozdrawiam i z góry dziękuję.karmienie piersią


www.suwaczki.com/][/url]
www.suwaczki.com/][/url]
Gabriel naszsmiling smiley

Mam roczek
Mam dwa latka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 10:48 przez Sympatyczna.

Amaranth (offline)

25-10-2012 20:06:11

Piekary Śl.
Mojemu synkowi napletek zaczął się odklejać , gdy miał 3 miesiące...a gdy miał 10, to napletek był już całkowicie odklejony...chyba trochę wcześnie, ale udało nam się uniknąć takiego zabiegu..

Artykuł mi się bardzo spodobał, warto przeczytać-choćby dlatego, że mając taką wiedzę, zawsze można poradzić, komuś mniej doinformowanemu...
Pozdrawiam!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
TYMOTEUSZ 01.02.2011 waga 3600g wzrost 59 godz. 8:40
[link widoczny po zalogowaniu]
MAGDALENA 31.03.2013 waga 3450g wzrost 56 godz.23:28
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

grejfrutowa (offline)

17-11-2012 13:20:52

Jelcz-Laskowice
Mój syn za chwilę skończy 3 latka i pomimo naszego "ściągania" stulejka jest nadal. Niestety podejżewam, że do stycznia nic się nie zmieni. W styczniu mamy przyjść do pediatry po skierowanie do chirurga


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pokazane (offline)

23-05-2014 21:43:53

Olsztyn
Mój syn ma pewien bardzo duży problem. Otóż od 5 roku życia nie zdejmował skóry na penisie i niestety dopiero teraz mnie o tym poinformował. Jego obwód skórki jest bardzo malutki i penis nie przechodzi. Nie wiem co mam robić? Czy iść z nim do lekarza czy to się da jakoś wyćwiczyć?


_______________________________
[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiakasiunia (offline)

30-07-2018 00:00:01

Franciszków
eh ...niestety w tym temacie jest dużo "szkół".... ja słyszałam, żeby nie rusza, inni mówią, żeby sciągać jeszcze inni, że do 3 roku zycia i wtedy.... a ktś tam powiedział, że to się samo odklei.

Kamilla36 (offline)

02-02-2021 19:29:30

Smużyny
Na początek polecam Ci spróbować psikać octeniseptem. Nam tak zaleciła nasza pediatra - dwa razy dziennie przez czternaście dni. U nas efekt był świetny - stulejka całkowicie ustąpiła, więc nie musieliśmy stresować się zabiegiem. Polecam - Octenisept jest sprzedawany bez recepty, więc spokojnie możesz sprawdzić czy pomoże i wam smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 48908.