SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

pajinka (offline)

29-11-2013 09:40:30

Rumia
Kwiatuszek U mnie super. Mam mega grzeczne dziecko grinning smiley Zero kolek, wstawanie w nocy tylko przez półtora msc. Nie choruje, bioderka super. Książkowe dziecko albo dziecko marzenie! Czasem popłacze, ale przecież musi, bo inaczej zapominałabym, że Lila jest w domu grinning smiley Tymbardziej jestem szczęśliwa, bo to moje pierwsze dzieciątko i nie wiedziałam czego tak naprawdę mogę się spodziewać. A tu wszyscy mnie chwalą, że tak świetnie daję sobie radę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kwiatuszek (offline)

29-11-2013 12:03:19

Kraków
Sophie23 super, że wizytę masz już 4 grudnia smiling smiley Mam nadzieję, że zobaczysz serduszko smiling smiley To normalne, że podbrzusze pobolewa. Macica się powiększa i wszystko będzie się przestawiać smiling smiley A na kiedy masz termin?

Pajinka super, że masz taką grzeczną córeczkę smiling smiley Karmisz ją piersią czy mlekiem modyfikowanym, że tak ładnie śpi? smiling smiley Ja też mam grzeczną córeczkę, choć niestety do tej pory budzi się w nocy. Mam nadzieje, że drugie będzie lepiej spało. Od początku będziemy trzymać się samodzielnego usypiania, bo wcześniej popełniliśmy z tym błąd.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka 11.04.2010r.




Ania 04.12.2014r.

pajinka (offline)

29-11-2013 13:12:19

Rumia
Kwiatuszek No niestety jesteśmy na mm. Karmiłam tylko półtora msc piersią. Chociaż ja nie jestem przekonana, że przesypianie nocy jest związane z mm, bo szwagierka karmi od początku mm i musi wstawać po 3, 4 razy w nocy. Jasiek przez godzinę potrafi 100ml jeść (ma 2 msc).
A usypianie u nas od początku takie samo: kąpiel, jedzenie, do łóżeczka i zasypianie samodzielne. Teraz włączamy Lili karuzelę, ale na początku bez niej zasypiała.


[link widoczny po zalogowaniu]

sophie23 (offline)

29-11-2013 16:01:32

Biała Podlaska
Kwiatuszek no to dobrze, uspokoiłaś mnie.. bo jak mam te bóle to trochę się martwię, ale wkońcu dzidziuś tam się zadomowił więc wszystko się zmieni smiling smiley Kochana wg obliczen od ostatniej miesiaczki wyliczylam na 7 sierpnia. No ale chodzilam na monitoring i wiadomo kiedy byla owulacja, wiec pewnie gin policzy wg tego smiling smiley zobaczymy jak bedzie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CZORNA_KN (offline)

29-11-2013 19:08:43

Knurów
Kwiatuszek- mój Tymi jest wspaniałym dzieckiem smiling smiley ...Ostatnio z dziewczynami z forum zaczęłyśmy wspominać te listopadowe dni kiedy nasze dzieci powstawały i obchodziły nasze dzieciaczki mniej oficjalny roczek smiling smiley teraz zaczynają się zbliżać daty w których zobaczyłyśmy dwie kreseczki (ja je zobaczyłam 4.12.2012), były to dla nas na pewno szcześliwe daty smiling smiley...Oj z westchnieniem teraz sobie to wszystko wspomniałam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kwiatuszek (offline)

29-11-2013 20:31:27

Kraków
Pajinka wiadomo, że spanie nie tylko zależy od metody karmienia, ale częściej dzieci na MM lepiej śpią, bo jest bardziej syte. Moja Emilka też na początku jadła 40 minut lub więcej jeśli przysypiała, tyle że moje mleko. Za to na początku nawet jej się nie odbijało, ani ulewało.
Dobrze, że tak usypiacie. U nas mąż chciał „dobrze”, żeby dziecko szybciej spało i było więcej czasu...no i zaczął ją huśtać na rękach. Gorzej było jak waga wzrosła smiling smiley Na szczęście szybko nauczyła się zasypiać w łóżku, ale trzeba było trzymać ją za rękę. Po jakimś czasie odzwyczajanie od ręki smiling smiley No i do tej pory trzeba być przy niej jak zasypia. Jedynie jak chodziła na drzemkę, to udawało się, że niekiedy usnęła sama w pokoju.


Sophie23 na początku boli (byle nie za bardzo, bo wtedy trzeba skonsultować z lekarzem) od powiększającej się macicy itd., a pod koniec bywają skurcze przygotowujące do porodu. Najlepiej wtedy szybko wypić magnez i leżeć. No nie jest to przyjemne, lepiej wspominam poród tongue sticking out smiley Ale ja szybko rodziłam i może z 5 minut bardziej mnie bolało, bo mam wysoki próg bólu. No to mamy podobne terminy smiling smiley


CZORNA_KN cieszę się, że masz super synka smiling smiley Fajnie tak wspominać smiling smiley Miałaś prezent na Mikołaja, ja za to teraz na urodziny smiling smiley Ja do dzisiaj pamiętam jak w pierwszej ciąży robiłam test i zobaczyłam drugą bladą kreseczkę smiling smiley Choć w sumie 3 dni po owulacji czułam, że się udało smiling smiley Teraz najbardziej się zastanawiam czy nie zagotuję się w szpitalu rodząc w sierpniu lub pod koniec lipca smiling smiley W kwietniu człowiek się pocił, choć było 10 stopni na zewnątrz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka 11.04.2010r.




Ania 04.12.2014r.

marcik25 (offline)

01-12-2013 11:07:35

Międzyrzecz
Kwiatuszek – rzeczywiście mamy dzieci w podobnym wieku  Twoja córcia pół roku starsza. A chodzi do przedszkola? Mój Mateuszek od września jest przedszkolakiem i już się fajnie zaklimatyzował, tylko niestety łapie często katar i kaszel…

Sophie23 – gratuluję dwóch kreseczek i życzę spokojnej i radosnej ciąży. Jeśli chodzi o bóle podbrzusza, to o ile nie są one takie jak miesiączkowe, to zapewne nie są groźne.

Ja miałam umówioną pierwszą wizytę na 2 grudnia, ale pojawiły mi się plamienia, więc przełożyłam ją na wcześniejszy termin. Od piątku moja ciąża jest potwierdzona, niestety plamienia nie są dobrym objawem. Dostałam luteinę i zwolnienie na razie na 10 dni a później zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję, że wszystko się poukłada. Poleżałam 2 dni i naprawdę czuję się o wiele lepiej i jak na razie (odpukać) plamienia ustały…


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sophie23 (offline)

01-12-2013 12:47:53

Biała Podlaska
marcik25 dziękuję smiling smiley ja też Tobie życzę spokojnej ciąży i oby te plamienia juz nie wróciły.. super, że już masz potwierdzoną ciążę przez lekarza. Ja dopiero w środę mam pierwsze usg, ale się cieszę grinning smiley nie mogę się doczekać!! Mr. Green A co do boli podbrzusza, to wczoraj prawie nic nie czułam. Za to piersi to bolą i to bardzo, takie dziwne uczucie, nigdy tak nie miałam grinning smiley grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama_28 (offline)

02-12-2013 11:21:09

Zielona Góra
witam, poki co niesmalo bo dopiero co zobaczylam =

to juz bedzie moje 3 dzieciatko. ciesze sie niesamowicie, choc i troszke boje.
jestem sczesliwa bo to moj swiadomy wybor, ciesze sie ze moja rodzinka bedzie "pelniutka" winking smiley
ale mam tez troszke obaw, m.in. juz widze i slysze te teksty..ze 3 i w ogole. toz to w moim kregu obija sie o patologie, blehehe
postanawiam jednak juz na wstepie byc bojowa, hihiihihhi.

trzymam kciuki za fasoleczki by mocno sie trzymaly a mamusie dobrze czuly.


________________________________

[link widoczny po zalogowaniu]

----------------- Dziecko to dar od Pana, to cząstka nieba na ziemi -----------------

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 11:44 przez mama_28.

marcik25 (offline)

02-12-2013 11:43:48

Międzyrzecz
Sophie masz normalne objawy ciąży smiling smiley Jeszcze trochę i pewnie zobaczysz Fasolkę na monitorze smiling smiley

mama_28 Gratuluję 2 kreseczek!!! smiling smiley Nie patrz na to, co powiedzą inni, najważniejsze, że Ty masz poczucie spełnienia smiling smiley Widzę, że jesteś taką rodzinną osóbką smiling smiley Ja też zawsze marzyłam o rodzenstwie dla mojego synka, bo wiem, że samemu to tak smutno na świecie później smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.