Czy ogladacie z dziecmi tv?????

Wysłane przez dzidzia11 

dzidzia11 (offline)

01-09-2015 21:20:12

Czy lubicie ogladac z dziecmi telewizje ????? Bajki itp smiling smiley Na jakim kanale najcześciej oglądacie???? Znacie coś nowego???? Godnego polecenia????

dzidzia11 (offline)

08-09-2015 14:39:18

No my też lubimy spacery ale jak naprzykłada pada tak jak wczoraj lało to lubimy chwileczkę razem spedzic przed bajeczkamismiling smiley A ostatnio nawet ogladalismy taką która nawet tatusiowi sie podobała Alvin i Wiewiórki smiling smiley Ktos ogladał????

mamaMiB (offline)

03-10-2015 13:59:36

Zielona Góra
U nas króluje Epoka Lodowcowa, dialogi znamy na pamięć smiling smiley

elwiraae (offline)

30-12-2015 12:03:29

czyl jakie na przykład? ?

Ula_poradzi (offline)

15-05-2016 15:48:25

Podblich
Lepiej żeby dziecko oglądało telewizję ze swoimi rodzicami niż samo. Kiedy razem oglądacie telewizję możecie dziecku na bieżąco odpowiadać na nurtujące go pytania, a co najważniejsze macie wpływ na to co ogląda Wasza pociecha. Możecie wybrać bajki z morałem czy chociażby bajki Disney'a które moim zdaniem są ponadczasowe i każda niesie za sobą jakiś morał. Źle się dzieje kiedy dziecko ogląda typowe kreskówki, w których na próżno szukać morału, a na pierwszy plan wysuwają się stwory i ciągłe walki. Pamiętać należy, że dzieci szybko utożsamiają się z bohaterami z bajek czy filmów, wiec lepiej żeby znalazło ono bohatera w niegroźnym" Smoku który nie chciał walczyć", niż żeby pokochało chłopca złożonego z klocków Lego.

malenkab (offline)

26-06-2016 23:59:10

Wesoła
Ja się czasami boje tych bajek w TV... chyba jednak bardziej wolę kupić w matrasie bajkę na DVD. Przeczytam wcześniej recenzje i wiem co kupuję a tutaj z każdym odcinkiem nie wiem co złego powiedzą a potem dziecko podchwyci.

MarysiaM (offline)

18-07-2016 18:46:34

Łódź
Oglądam, jak najbardziej smiling smiley Nie mamy ulubionego kanału, często oglądamy też coś w Internecie- na youtube można znaleźć bajki po angielsku- pozwalam dziecku w ten sposób osłuchać się z czymś nowym winking smiley

Klaraa (offline)

19-07-2016 21:46:08

Różyce
ja oglądam ale tylko kreskówki rodzinnie, wcześniej zawsze planujemy takie wieczory

matyska (offline)

23-08-2016 11:02:15

Lublin
Czasem oglądam z dzieckiem czasem nie smiling smiley jak ogląda samo to tylko te bajki, albo filmy, które ja znam i akceptuję, bo nie chcę puszczać dziecku tych ogłupiających bajek... często włączam bajki z płyt te starsze, na których sama się wychowałam smiling smiley Reksio, Krecik, Pszczółka Maja i tym podobne smiling smiley moim zdaniem są lepsze niż te nowe
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.