CZERWIEC 2014

Wysłane przez zajeczamama 

meggis (offline)

09-07-2014 20:19:28

Tarnów
karo Twoja Księżniczka jest przecudna grinning smiley Pozwól że mój Kajtuś już się wpisuje na listę kandydatów na zięcia grinning smiley

angel21 ja na pierwszy spacerek wybrałam dzien kiedy temperatura była około 23 stopnie, słonecznie, bez deszczu. Ubrałam body i półśpiochy, na głowę cienką czapeczkę. Przykryliśmy się otulaczem (taka duuuża pielucha). Chodzimy regularnie na spacerki smiling smiley teraz jak bylo tak gorąco, to raczej poznym popołudniem wychodzilismy i ubierałam małego tak jak siebie, czyli krotki rękaw i krótkie spodenki, czapeczka cienka bo wiaterek powiewał a jemu coś oko ropieje.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karo89 (offline)

10-07-2014 15:56:29

Warszawa
Hej dziewczyny, u nas dzis chlodniej, z małą mogłam wyjsc na dluzej...
Dziekujemy, za komplementy, Mia jest slodziutka, ale ma tez sliczne forumowe koleżanki i kolegow smiling smiley
Wiola- implant jest wielkości i ksztaltu zapalki, wszczepia sie go pod skore w znieczuleniu miejscowy. Skutecznosc jego jest jak tabletek antykoncepcyjnych, wymienia sie raz na 2-3lata w zależności od rodzaju i chyba tez wagi kobiety. Poza tym plusem jest to ze moga go wszczepiac kobiety z przeciwskazaniami do stosowania antykoncepcji doustnej, zapominalskie, a cena jest porównywalna do skladki moze ciut drożej. Ja spotkalam sie z cena 1550pln w Warszawie.
Zastanawialyscie sie co z Pepą?


[link widoczny po zalogowaniu]

pepa (offline)

11-07-2014 14:04:58

Białystok
Witajcie,
Ja tez urodziłam, chyba jako ostatnia. Poród był ekspresowy, o godz 16 poczułam pierwszy skurcz, byliśmy w parku, potem coraz częstsze, pojechałam do domu, wykąpałam się, skurcze nie przeszły, wzięlam torbę i do szpitala, po 19 już była dzidzia.
Malutki jest bardzo spokojny, zapłakał do tej pory tylko kilka razy, gdy działa mu się krzywda, np pobieranie krwi. Mała kocha braciszka bardzo mocno, z tej miłości trzeba ją pilnować, bo ściska go zbyt mocno. Mały ładnie przybiera na wadze, średnio po 65 g dziennie.


[link widoczny po zalogowaniu]

karo89 (offline)

11-07-2014 20:04:17

Warszawa
Pepa- wielkie gratulacje! Jak będziesz miala chwile to powiedz trzy zdania na temat swojego samopoczucia, jak sie czulas podczas porodu, ile wazy/mierzy syn, no i moze imie jego zdradzisz. Ciesze sie ze sie odezwalas i wszystko jest w porządku!
My jutro we czwórkę wyjeżdżamy na dzialke na weekend, potem na Mazury 10.08. Trzymajcie sie cieplo!


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia82 (offline)

11-07-2014 21:17:27

pepa gratuluję. Napisz coś więcej jak znajdziesz chwilę. My już po usg bioderek, wszystko w porządku, za 5 tygodni powtórne badanie. Wczoraj mieliśmy pierwsze szczepienie, po długim namyśle zostaliśmy przy zwykłych szczepionkach. Obyło się bez gorączki. Mała dostała krople do oczka, bo jej ropieje i Debridat, bo bardzo ulewa. Waży 5200g. Zmieniliśmy też mleko z NAN na Bebilon i trochę lepiej wygląda sprawa z kupą.


[link widoczny po zalogowaniu]

pepa (offline)

11-07-2014 21:28:06

Białystok
Dopiero teraz odezwałam się, bo kilka dni temu wyszliśmy ze szpitala. Bardzo długo nas trzymali. Malutki nie chciał początkowo jeść, byl karmiony przez sondę. Potem jeszcze zatrzymali nas na obserwację, bo chcieli mieć pewność że będzie jadł i przybierał na wadze. Gdy urodził się ważył 3340g, a mierzył 57 cm. W pierwszych dobach stracił ok 10% masy. Teraz waży 3,8 kg.
Ja czuję się dobrze. Malutki ma na imię Pawełek. Jest przesłodki i przekochany.


[link widoczny po zalogowaniu]

karo89 (offline)

12-07-2014 17:09:05

Warszawa
Bardzo sie ciesze pepa ze wszystko dobrze. Myslalam o Tobie. Pawełek- to ładne imie!
To pewnie juz wszystkie jesteśmy rozpakowane- super! Dzieci i mamy zdrowe!


[link widoczny po zalogowaniu]

pepa (offline)

13-07-2014 08:19:36

Białystok
karo dziękuję.
zamieściłam w galerii kilka zdjęć, jak ktoś ma ochotę obejrzeć, to zapraszam.


[link widoczny po zalogowaniu]

ninka_82 (offline)

14-07-2014 14:07:01

Kielcza
Witajcie.

pepa gratulacje! Strasznie długo nie dawałaś znać co z tobą. Cieszę się, że wszystko u was dobrze.
Pawełek i Mia mają tyle włosków, że mój Bartuś wygląda przy nich na łysego smiling smiley

Wczoraj wybraliśmy się na dłuuugi spacer, ponad czterogodzinny. Dobrze, że do karmienia piersią wystarczy ławka w ustronnym miejscu smiling smiley

DorotaPS (offline)

14-07-2014 14:28:20

Warszawa
Witam i ja po dłuższej przerwie smiling smiley

U Nas również wszystko w porządku. Gerdzik ma wielki apetyt smiling smiley ale dzięki Bogu mój pokarm mu wystarcza. Synek ważony był ostatnio tydzień temu we wtorek i waga wynosiła 4740g. Mogę powiedzieć, że jest naprawdę spokojny i póki co nie mogę narzekać. Oby zostało tak jak najdłużej grinning smiley Mieliśmy problem z prawym oczkiem - bardzo ropiało, ale po stosowaniu kropelek z antybotykiem, które dostaliśmy od okulisty, problem się zminimalizował. Nie zniknął zupełnie, ale jest lepiej.

My również chodzimy na długie spacery. Malutki przeważnie, cały ten czas przesypia smiling smiley

Dziewczyny ja obecnie rozważam temat szczepień. Wiem, że już ten temat przwinął się przez forum, ale może napiszecie coś więcej. Skojarzone czy refundowane? 6 w 1 czy 5 w 1? U Nas w przychodni jeśli chodzi o 5 w 1, zaproponowano mi szczepionkę o nazwie Infanrix +IPV +HIB. Czy któraś z Was szczepiła nią dziecko? Były jakieś efekty uboczne?

Chętnie dołączę zdjęcie Gerdzika, ale muszę ogarnąć jak mam to zrobić grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.