Wyniki konkursu "Napisz list do świętego Mikołaja". Jest więcej nagród!

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

07-12-2012 15:45:13

Czy ktoś z Was przeczytał wszystkie listy do św. Mikołaja zamieszczone na portalu eBobas.pl? A przecież to znikoma część milionów listów z całego świata, które czytają pomocnicy świętego Mikołaja!

czytaj więcej

pinoccio (offline)

08-12-2012 15:11:30

Taaaa... Jednym z nagrodzonych jest list Wszystkiedzieci. W regulaminie widnieje jednoznacznie, że ma być zdjęcie dziecka. a nie stopy. Jak się to ma do regulaminu? Niektóre wybory zaskakują. Hmmm... nie do końca pozytywnie. Ale to rzecz gustu

Ewinek (offline)

08-12-2012 17:19:49

Kalinka18 (offline)

08-12-2012 18:46:19

Garwolin
Jak to w konkursach bywa nie wszyscy wygrać mogą, jednak faktem jest, że niektóre listy niespełniają zasad regulaminu dotyczące zdjęcia dziecka, a mimo wszystko wygrały. Najważniejsze jednak, że dzieci będą szcześliwe z tych wygranych zabawek. Wesołych Świąt!!!

Layla (offline)

08-12-2012 20:19:09

Bydgoszcz
Dziękujemy za wyróżnienie. Igora ucieszą zabawki do kąpieli smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

08-12-2012 22:12:34

Warszawa
Zdjęcie bez wątpienia przedstawia stopy dziecka. W poprzednich konkursach na eBobas.pl, w których tematem było dziecko zdarzały się nagrody dla zdjęć, na których był fragment postaci. Ba, raz zdarzyło się, że w konkursie "ojcowskim" nagrodziliśmy zdjęcie, gdzie tata był obecny wyłącznie w gestach powtarzanych przez dziecko.

Tematem konkursu był list do świętego Mikołaja, zdjęcie było elementem towarzyszącym, bo w imieniu dziecka list był pisany. W tym konkursie regulaminu nie spełniły np. listy z dodanym zdjęciem krajobrazu czy jakąś abstrakcją. A i takie się zdarzały.

Werdykt nigdy wszystkich nie zadowoli, jedno jest pewne smiling smiley


malv (offline)

08-12-2012 22:46:58

Legionowo
Bardzo dziękujemy za wyróżnienie naszego istu, zabawki do kąpieli to właśnie to czego nam teraz trzeba. Już niedługo Miśka będzie miała wannę a nie natrysk więc będzie miała niesamowitą frajdę na dużej powierzni grinning smiley

halinqa (offline)

08-12-2012 23:16:05

Rybnik
Dziękujemy z Lenką za wyróżnienie smiling smiley Mamy czekać na jakiś kontakt ze strony organizatora, czy na listonosza? smiling smiley

gwiazdka86 (offline)

09-12-2012 08:56:21

Wołomin
chyba konkurs ustawiony, widziałam wiele listów, w które włozone było wiele pracy, pięknie złożone rymy itp, a powygrywały listy, które mam wrażenie jakby były pisane an kolanie, lipa!

gwiazdka86 (offline)

09-12-2012 08:57:22

Wołomin
wszystkim znajomym będę odradzała stronę i udział w jakichkolwiek konkursach tutaj

Ewinek (offline)

09-12-2012 10:34:12

gwiadka86 to są Twoje indywidualne odczucia nie oburzaj sie tak jak pisze administrator każdemu nie dogodzisz. Agusia zwycięzca poprostu taki ma nik "wszystkiedzieci" i już, a stopa należy do dziecka tak jak głowy na innych zdjęciachwinking smiley. Jedyne co mnie osobiście dziwi to to, że użytkownik wszystkiedzieci, nie ma zgłoszonego żadengo dziecka tzn. nie ma założonej książeczki zdrowia, ale nie czytałam regulaminu i nie wiem czy w tym konkursie było to konieczne, choć w zdecydowanej większośći jest, ale mniejsza o to.
MI też może się taki czy inny list podobać bardziej, a to że list rymowany nie znaczy, że jurorom bardziej do gustu przypadł. Ludzie zluzujcie to nie konkurs o milion złsmiling smiley NIedługo święta, więc po co tak jadem plućsmiling smiley WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 10:42 przez Ewinek.

wszystkiedzieci (offline)

09-12-2012 22:22:57

Poznań
smiling smiley dziękuję za wyróżnienie mojego listu! Zupełnie się tego nie spodziewałam. Zupełnie! Chciałam aby ten list był taki troszkę symboliczny i dlatego dodałam zdjęcie tylko stópki. Moja 9-miesieczna córeczka (tak, mamy córeczkę - Madzię) bardzo ucieszy się z prezentu. Nie wiem skąd tyle niepozytywnych myśli. Szkoda, że je wywołałam bo nie było to moim celem. Chciałam tylko zaznaczyć co jest według mnie ważne podczas Świątsmiling smileyPozdrawiam Wszystkich OLA i MADZIA

Ewinek (offline)

10-12-2012 10:53:40

Wszystkiedzieci dobrze zrobiłaś, nie chcesz rozpowszechniać wizerunku córki Twój wybór. Gratuluję Ci wygranej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

iwoncia1509 (offline)

10-12-2012 10:59:46

Kramarzewo
Gratuluje zwycięzcom smiling smiley))
Nam jeszcze nic się nie udało wygrać na ebobasie a bierzemy udział prawie zawsze w konkursach....czasami już mam chęć sobie odpuścić ale co mi zaszkodzi dodać zdjęcie ? smiling smiley Choć zauważyłam,że często wygrywają te same osoby,nie chodzi mi o to,że Wam zazdroszczę czy źle życzę ale czasami powinni dać szanse wygrać innym użytkownikom.Pozdrawiam smiling smiley

pbmarys (offline)

10-12-2012 11:52:38

Lubliniec
Gratulujemy Wszystkim zwyciezcom smiling smileysmiling smiley

catrinka (offline)

10-12-2012 12:38:53

Godziesze Małe
gwiazdka nie uważam, żeby konkurs był ustawiony, tak jak żaden z pozostałych. Wygrały te listy, które zaskoczyły czymś jury. Nie bądź złośliwa, bo nie tędy droga. Mnie też osobiście podobały się inne listy, ale to nie ja zasiadłam z tamtej strony i to nie ja wybierałam. Jednemu podoba się córka a drugiemu teściowa. I dobrze,bo świat byłby nudny.
To, że ktoś zamiast buzi dziecka zamieścił stopę - to niestety też część człowieka, czy się komuś to podoba czy nie.
Wydaje mi się, że spór nie ma tu najmniejszego sensu.
Wszystkim wygranym gratuluję z całego serca.


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Katarzyna821 (offline)

11-12-2012 13:53:01

Białystok
gratuluje zwyciężcom, mi sie nie udało nie mam talentu do pisania sad smiley

malynka19 (offline)

11-12-2012 17:12:39

Braniewo
ooo coś wygrałam heh ;D a kiedy dostaniemy powiadomienia ?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40284.