WABIENNIK NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Wysłane przez MAMA 

MAMA (offline)

13-12-2010 13:03:10

Warszawa
Użytkowników, którzy mają i kochają swoje domowe zwierzaki zachęcamy do dodawania wpisów na specjalnie stworzonym wątku forumowym “Wabiennik naszych ulubieńców”.

Co powinien zawierać wpis? Imię zwierzęcia, płeć, rodzaj (piesek, kot, rybka etc.) krótka charakterystyka. Zdjęcie pupila mile widziane.

Więcej o tym, skąd wziął się pomysł Wabiennika - na redakcyjnym blogu

Zachęcamy do wpisów!


maria1980 (offline)

13-12-2010 13:07:48

Opolszczyzna
Przedstawiamsmiling smiley

WACEK,SAMIEC,PIES,LAT 7...
Wiktoria dostala go na 1 urodziny jako słodkiego malego szczeniaka...Wychowany wsród dzieci calkiem "zdziecinniał"...uwielbia spaćsmiling smiley





W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

diogeneska (offline)

13-12-2010 13:13:54

Szczecin
Przedstawiamy naszego pieska
Lilly, piesek, a właściwie suczkasmiling smiley lat 3, rasa york, dostałam go od taty, ale teraz jest ulubieńcem Toskismiling smiley




pozdrawia Tośkowa mama






kasia24 (offline)

13-12-2010 14:52:05

zabrze
Przedstawiam naszego kotka Majtka grinning smiley
Dostałam go od koleżanki na razie Julka na niego nie reaguje ale już niebawem zacznie winking smiley

Imię : Majtek
Płec : Kocur
Rodzaj: Kot
Rasa: Pers





[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiag121 (offline)

14-12-2010 16:20:02

Chciała bym przedstawić naszą kotkę-kobitkę Misięsmiling smiley Ma już trochę latek...bardzo dużo z nami przeżyła. Jest bardzo mądrą i ciekawską kotką. Często słyszę od ludzi,żeby uważać na koty aby dzieciom krzywdy nie zrobiły...mówią Ci którzy kotów nie mają! Misia uwielbia Antosia,jest z nim od narodzin i nigdy mu krzywdy nie zrobiła...a gdy tylko usłyszy jak synek płacze w sekundę pojawia się koło niego. I pewnie nie uwierzycie, ale jak Antoś płacze,a drzwi od sypialni są zamknięte,wskakuje na klamkę i otwiera je sobiewinking smiley Nasza dzielna Misiasmiling smiley




A to Kitek-facetsmiling smiley Mamy go od niedawna...przygarnęłam go, jak jego mamusię przejechało auto,a on został sam taki malutki...bezbronny. Bo ja to taka kociara jestemwinking smiley Jak na razie to taki mały rozrabiaka...Antosiowi to pasuje,bo świetnie razem się bawiąsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

violus (offline)

14-12-2010 17:22:32

Kielce, NI
Przedstawiam naszą Iniscarn Sunshine (dla nas po prostu Allie).
Suczka rasy Shar-Pei.
Ma niecałe 3 miesiące.


By [link widoczny po zalogowaniu] at 2010-12-14


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-14 17:28 przez violus.

dorota74 (offline)

14-12-2010 17:51:50

Mazowsze


To jest nasz kocurek.Jest młody,ma nieco ponad pół roku. Ma na imię Alvin ,ale mój mąż woła na niego "Balbina" ale nie wiem skąd się mu to wzięło.
Najbardziej kotka (płeć męska) uwielbia najmłodszy członek rodziny,Kacper,ale czy kotek jego lubi-tego nie wiem...Jak na załączonym obrazku...Ale musi mieć do niego sporo cierpliwości,bo jakoś nie gryzie małego za bardzo,no,chyba,że naprawdę go zdenerwuje...
Alvin jest w sumie fajnym kotem,no chyba ,że nabrudzi,to juz nie... Ja najbardziej lubie,gdy wpada do pokoju i mi mruczy pod nosem.Ale nienawidzę ,gdy jest wciąż nie najedzony (mimo ,że jadł dopiero) i stoi non stop pod lodówką.Taki mały sępik ostatnio.
Uwielbiany jednak przez wszystkich.

izka31 (offline)

19-12-2010 16:39:24

Łódź
To ATOS, wielorasowiecgrinning smiley, niedawno skońćzył 13 lat. Mam go odkąd skończył 6 tygodni, teraz już starość dopada go coraz bardziej, głuchnie, robi się drażliwy, ale jest kochany i jest pełnoprawnym członkiem naszej rodzinysmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

darotta (offline)

23-12-2010 14:58:05

Łódź
Broki - kot, rasa europejska, mały szaleniec, choć uwielbia też niekończące się lenistwo, spanie na kanapie i wygrzewanie kości za piecem.
Na wakacyjnych wyjazdach niezastąpiony łowca i kot "stróżujący".
Pupil rodziny.




darotta





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-23 15:02 przez darotta.

Rurcia (offline)

05-01-2011 20:31:24

Ujazd/Tomaszów Maz.
Przedstawiam mój zwierzyniec smiling smiley

Miś, 3 letnia suczka, która miała być psem a okazała się Misią winking smiley


1,5roczny kot Stefan, uwielbia obserwacje psów z drzew


Kochany roczny haszczak Decybel



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 74, Posty: 40097.