Chusta i nosidełko

Wysłane przez katarzynabracka 

Alison (offline)

12-10-2010 14:56:32

Oświęcim
My kupiliśmy nosidełko. Zrobiłam to za namową męża. Dotąd wykorzystaliśmy dwa razy!
Raz zabrałam na zakupy (okazało się że nasz wózek do bagażnika koleżanki samochodu się nie zmieści). Drugi raz w drodze do znajomych by nie targać wózka pociągiem a koleżanka wózek miała po swoim dziecku i tam korzystaliśmy z jej wózka.
I choć w tych sytuacjach się sprawdził to wiem, że bez tego tez da się żyć.
Ważne by zachować umiar w takich zakupach i korzystać z głową. Dziś Wiktoria zaczyna sama chodzić i w zasadzie nawet nie chce być noszona. Najchętniej to stoi na nóżkach i drepta trzymana za rączki.
Z chustą nie miałam kontaktu. Dla mnie to czarna magia to wiązanie winking smiley Poza tym ani chusta ani nosidło w pracach domowych mi nie pomoże a z dzieckiem na brzuchu czy placach to dla mnie nie robota. Oczywiście to moje prywatne zdanie i wiem, ze dla innych to fantastyczne rozwiązania.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

promyczek (offline)

03-11-2010 14:38:19

Mi się bardzo podobają te wszystkie chusty i nosidełka dla dzieci. Wydaje mi się, ze top przede wszystkim zwiększa więź miedzy takim maleństwem, a jego rodzicem. Świetne są te profilowane nosidła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-10 00:05 przez Sympatyczna.

kostropatka (offline)

10-11-2010 13:46:55

Krakow
Uzywalam i nosidelka i chusty i jestem zdecydowana zwolenniczka chust.
Przetestowalam nosidelko-wisiadelko kilku firm przy pierwszym dziecko - nie lubie, nie polecam, niewygodne
Przetestowalam chusty: kieszonke, kółkową, chustę wiązaną elastyczną, chustę wiązaną tkaną i z tego wszystkiego dla siebie i corki wybralam chuste wiazana elastyczna i jestem nia zachwycona. Nosilysmy sie ponad 2 lata.
Aha, przetestowalam tez nosidelka tak zwane tradycyjne: podegi i mei tai, mei taia uszyla mi tesciowa i jest to super uzupelnienie chusty.

Noscie dziewczyny swoje dzieci. One tak strasznei szybko rosna ze jeszcze chwila a beda patrzec na was z gory i to was nosic a nie wy ich smiling smiley)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-10 20:02 przez Sympatyczna.

hanna3 (offline)

18-11-2010 14:59:18

Warszawa
hej, skoro juz jestem wsrod mam, ktore znaja sie na chustach nie wiecie moze co to za chusta, w ktorej nosi serialowa Majka swoja dzidzię?
tu jest fragment gdzie widac
[link widoczny po zalogowaniu]
dzieki za info

ania84 (offline)

27-02-2011 17:37:34

Hej smiling smiley

My mamy chustę i jestem zadowolona smiling smiley Moja koleżanka ma do sprzedania bawełnianą - bo jej dzidzia nie preferuje niestety.Także jakby ktoś chciał to dajcie znać na prv - to wyślę zdjęcie


[link widoczny po zalogowaniu]

martaleszno (offline)

28-10-2014 13:30:41

Leszno
Dzięki za obiektywne, cenne uwagi. Do tej pory słyszałam głównie o pozytywach, ale przecież do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem.

wojtaszek (offline)

09-12-2014 20:27:54

Tarnów
Nie nosiłam synka w chuście natomiast dostałam od kuzynki nosidełko i zastanawiałam się nad jego używaniem do momentu gdy zapytałm o opinię ortopedę. Powiedział że nie jest zwolennikiem nosidełek i nie będzie ich polecał. Nie rozwijałam dalej tego tematu ponieważ ten ortopeda cieszy się dużym szacunkiem i uznaniem w moim mieście i jeżeli twierdzi że nie to NIE.

Modzelka8 (offline)

28-02-2015 17:47:22

Biała Piska
Dostalam nosidełko w prezencie, ale niestety maly jest ciężki i kiedy chcę go nosić z przodu to po prostu za bardzo boli mnie kręgosłup i szyja. Poczekam do lata i zobaczę jak sprawdzi się na spacerze, ale jak na razie chyba jestem na nie

robertab (offline)

17-03-2016 14:30:07

Łódź
Ja również jestem zwolenniczką chust - wygodne, fajne, no i dziecko przez cały czas jest blisko ciała - to też ważne dla malucha.

jasioloveee (offline)

20-02-2018 11:13:31

Zaręby-Skórki
Piszecie bzdury odnośnie noszenia dziecka przodem do świata. W żadnym wypadku!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 22241.