Sale zabaw dla dzieci łódź

Wysłane przez JulaKula 

JulaKula (offline)

10-04-2013 11:44:50

Łódź
Założyłam ten temat, bo nie widzialam podobnego... Kochane mamy napiszcie do jakich sal zabaw chodzicie ze swoim pociechami. Jakie są wasze ulubione i dlaczego. Myślę, że to innym mamcia pomoże w znalezieniu odpowiedniego miejsca... Mój typ to sala zabaw HIPCIO, w zasadzie nie mój, bo Kacperka - tam jest mistrzem w wyścigach samochodowych, szaleje w kulkach i odnajduje wyście z mega trudnego labiryntu... często bawimy się tam razem... a jak poznaje nowych kolegów to ja moge spokojnie wypić kawcię... miejsce schludne i czyste... Nawet urodziny zorganizować w nim można... Kochane także piszcie o swoich typach, gdzie i dlaczego warto iśc.... Pozdrawiam.

Maggie99 (offline)

17-04-2013 20:54:14

Łódź
kurczę, ale małe zainteresowanie temat, a mamą się takie info przyda, wiadomo najlepiej przekonać się na własnej skórze... i powiem, że urodzinki Grzesia wyprawiłam w Hipciu - no i synek był zachywcony, bo ma masę zdjęć z Hipciem smiling smiley zresztą dzieciaki szalały jak nie wiem smiling smiley świetne miejsce na urodzinki dla dzieciaczka...

Annamatys (offline)

30-08-2018 19:48:05

My znamy :
Agatka - na Retkini
Smocza Kraina - teraz się przenoszą na Maratońską
I jeszcze nie pamiętam nazwy - gdzieś w okolicach Sterlinga
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 53, Posty: 370.