CZERWIEC 2014

Wysłane przez zajeczamama 

basssia87 (offline)

09-10-2013 10:55:08

Węgorzewo
Vikus ja z córcią słyszałam serduszko w 7t 6d ciąży. Jutro mam wizytę u gina, ale nie nastawiam się na serduszko. Pewnie dopiero za dwa tygodnie na wizycie.

Basinka pewnie przy takiej pracy gin zaraz Cię wyślę na zwolnienie. I jak tylko będzie Cię wysyłał, to nie obawiaj się niczego. To jest taki czas, kiedy bez żadnych skrupułów możemy sobie odpoczywać w domku.

Karmelek 17go to już pewnie będzie widać i słychać serduszko. Dostaniesz skierowanie na kupę badań. A poza tym normalna wizyta u gina smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basssia87 (offline)

09-10-2013 10:58:04

Węgorzewo
A co do bólu to w pierwszej ciąży często bolał mnie brzuch jak na okres. Gin mówił, że to jest normalne, bo jednak wszystko się zmienia. Macica z wielkości śliwki robi się wielkości piłki plażowej. A więc wszystko rośnie, rozciąga się i boli. On mi to wtedy tak fajnie wytłumaczył, ale nie pamiętam. Jak mocno bolała to brałam Nospę i magnez.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pati1192 (offline)

09-10-2013 21:03:15

Poznań
Spokojnych 9 miesięcy życzy Czerwcowa Lipcówka 2013 grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 21:03 przez Pati1192.

Vikus001 (offline)

09-10-2013 21:40:43

Jestem po wizycie... Pecherzyk rosnie a w nim cialko zolte ale dzidzi jeszcze nie widacsad smiley mowila gin ze tam powyzej tego jest moja fasolka ale ja tego nie zobacze thlko ona widzi i kaze przyjsc za tydzien dokladnie... No coz poczekam i zobaczymy... Mialam nadzieje na serduszko ale wazne ze jest cialko zolte a nie pustu pecherzyk... Trzymajcie sie spokojnej nocy:*


[link widoczny po zalogowaniu]

basssia87 (offline)

10-10-2013 10:42:14

Węgorzewo
Hej hej

Vikus który to tydzień dokładnie u Ciebie? Kombinuj z suwaczkiem. Za tydzień - dwa napewno usłyszysz serduszko

Na 15 jadę na wizytę do ginekologa. Trzymajcie kciuki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vikus001 (offline)

10-10-2013 10:48:30

Basiu trzymam kciuki daj znac bede czekac. Gin powoedziala wczoraj ze dokladnie konczy sie 6tydz wczoraj wiec ja jakos zle musialam liczyc... No w nastepna srode jestem umowiona takze zobaczymy czy uslysze... Mam jeszcze taki problem moze sie orientujecie mam juz spory odrost chcialam pofarbowac wlosy farba z mniejsza zawartoscia amoniaku zeby nie wygladac jak poltora nieszczescia. Roznie pisza ze mozna ze nie mozna a jak wy doradzacie??? Mam metlik w glowie co robic...


[link widoczny po zalogowaniu]

basssia87 (offline)

10-10-2013 11:33:07

Węgorzewo
Vikus najszybciej około 17 będę w domu. Albo troszkę później. Bo jak się wyrwę z domu to może o jakieś zakupy zahaczę winking smiley

W poprzedniej ciąży tak się bałam, że farbowałam się dopiero około 30tyg. Teraz pod koniec miesiąca też muszę "coś" ze sobą zrobić i zapytam dzisiaj gina o to.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vikus001 (offline)

10-10-2013 11:36:17

Dobrze bede czekac az wrocisz i zapytaj o ta farbesmiling smiley))) jestem ciekawa co ci powie... Trzymam kciuki za ciebie buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

basssia87 (offline)

10-10-2013 22:04:08

Węgorzewo
Jestem dopiero teraz

Na wizytę dotarłam na 19. Jechaliśmy na 15, ale zepsuło nam się auto (naprawa około tysiąca wyjdzie!). Mama zabrała mnie i córcię do domu, a męża scholowali. Pojechaliśmy drugi raz.

A więc wizyta bez szału. Gin powiedział, że młodziutka ciąża. Jest pęcherzyk. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mam skierowanie na badania. Koniecznie muszę skontaktować się z diabetologiem, który zapewne będzie prowadził mnie całą ciążę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vikus001 (offline)

11-10-2013 09:25:27

3tyg oby jak najszybciej minely... Ja juz odliczam do tej srody... Pytalas moze o ta farbe???smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.