Dziecko chce rodzeństwo :-(

Wysłane przez 0202oliwcia 

0202oliwcia (offline)

19-10-2016 11:06:22

Witam przychodzę do was się z moim problemem od ponad roku staramy się z mężem o drugie dziecko niestety nie jest to nam dane jak na razie (4 wczesne poronienia) Nasza córeczka ma trzy i pół roku chodzi do przedszkola i od dawna nas męczy że chce małego braciszka jak ja mam jej to wytłumaczyć bo już nie daje rady normalnie ....
Przykłady zachowania córki:
- Robi listę do świętego mikołaja co chce dostać na święta i na pierwszym miejscu jest malutki braciszek
- Dostała kinder jajo od taty to ona nie będzie tego jadła bo zostawia dla swojego braciszka
- wraca z przedszkola i ma do mnie pretensje dlaczego ona nie ma małego braciszka no przecież Borys i Antos będą mieli (koledzy z przedszkola)
- kąpiel w wannie i tekst dziecka mamo nie chcesz mi dać braciszka to wiesz sama go sobie wezmę mam go w brzuszku i rośnie a wiesz jak on kopie

I wiele wiele takich sytuacji pomocy jak tu trafić do niej i jej wytłumaczyć :-(


[link widoczny po zalogowaniu]

pbocian7 (offline)

10-11-2016 09:51:36

Poznań
witam,

mamy podobny problem, tyle że córka ma ponad cztery lata. Niestety każde dziecko jest inne i jeśli bardzo naciska, to faktycznie niezazdroszczę. Może warto pójść do psychologa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.