Podróże życia. Toskania

Wysłane przez ewakozakiewicz 

ewakozakiewicz (offline)

27-09-2012 17:44:46

Na marzenia o podróży i na planowanie podróży - zawsze jest właściwa pora. Im mniej mamy szans wsiąść z marszu w samolot i polecieć w wybrane miejsce, tym częściej podróżujemy "na sucho". Dawniej palcem po globusie, teraz oglądając zdjęcia, nie te wystudiowane przez fotografów i zamieszczone w albumach, lecz te prawdziwe, turystyczne. Dziś Piza i Florencja. Zapraszamy!


czytaj więcej

Wagus (offline)

29-09-2012 11:55:17

Kraków
Super !!! My planujemy wyjazd do Toskanii w przyszłym roku, mam nadzieję że wszystko nam się uda i pojedziemy. Toskania jest przepiękna !!!

Mona_M (offline)

08-08-2013 15:34:17

Ja tez polecam Zalesie Mazury Active Spa nad jeziorem Orzyc z. Maja prywatną plaże. Poza tym sporo atrakcji i pyszne jedzonko regionalne smiling smiley

Marci122 (offline)

06-10-2015 22:16:17

Marzy mi się też taki wyjazd. Wybierając się do Toskani 5 dni wystarczy?


Ile w tym nadziei, gdyby każdy na świecie wiedział, że nie istnieje nic poza tym, co mamy tutaj.

magdowa (offline)

23-11-2015 14:27:50

Brzezina
Włochy niestety do najtańszych nie należą!

Blinder (offline)

27-09-2016 21:25:32

Ja uwielbiam morze, zwłaszcza Trójmiasto. Do trzydziestki jeździłam na wszystkie wyjazdy z BUTem, zagraniczne też, bo sporo takich ofert mają. Teraz już się nie łapię wiekowo :/, ale za to córcię wysyłam na obozy też z kochamwakacje W tym roku była w Łebie na takiej kolonii dla dziewczynek. Świetna organizacja, nietypowe zajęcia, tylko polecić!


Nie będę obojętna gdyż neutralność zwykle bywa podła

MamaOlusi (offline)

07-02-2017 23:26:13

Warszawa
Dostałam książke ani muchy o toskanii, jeszcze nie zaczęłam czytać, ale już same zdjęcia narobiły mi smaka, musze sprawdzić jak to wygląda kosztowo... smiling smiley

aleksandra_ka (offline)

07-02-2017 23:47:47

Byłam w Toskanii i polecam. Cudowne miejsce można sie zakochać od pierwszego wyjścia z auta winking smiley W tym roku nie dam rady pojechać ale planujemy z mężem za 2 lata pojechać. Taki wyjazd to min 3 tygodnie wtedy człowiek wie, że odpoczął smiling smiley, ale wiadomo na krócej też warto pojechać.

aska_27 (offline)

16-02-2017 15:02:51

Warszawa
Moi znajomi tam byli. Ja zawsze z moim chciałam jechać, ale nigdy nam nie wychodzi. Polecam Wam gdyby, któraś chciała się wybrać interhome, bo to jest świetna alternatywa dla hoteli, tóre wiadomo mają swoje ceny. Na interhomie macie ceny za cały pobyt i dzięki temu jak jedziecie w grupie po prostu płacicie za nocleg w dobrym standardzie niewielkie pieniądze winking smiley

MamaOlusi (offline)

24-02-2017 16:56:42

Warszawa
Cytuj
aska_27
Moi znajomi tam byli. Ja zawsze z moim chciałam jechać, ale nigdy nam nie wychodzi. Polecam Wam gdyby, któraś chciała się wybrać interhome, bo to jest świetna alternatywa dla hoteli, tóre wiadomo mają swoje ceny. Na interhomie macie ceny za cały pobyt i dzięki temu jak jedziecie w grupie po prostu płacicie za nocleg w dobrym standardzie niewielkie pieniądze winking smiley
Weszłam na stronę - z last minute ceny są baaardzo atrakcyjne i można ze sobą zabrać zwierzaka nawet. smiling smiley

aleksandra_ka (offline)

24-02-2017 22:10:59

Cytuj
MamaOlusi
Moi znajomi tam byli. Ja zawsze z moim chciałam jechać, ale nigdy nam nie wychodzi. Polecam Wam gdyby, któraś chciała się wybrać interhome, bo to jest świetna alternatywa dla hoteli, tóre wiadomo mają swoje ceny. Na interhomie macie ceny za cały pobyt i dzięki temu jak jedziecie w grupie po prostu płacicie za nocleg w dobrym standardzie niewielkie pieniądze winking smiley
Weszłam na stronę - z last minute ceny są baaardzo atrakcyjne i można ze sobą zabrać zwierzaka nawet. smiling smiley
Sama rezerwuje sobie noclegi bardzo nie lubię korzystać z klasycznych biur podróży i między innymi Interhome ma dobrą ofertę. Fajne miejsca i ceny ok. A co do zwierzaków na wakacjach we Włoszech to super sprawa, z psem u nich można wejść prawie wszędzie i nikogo to nie dziwi, między innymi za to kocham ten kraj grinning smiley

joanna_filak (offline)

28-02-2017 14:54:15

warszawa
Cytuj
aleksandra_ka
Sama rezerwuje sobie noclegi bardzo nie lubię korzystać z klasycznych biur podróży i między innymi Interhome ma dobrą ofertę. Fajne miejsca i ceny ok. A co do zwierzaków na wakacjach we Włoszech to super sprawa, z psem u nich można wejść prawie wszędzie i nikogo to nie dziwi, między innymi za to kocham ten kraj grinning smiley
Bo tak jest najfajniej, robi się to co się chce po prostu wtedy smiling smiley
A ze zwierzakami to nie wiedzialam, ze można we Wloszech chodzic np po knajpkach czy gdzies. To super sprawa smiling smiley mnie się Toskania marzy odkąd zobaczyłam ją pierwszy raz z filmie. Ale tak chciałbym sobie tam pozwiedzać oczywiście to co najważniejsze, a potem tak naprawdę wypocząć właśnie w jakimś domku trochę oddalonym od reszty, w spokojnej okolicy, żeby tak poczuć to miejsce, tak pobyć w nim po prostu smiling smiley I posmakować. No bo włoska kuchnia genialna smiling smiley

rozanielona (offline)

02-08-2017 15:15:48

Zawsze dobre i to.

sylwia921 (offline)

28-12-2018 23:23:11

Warszawa
Miło wspominam wakacje w Toskanii , na portalu spotcameras.com można zobaczyć jeszcze wiele innych ciekawych miejsc z Włoch, na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-28 23:24 przez sylwia921.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 17717.