SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

Magda29 (offline)

08-01-2014 15:55:13

Leśna laka
Drogie mamy a jak z zachciankami smiling smiley

Dziś na obiad gzik smiling smiley mniam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

08-01-2014 16:42:57

Ja nawet nie mam zachcianek...
Ale coraz częściej odrzuca mnie od rzeczy które wcześniej lubiłam jeść..
Tak jak przed ciążą kupiłam sobie zapach do kuchni to musiałam go wyłączyć bo teraz mi śmierdzi ;/


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

08-01-2014 16:48:57

Ja nawet nie mam zachcianek...winking smiley
Ale coraz częściej odrzuca mnie od rzeczy które wcześniej lubiłam jeść.. sad smiley
Tak jak przed ciążą kupiłam sobie zapach do kuchni to musiałam go wyłączyć bo teraz mi śmierdzi ;/


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

piekielna91 (offline)

08-01-2014 22:40:13

Bieruń
Miałam dzisiaj wizytę, pierwszą w ciąży. 8 tydzień. Niestety pani doktor zaniepokoiła się brakiem bicia serduszka, powiedziała mi, że moja ciąża zatrzymała sie na 6 tygodniu, czyli troche ponad 2 tygodnie temu coś poszło nie tak... sad smiley Zleciła badanie beta HCG dzisiaj i w piątek, jeśli poziom będzie spadać to niestety oznacza to tylko jedno... że straciłam swoje maleństwo... sad smileysad smileysad smileysad smiley Jest mi strasznie z tym źle, nie mam nawet 23 lat, jestem aktywną osobą, bmi w normie, zdrowo sie odżywiam, nie pije, nie pale a już poronienie na koncie... sad smiley A ile było radości... Jeśli się okaże, że to poronienie, to czeka mnie pobyt w szpitalu i wywoływanie poronienia albo co gorsza łyżeczkowanie... I cała seria badań co poszło nie tak. sad smileysad smiley

Andi (offline)

08-01-2014 23:12:33

Kłodzko
Piekielna, bądźmy dobrej myśli... mam kolezankę u której stwierdzili to samo, poszła na łyżeczkowanie a lekarz stwierdził, że dziecko żyje. I urodziło się zdrowe w terminie. Trzymam za Ciebie kciuki.

sophie, gratulację, u mnie w rodzinie nie było ani jednego przyoadku ciąży mnogiej, nawet bym pewnie nie chciała, nie dałabym rady chyba. Dużo zdrówka dla dzieciaczków smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-08 23:14 przez Andi.

piekielna91 (offline)

08-01-2014 23:54:19

Bieruń
nie możliwe żeby o 2 tygodnie przesunęła mi się owulacja... wtedy bym miała owulacje po jakiś 4 tygodniach po pierwszym dniu okresu... A poza tym serduszko w 6 tygodniu już powinno bić...

Nunka (offline)

09-01-2014 09:31:16

Piekielna trzeba być dobrej myśli !!!!! Wiem po sobie, że to bardzo trudne, ale ja na początku swojej ciąży też miałam podobną sytuację.
Otóż na pierwszej wizycie lekarz zbadał mnie tylko dopochwowo usg, aby potwierdzić ciążę.
Owszem potwierdził, ale nie zakładał nawet karty ciąży bo mój pęcherzyk był rozciągnięty i zapadnięty co groziło poronieniem.
Umówił się ze mną na za tydzień.... Cały tydzień byłam bardzo smutna, przygaszona. To też moje pierwsze dziecko, w dodatku lekarz przy moich problemach z PCOS dawał mi czas na naturalne zajście tylko do lutego 2014.
Po tygodniu okazało się, że pęcherzyk się podniósł - wtedy dopiero założył mi kartę ciąży.

Pamiętaj ! Pozytywne myślenie, przede wszystkim. I nie zamartwiaj się na zapas, to może zaszkodzić dzidziusiowi smiling smiley Buziaczki :*

Nunka (offline)

09-01-2014 09:40:24

Piekielna91 a czy mówiłaś u lekarza, że ostatnio krwawiłaś? Czy to coś mogło być związane z dzidziusiem ????

piekielna91 (offline)

09-01-2014 11:27:57

Bieruń
kurcze chciałabym żeby wszystko było ok, ale 2 tygodnie to szmat czasu...

lili7 (offline)

09-01-2014 11:33:52

Wgw
Piekielna91 trzymam za ciebie kciuki. Bądź dobrej myśli. Różne rzeczy się zdarzają więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

Ja mam ostatnio okropne sny: a to, że plamię, a to że coś tam jest nie tak, mimo że lekarz, po zwykłym badaniu ginekologicznym, powiedział, że ciąża rośnie.

Pytałam, o brak objawów ciąży...tzn. że z dnia na dzień zniknęły mi mdłości, nie bolą mnie piersi itp. Powiedział, że objawy ciąży to tylko objawy, które mogą być, albo nie...objawy ciąży może mieć każdy, nawet ktoś, kto nie jest w ciąży, to mnie trochę uspokoiło... No w sumie dalej nie mam ochoty na mięso i wiele rzeczy mi śmierdzi... jeszcze tylko 3 tygodnie...będę miała usg no i minie ten "okres krytyczny" dla ciąży...

Lekarz powiedział mi też, że do niepokojących należy brunatne plamienie. I z tym należy jechać na pogotowie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.