Noc inna niż dzień o co chodzi??

Wysłane przez Tobik 

Tobik (offline)

23-01-2012 13:04:24

podkarpackie
Nasz Synek ma prawie 2 tygodnie. Zauważyliśmy że w nocy, mniej więcej od 22-do 2giej, 3iej w nocy, bardzo ciężko go uśpić.
Nie pomaga noszenie, kołysanie etc. Dopiero jak już jest bardzo zmęczony to z trudem zasypia.
W dzień bardziej to regularne jest, czyli zje mleko z piersi, około godzinę, dwie i zasypia, także jest prawie bezproblemowo smiling smiley
Piszę, ponieważ wczoraj najgorszy był wrzaskliwy płacz, raczej nie bierzemy pod uwagę kolki,
czy możliwe że coś go może boleć?? Np. połowa kikuta z pępowiny ju z mu opadła a jeszcze mniejsza część jest na pępku (wokół pępek lekko zaczerwieniony) ale czy to możliwe że boli go tylko w nocy i poza tym w nocy nie chce do cyca sad smiley tak z chęcią jak za dnia. Może pomylił sobie dzień z nocą. Kąpiemy go zawsze o stałej porze czyli 19sta.

Pozdrawiam
Ela

yvonta (offline)

30-01-2012 23:20:46

Tobik tak małe dzieci nie orientują się jeszcze czy jest dzień czy noc to musi potrwać, niestety to o czym piszesz przechodziła niejedna z nas dzieciaczki uwielbiają robić sobie takie nocne przerwy winking smiley. W końcu "wpadnie" w rytm życzę aby jak najszybciej


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Karuzela (offline)

28-02-2012 22:51:54

nic nie pomylil, tylko nie przyzwyczail sie jeszcze do trybu zycia poza brzuchem, przeciez w srodku nie mial pojecia o czym takim jak dzien i noc:-)

weronikawerka (offline)

01-03-2012 13:37:41

Warszawa
wytrwalosci!

kesjehn (offline)

03-03-2012 23:00:35

Bytom
Tobik ja całkiem niedawno bo trzy dni temu miałam ten sam problem mały ma 3 tygodnie budził się ok 23 i tak trzy godziny marudził jakby go coś bolało tez brałam pod uwagę pępek ale ten odpadł a Igorek swoje... od dwóch dni przesypia spokojnie noc budzi się tylko do karmienia.Cierpliwości to przejdzie a dzieci do trzeciego miesiąca prawdopodobnie stabilizują swój pobyt poza brzuchem...Kolki tez można wykluczyć bo maluszek płakał by cały czas,najwidoczniej to tylko brak bliskości i nic więcej
Pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546830, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.