Odparzona pupa

Wysłane przez katarzynabracka 

wojtaszek (offline)

13-01-2015 19:24:57

Tarnów
Mi położna na wizycie patronażowej zaleciła aby pupę dziecka myć wodą z niewielką ilością mydła a po kapieli smarować oliwką. Jeżeli pojawią się oznaki odparzenia dopiero zastosować np sudocrem. Kiedy mój synek zrobi kupę po chwili zaczyna mruczeć i teraz już rozpoznaję że chce aby zmienić pieluszkę więc nie mam problemów z odparzeniami. Ja kilka razy dziennie pozwalam mu leżeć kilka minut bez pieluszki ponieważ to bardzo ważne dla wrażliwej skóry dziecka aby miała dostęp powietrza.

GabaBaba26 (offline)

28-01-2015 11:56:33

Udanin
Ja przy każdej zmianie pieluszki smaruję synkowi pupcie bepathenem i dupcie ma zawsze śliczniutką bez żadnych podrażnień. Synuś jest karmiony naturalnie i potrafił mi robić na początku kupki praktycznie po każdym karmieniu na szczęście kremik zapobiegł odparzeniom pupci. Mamuśki karmiące cycusiem polecam bepathen również na podrażnione brodawki.




[link widoczny po zalogowaniu]

Modzelka8 (offline)

24-02-2015 19:43:16

Biała Piska
U nas odparzenia nie pojawiają sie często, czasem tylko pupa jest delikatnie zaczerwieniona. Często wietrzymy pupkę, nawet kilka razy dziennie. Przy zmianie pampersa pozwalam maluchowi poleżeć kilka minut z gołym tyłeczkiem ;-) a jeśli chodzi o maści to stosuję Sudocrem naprzemiennie z Bepanthenem

wojtaszek (offline)

12-03-2015 20:42:59

Tarnów
Od niedawna używam kosmetyków Nivea na odparzenia pupy dla niemowląt i jestem z nich bardzo zadowolona. Zauważyłam również że mój synek ma niewielkie podrażnienie kiedy używam pieluszek Huggies więc już ich nigdy nie kupię, im pieluszka wydaje się być bardziej sztuczna w dotyku tym gorzej dla skóry dziecka.

gosiunia89 (offline)

20-05-2015 11:28:01

Rzeczyca
Przede wszystkim dobrze dobrać pieluchę.Stosować krem przeciw odparzeniom i chusteczki nawilżone.Nie raz jest tak że jak wychodzą zęby dzieci bardzo dużo się wypróżniają i mają odparzenia wtedy wiem że mamy stosują mąkę ziemniaczaną.Higiena jest bardzo ważna.

Kasiakasiunia (offline)

21-09-2018 13:49:38

Franciszków
Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż ten spray i krem z Argotiab. Krem i suchy spray są pomoce w regeneracji skóry i tkanek, korzystanie wpływają na proces gojenia, minimalizują ból towarzyszący odparzeniu.

bronka11 (offline)

10-12-2018 19:53:16

Szczytno
MY DBAMY O TO BY PUPA BYŁA SUCHA,NIGDY NIE ZAKŁADMA PIELUSZKI PO UMYCIU OD RAZU ,CZEKAM AZ SKORA SAMA PRZESCHNIE NATURALNIE NO I OCZYWISCIE UZYWAM ODPOWIEDNICH KOSMETKOW,ODKRYCIEM OSTATNICH TYGODNI JEST DLA MNIE NIBY KLASYK A JEDNAK NOWOSC smiling smiley SUDOCREM #Sudocrem #SudocremCareProtect #NaPogodęINiepogodęPodPieluszką POLECAM WSZYSTKIM KOCHAJACYM RODZICOM DBAJACYM O KOMFORT SWOJEGO MALUSZKA.

krajmar84 (offline)

13-12-2018 18:22:36

Lelów
Ja z pierwszym dzieckiem używałam tylko Sudokrem, teraz mam 8 miesięcznego brzdąca, któremu też smarowałam pupę Sudokremem. Aktualnie miałam możliwość testowania nowego produktu sudokrem, Sudokrem care & protect. Nie zamienię go już na inny Lekka konsystencja, krem w jest tubce, więc łatwo się go dozuje. Szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Najbardziej byłam zadowolona z tego, że nawilża skórę malucha, odżywia ją, a przy tym zabezpiecza ją przed odparzeniami i podrażnieniami. Polecam!

rodzicenamedal (offline)

05-04-2020 13:15:51

Komarno
ja na takie [link widoczny po zalogowaniu] polecam [link widoczny po zalogowaniu] według mnie nie ma skuteczniejszej metody smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19301.