Jak się sprawdza piperyna w odchudzaniu?

Wysłane przez dinana 

dinana (offline)

20-09-2016 09:54:39

Przełajka
Postanowiłam spróbować odchudzania z piperyną, miał ktoś z Was jakieś doświadczenie z takim suplementem bazującym na ekstrakcie z pieprzu czarnego, podobno pobudza procesy trawienne i tym samym przyśpiesza metabolizm. Ja chyba zdecyduje się na piperine burnera ale może polecacie coś innego?

eeewka (offline)

21-09-2016 14:59:18

widzę że aż 95% piperyny w tym produkcie Piperine Burner. Kiedyś stosowałam inna pieryne gdzie było mniej i dobrze działało więc Piperine burner tym bardziej polecam.

angelina_ker (offline)

06-10-2016 11:15:59

A czy piperyna to nie składnik pieprzu? Który wspomaga metabolizm.

RENIAASKA (offline)

20-02-2017 14:54:14

Białystok
Myślę, że same suplementy niewiele dadzą. Ja musiałam się dużo napocić młody rycerz żeby schudnąć. Od kiedy ograniczyłam słodycze i zaczęłam brać Amlan Forte waga wreszcie wróciła do prawidłowej smiling bouncing smiley

monikasliwinska (offline)

17-12-2017 23:51:05

Warszawa
Podpinam się pod pytanie.

little (offline)

26-02-2018 14:18:41

Wikaryjka
Ja jakoś nigdy nie miałam zaufania do takich suplementów, których producenci obiecują szybkie efekty ich stosowania. Sama po ciąży miałam dość duże problemy ze schudnięciem, ale dzięki odpowiedniemu odżywianiu się, jakoś zrzuciłam nadmiar kilogramów. Sporo dało mi skorzystanie z oferty Wygodnej Diety. To catering dietetyczny, dzięki któremu każdego dnia otrzymuje się 5 posiłków, które przygotowane są po konsultacjach z dietetykami. Jak dla mnie dużo łatwiej jest schudnąć w taki właśnie sposób, o ile tylko nie zjada się jakichś dodatkowych przekąsek. Nie twierdzę, że stosowanie niektórych suplementów nie jest w stanie przynieść odpowiednich rezultatów, jednak one same na pewno nie wystarczą. winking smiley

LegalnaBlondynka (offline)

27-04-2018 14:26:36

Kraków
Taak, piperyna jest w wielu spalaczach tłuszczu właśnie w pieprzu smiling smiley Ja kiedyś wcinałam z activlab thermo shape i tam też był pieprz czarny i pieprz cayenne, ale wydaje mi się, że i tak najwięcej roboty robiła L-karnityna, bo pomagała spalać tłuszcz jak robiłam aeroby. Tylko no właśnie – jak ćwiczyłam i chyba to jest klucz winking smiley Moim zdaniem można sobie trochę pomóc w odchudzaniu suplami, nie ma w tym nic

travfortmagbest6 (offline)

19-04-2020 18:57:55

Warszawa
Byłam okropnie otyła, no wyglądałam jak balon. Lekarz powiedział mi jasno - albo zrzucenie wagi, albo poważne problemy zdrowotne przed 50tką. Katowałam się na siłowni przez prawie rok. Zgadnijcie jakie były efekty - no żadne! Zrezygnowałam i stwierdziłam, że nigdy mi się nie uda. Cztery miesiące temu koleżanka podesłała mi ten produkt [link widoczny po zalogowaniu] , i powiem wam że efekty nie sa spektakularne ale już jest 7.5kg mniej, jeszcze pół roku i będę wyglądać jak modelka (mam nadzieję <3)

bardoctleti1 (offline)

20-04-2020 21:31:25

Warszawa
Byłam okropnie otyła, no wyglądałam jak balon. Lekarz powiedział mi jasno - albo zrzucenie wagi, albo poważne problemy zdrowotne przed 50tką. Katowałam się na siłowni przez prawie rok. Zgadnijcie jakie były efekty - no żadne! Zrezygnowałam i stwierdziłam, że nigdy mi się nie uda. Cztery miesiące temu koleżanka podesłała mi ten produkt [link widoczny po zalogowaniu] , i powiem wam że efekty nie sa spektakularne ale już jest 7.5kg mniej, jeszcze pół roku i będę wyglądać jak modelka (mam nadzieję <3)

marlena09 (offline)

21-05-2021 19:35:19

Warszawa
Dziewczyny powiem Wam że tutaj tak naprawdę skuteczna jest metoda Lignaform. Tutaj stawia się na stały (minimum raz w tygodniu) kontakt z pacjentem i edukację żywieniową. To jest dla mnie mega plus bo jestem pod kontrolą i wiem że ktoś podczas mojej diety czuwa nade mną.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547670, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 77, Posty: 1374.