LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

magutka (offline)

19-11-2014 13:12:17

Na fb bylo by nam latwiej pisac ze soba :-). I zdjecia dzieciaczkow wklejac:-) dobra to ja ogarne to dzisiaj i zaloze wieczorem grupe :-). Jak wszystko zrobie to dam wam znac :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

19-11-2014 17:56:23

Dziewczyny żeby utworzyć grupe musze mieć chociaż jednego znajomego. Prześlijcie mi swoje dane na prywatną wiadomośc ja znajdę was na fb i zaproszę do grupy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mama007 (offline)

19-11-2014 18:08:38

Międzyrzecz
Hejkasmiling smiley

Xelia Zobacz, u mnie sytuacja z rozwojem Paulinki była taka, że niby coś może być nie tak i od razu skierowanie do neurologa. Lekarze chcą wszystko książkowo a każde dziecko ma prawo w swoim tempie się rozwijać, moja tak ma z tą głową, ale tak jak Daga pisze, że młody rzuca zabawkami to moja tylko sięga rączką, ale nie chwyci sama co dopiero mówić o rzucaniu. Jak się jej włoży do rączki to wtedy trzyma, pomacha sobie i puści. Nie ma co porównywać dziecka do dziecka. Komu ja to mówię, doświadczonej matce polcewinking smiley Teraz przy drugim to jestem cwańsza i nie daję sobie wmówić innym, że coś jest nie tak, ja znam swoje dziecko najlepiej.

Mam tylko pietra przy każdym szczepieniu, bo po pierwsze waga a po drugie samopoczucie po szczepionce. Szczepienie mamy już w piątek i coś czuję, że nic z tego nie będzie bo Paulinka jakaś charcząca w nosku się zrobiła, nie wiem czy coś łapie od Martynki czy to wina suchego powietrza. Chociaż ją zważy...ciekawe ile wyjdzie. Cudów nie oczekuję, byle było w normie.

Magutka Wow! Tak szybko załatwisz grupę na fb a ja w ciemnym lesie jeszcze konta nie mam hmmm, muszę też zacząć działać.

Pipi Martynka anginy nie miała, oskrzela miała, ale te gile mnie słabią, a jak gile to i kaszel. Wymaz bym zrobiła bo chwytam się już wszystkiego. Pamiętaj, że jak będziesz robić to trzeba robić wymaz z antybiogramem a nie sam wymaz bo wtedy określą typową bakterię gardłową a z antybiogramem to określą szczegółowo bakterie łącznie z antybiotykami pasującymi do leczenia danych bakterii.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

palulina22 (offline)

19-11-2014 18:45:38

Bydgoszcz
Paulina Lewandowska czekam na zaproszeniesmiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

20-11-2014 09:27:55

Olsztyn
Mama, masz racje. Zapomniakam dodac o antybiogr. To podstawa żeby dopasować leki.

Co do rozwoju książkowego to ja absolutnie na to nie patrze. Tylko jak czytam co potrafią Wasze dzieci to mi też już by się chciało. Np u Assillii - kolejne zęby? U nas to może styczeń luty coś się zadzieje?

Ja na fb też się piszę, tyle że Was będę musiała odnaleźć, bo moje konto to takie ..uju muju, dla córki, żeby grać mogła.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

20-11-2014 09:33:08

Dziewczyny żeby było łatwiej nas znaleźć to grupa nazywa się Lipiec 2014, klikacie dołącz do grupi i napiszcie do mnie wiadomość z loginem z ebobasa żebym wiedziała kto pisze i żeby nikt inny nam się do grupy nie wkręcił grinning smiley A mnie znajdziecie jako Marzena Farbaniec grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

20-11-2014 11:06:10

Siedlce
magutka: a mi się pokazała grupa Lipiec 2014 z facetami. A wklej tutaj link do grupy.




[link widoczny po zalogowaniu]

RoTa89 (offline)

20-11-2014 12:27:17

Małomice
Cześć dziewczyny smiling smiley dzieki wsztstkim za troskesmiling smiley Ciesze się ze tu znowu jestem:* pomysl z Facebookiem był super, trochę więcej prywatności i może częściej uda mi się tu zagladacsmiling smiley juz wysłałam Magutce prośbę o dopisanie do grupy :*
Wpadłam się tylko przywitać, potem więcej naskrobie jak mała pójdzie spacsmiling smiley
Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monisia77 (offline)

20-11-2014 15:09:02

Grzędy Górne
Hej mamusie. Nie pisałam jakiś czas bo zmogła mnie choroba a dokładnie zatoki.Porażka.
W środę byliśmy na szczepieniu Maja waży 6100 i 64 długa, nie rośnie jak na drożdżach ale w normie. Po szczepieniu obudziła się w nocy tylko raz a mnie cycuchy pękają.karmienie piersią
Co do chorób starszych dzieci to pamiętam jak mój syn poszedł do przedszkola to przynajmniej raz w miesiącu był chory, a póżniej w pierwszej klasie już był spokój-lekkie przeziębienia i tyle. Wychorował się.
Ja nie mam fb ale czytam Was regularnie i jak się przeniesiecie to może będę z Wami z córci konta jak się da.


[link widoczny po zalogowaniu]

RoTa89 (offline)

20-11-2014 16:23:34

Małomice
Pipi - dzieki za wsparcie, miejmy nadzięje ze teraz juz wsystko bedzie ok, Twojej Poli i Stasiowi oczywiscie tez życzę duuzo zdrowka. Mój babel już nadrobil z waga, grubaskiem nie jest, ale miszelinki gdzieniegdzie ma tongue sticking out smiley

Xelia - jeszce nie wszystko udało mi sie nadrobic wiec bylabym wdzieczna za przyblizenie tematu (chociaz po krotce) albo ewentualnie podaj miesiac w ktorym o tym pisalyscie. O jakiej zapasci mówisz? Z Marysią miałaś takie przygody? Powiem szczezrze ze ta stronka, którą mi wyslalas mało mi mówi, a nie chce sobie nawkrecac niepotrzebnie... Ty jako doswiadczona i obeznana w temacie na pewno wiecej mi powiesz...

Mama - Ty to chyba wyjątkowo za mna tesknilas smiling smiley heh obiecuje, że to sie już wiecej nie powtorzy tongue sticking out smiley buziaki dla Martynki i Paulinki :* a czytalam ze Twoja Paulinka srednio n wadze przybiera, srednio tzn ile tyg? ile teraz wazy? Ja mojej Poli kupilam wage noworodkowa i waze ja co tydzien (schiza po naszych przebojach z chorowaniem) ale u Ciebie Paulinka zdrowa wiec pewnie wszystko w normie i taka poprostu jej uroda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546910, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.