Urodzinowe poszukiwania. Jest lista laureatów zabawy

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

19-03-2015 12:48:11

20 marca eBobas.pl skończył sześć lat! Przez miesiąc trwała urodzinowa zabawa w chowanego. Na stronie konkursowej publikujemy werdykt, listę osób które otrzymują od nas prezenty - zestawy PlayDoh.


czytaj więcej

gosiunia89 (offline)

20-03-2015 17:23:00

Rzeczyca
Drogi mały eBobasie sześć lat kończysz w całej krasie.Życzę Tobie wszystkiego dobrego.Wielu gości na portalu i miłości od swych fanów.Tortu wielce wspaniałego,ogromnego,kolorowego.Prezentów co nie miara,wielu życzeń bez liku i prezentów w koszyku.Wielu lat świetności,coraz nowych to gości.Wszystkie dzieci Cie kochają.Mamy chętnie do Ciebie zaglądają.Sześć lat to nie dużo i nie mało a by więcej Ci przybywało.Sto lat,sto lat eBobasie Wszystkiego najlepszego!urodzinowe baloniki

mysia83 (offline)

20-03-2015 18:48:54

Rzeszów
niestety po znalezieniu 5 grafik nie pojawiło sie okno, gdzie możnaby wpisac życzenia...mam pytanie, czy to jakiś bład? Czy ja może czegoś nie zauwazyłam?

MAMA (offline)

20-03-2015 20:23:31

Warszawa
Sprawdzamy to. Jeszcze dziś dam znać co i jak. Okno na życzenia powinno się pokazać tak, żeby nikt go nie przegapił. Przepraszamy za niedogodności Nie jest dobrze!


justynaXsanko (offline)

20-03-2015 20:47:49

Poznań
Wszystkiego najlepszego!! 6 lat to już...hm poważny wiek smiling smiley


[ebobas.pl]

donnavito (offline)

20-03-2015 21:51:48

Iława
Życzę ci ebobasie kolejnych lat pełnych ciekawych wątków, wspaniałych mamusiek, a po latach może i tych, które zaczynały tu jako niemowlakismiling smileyWszystkiego dobrego dla wszystkich autorów artykułów i klubowiczek, dzieki ktorym tez to wszystko sie toczy.

juzia84 (offline)

21-03-2015 20:50:03

Katowice
kochany ebobasku z okazji twych urodzin zycze ci usmiechu na twarzy spelnienia wszystkiego co ci sie marzy gosci caly mieszkanie i wszystkiego co dobre na zawolanie

wojtaszek (offline)

28-03-2015 20:15:18

Tarnów
E Bobasku z okazji Twoich szóstych urodzin przyjmij ode mnie i mojego Wojtusia najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, realizacji wytyczonych planów, mnóstwa ciekawych artykułów i milionów aktywnych użytkowników portalu. Bardzo się cieszę że mogę być uczestnikiem portalu i w pewnym sensie współtworzyć ciekawą stronę poświęconą wdzięcznemu tematowi - naszym Bobasom i ich zdrowiu, radościom, problemom.

E Bobasku mam nadzieję że mi wybaczysz że tym razem nie zabawię się z Tobą w szukanego ale najprawdopodobniej wyszukiwarka z jakiej teraz korzystam uniemożliwia mi odnalezienie Ciebiesmiling smiley

mysia83 (offline)

20-04-2015 12:56:20

Rzeszów
Ogromnie dziękujemy smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40283.