Moja ocena wkładek Avent

Wysłane przez ewelszczes 

ewelszczes (offline)

12-03-2012 21:49:46

Radzyń Podlaski
Ja zgłosiłam się do testowania wkładek laktacyjnych Avent z kliku powodów. Po pierwsze z tematem laktacji jestem na bieżąco ponieważ jestem mamą 3-miesięcznej Gabrysi i cały czas karmię ją piersią. Przez te 3 miesiące używałam wkładek różnych producentów i byłam ciekawa jak na tle tych innych wypadnie produkt firmy Avent. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się rewelacji, myślałam że są co najwyżej przeciętnej jakości. Pierwsza niespodzianka spotkała mnie, kiedy otworzyłam pudełko i moim oczom ukazały się wkładki pojedyńczo, dyskretnie zapakowane. Od razu pomyślałam, że to wspaniałe rozwiązanie dla każdej mamy, która może odpowiednią ilość wkładek nosić przy sobie w torebce, w razie jakiejś "kryzysowej" sytuacji. Potem rozpakowałam jedną i przyjrzałam się jej z bliska. Spodobało mi się, że wkładka jest dobrze wyprofilowana w okolicach sutka. Kiedy je przyłożyłam do piersi, to idealnie do nich pasowały, tak jakby ktoś na moją miarę je wykonał. Są miękkie także na brzegach, co nie zawsze miało miejsce w przypadku innych modeli. Nie drapią, nie szeleszczą (takie też nosiłam), są dykretne, niewidoczne pod ubraniem. Nie przesuwają się w staniku, odpowiednia warstwa kleju sprawia, że znajdują się cały czas na swoim miejscu. Ale najważniejsza i kluczowa sprawa, są bardzo chłonne. Ja mam dużo pokarmu, córeczka często śsie, nawet co godzinę. Inne wkładki wystarczały mi na kilka godzin i trzeba było wymieniać. Prawa pierś ma znacznie więcej pokarmu i tutaj nigdy nie można było wymienić wkładki w tym samym czasie co z lewej. Natomiast wkładki Avent wystarczały mi na pół dnia, zarówno na prawej, jak i lewej piersi. Nie rozwarstwiały się tak jak np. wkładki Belli. Nawet po kilku godzinach, kiedy podaję małej pierś nie muszę się obawiać, że będzie ona "włochata". W innych modelach zdarzało się, że pierś wyjęta z wkładki była cała pokryta kłaczkami i włoskami. Jeszcze należało by napisać, że w kontakcie z pokarmem "zachowywały normalną strukturę", przynajmniej nie twardniały jak inne wypróbowane przeze mnie modele.

A jakie są Wasze doświadczenia związane z laktacją? Jakich produktów używałyście, czy byłyście z nich zadowolone? Czy spotkały Was jakieś śmieszne sytuacje związane z używaniem wkładek?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 21:54 przez ewelszczes.

anecia1981 (offline)

12-03-2012 22:24:17

Rumia
Ciekawe spostrzezenia,zgadzam sie ze sa najlepsze szkoda tylko ze sa troche drogie ;(

Anna_em (offline)

14-03-2012 07:57:51

Zabrze
Wkładki Aventa są drogie jak dla mnie - to fakt. Zawsze kupowałam te tańsze wkładki, ale wiecie co wam powiem? Przeciekały, rozwarstwiały się... W nocy musiałam wstawać i zmieniać wkładki (budziłam się, bo miałam mokry biustonosz i koszulę nocną). Aż w końcu się zdenerwowałam i kupiłam te droższe wkładki. Właśnie Aventa. I byłam z nich bardzo zadowolona.

pastelle (offline)

14-03-2012 10:08:31

Rybnik
Podczas karmienia piersią rzadko stosowałam wkładki laktacyjne, ale na samym początku miałam spore problemy z poranionymi sutkami i wtedy stosowałam właśnie wkładki Aventu. Ważne było dla mnie wówczas, aby nie przyklejały się do sutka i nie pozostawiały tym samym tych "kłaczków", o których wspomniałaś. Podobało mi się, że nie były grube, jak niektóre, a jednocześnie wystarczająco delikatne i miękkie, aby nie urażać w miejcach podrażnień.

U mnie się sprawdziły, ale widzę, że nie jestem wyjątkiem. Cóż, jednym słowem - dobrym produktom nie znana jest krytyka winking smiley

margolcia88 (offline)

16-03-2012 13:06:37

Hajnówka
nim miałam możliwość stosowania wkładek avent używałam innych i z tych tańszych firm najlepsze były jonhson a najgorsze belli jednak philipsa nie przebiją poki co zadne !

p.s. zapraszam do zapoznania się z moją opinią o wkładkach Avent [ebobas.pl] będzie mi miło gdy zostawisz po sobie slad


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelszczes (offline)

16-03-2012 19:53:56

Radzyń Podlaski
Dzięki wkładkom Avent przestaną mnie spotykać przykre niespodzianki. Oto co mnie spotkało. Wybrałam się z córką na szczepienie. Mała marudziła przed gabinetem lekarza więc wzięłam ją na ręce. Potem weszłyśmy, położyłam ją na przewijak, patrzę a na mojej bluzce mokra plama w okolicy piersi. Wkładka przesunęła się kiedy brałam córeczkę na ręce. Pani doktor tylko się uśmiechnęła i pogratulowała, że mam tak dużo pokarmu. Ale nie życzyła bym sobie więcej takich "niespodzianek".



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 20:00 przez ewelszczes.

ewelszczes (offline)

16-03-2012 19:56:39

Radzyń Podlaski
A Was spotkały jakieś śmieszne sytuacje związane z tematem wkładek i laktacji? Miałyście takie sytuacje dziewczyny?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 20:02 przez ewelszczes.

malenka88 (offline)

16-03-2012 22:45:46

Lublin
zgadzam się w 100% pozdrawiam"winking smiley i zapraszam do zapozanania się z moimi spostrzeżeniamismiling smiley [ebobas.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 22:46 przez malenka88.

laska (offline)

19-03-2012 14:15:14

pomorze
Ja w sumie, to podczas karmienia pierwszego synka nie używałam żadnych wkładek - po prostu nie miałam takiej potrzeby. Po urodzeniu drugiego synka jakoś tak pamiętam miałam nawał pokarmu i kilka razy zdarzyło mi się, że zarówno stanik jak i bluzka w pewnym miejscu były mokre. Kupiłam wtedy sobie wkładki, chyba Bella i powiem szczerze, że nie byłam zadowolona. Te wkładki przykleiły mi się do sutków, poza tym nie były ciągle w tym samym miejscu tylko się wierciły te wkładki. Nie korzystałam nigdy z wkładek Avent, ale jeśli będę jeszcze kiedyś miała kolejnego bobasa i zajdzie potrzeba używania wkładek, to będę miała w pamięci, że dobrze piszecie o tych wkładkachsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika26sz (offline)

21-03-2012 10:24:52

koło
Gdy karmiłam moja córeczke uzywałm wkładek Avent i moge z pełnym przekonaniem powiedziec ze sa niezawodne za to te innych firm nie raz przeciekały
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.