kwietnióweczki-majóweczki2013

Wysłane przez Nikola2008 

Nikola2008 (offline)

24-06-2013 13:32:03

Szczecin

kamelia (offline)

25-06-2013 10:52:12

Grubale
agratka
Moja Mała płakała przy jedzeniu, jadła bardzo nerwowo i niespokojnie, machałą rączkami i nóżkami, co chwilę trzeba ją było uspokajać. Miała miękki brzuszek, za to słyszałam głośne przelewanie. W nocy wybudzała się ze snu płacząc. Miała bardzo delikatny sen, wszystko ją z niego wybudzało. Zasypiała wyłącznie na rękach i każda próba najdelikatniejszego położenia o łóżeczka kończyła się płaczem. Na zwykłym mm w ogóle była jednym kłębkiem nerwów, płakała, chlustała mlekiem już po wypiciu 20 ml, jadła go coraz mniej i w końcu w ogóle nie chciała go pić, wolała być głodna. Non stop słychać bylo burczenie w brzuszku. W międzyczasie pojawiła się ciemieniucha w brwiach, na uszach, na główce, płatkach nosa, a na policzkach zmiany atopowe. Doszła sapka i wiecznie "przytkany" nosek. A morfologia wskazała anemię, ale poziom żelaza w porządku. Do tego pluła ziołowymi herbatkami - prawdopodobnie ma także uczulenie na białko pochodzenia roślinnego. Mamy zakaz stosowania wszelkich koperków i rumianków.
Dzieci z alergią są bardziej podatne na odparzenia i choroby, gorzej znoszą szczepionki. Mogą mieć także słabsze napięcie mięśniowe i wolniej się rozwijać.
Moja Córa jest wysmarowywana maścią, a i tak w ciągu jednego dnia potrafi się jej odparzyć paszka. Trzeba uważnie obserwować wszelkie fałdki i sprawdzać, czy nie pojawiają się krostki.
U nas pierwsze były objawy brzuszkowe, dopiero później skórne.


[link widoczny po zalogowaniu]

kroppeczka (offline)

25-06-2013 13:17:07

Kamczatka
hej

gdzie znajde namairy na was na fb?

wczoraj mielismy szczepienie, malutka plakala a ja myslalam, ze peknie mi serce. wazy 5 kg grinning smiley

Martyna_89 (offline)

25-06-2013 15:20:20

kamelia odczytaj wiadomoscwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

majowamamusia (offline)

25-06-2013 22:07:36

Kapelle Op Den Bos
Hej dziewczynki!
Nie mam totalnie na nic czasu, przeprowadzamy sie a ja padam na ryj doslownie. Kazda chwile jak mala usnie wykorzystuje na pakowanie i szorowanie wszystkiego:/ Mam juz dosc a tu konca nie widac!
xx
Path ja dokarmiam swoja dwa razy dziennie Nan Pro1, ale powiem Ci ze chyba nie za bardzo jej podchodzi bo poki zalapie je to wypluwa i sie krzywi, kupki robi w sumie czesto, koloru zoltego z takimi grudkami jak u Madzik.
xx
Ja tez sie pisze na fb smiling smiley
xx
Za tydzien idziemy na wazenie zobaczymy jak tam waga rosnie. Piersia nie karmie juz praktycznie, bo mala nie moze dobrze uchwycic i strasznie sie denerwuje, wiec sciagam i z butli jemy. Czasami daje jej pociumkac przed snem.
xx
Kolek na razie brak, czasami wlasnie po tym mm Nan pro1 widze ze sie prezy, wtedy placze a no i wczoraj strasznie wymiotowala mi dwa razy, noralnie otworzyla buzie i chlusnelo jak u "starego" Troche sie zmartwilamm tym, ale dzis juz bylo ok.
xx
Kamelia duzo zdrowka dla malutkiej zycze, co by jak najmniej uciazliwa ta alergia byla!
xx
Ps, dziewczyny macie jakis dobry program blokujacy reklamy do polecenia bo normalnie szlag mnie trafi z tymi reklamami.Mialam Ad Muncher, bardzo dobry program,ale skonczyl sie juz darmowy okres i teraz jest tragedia, atakuja normalnie ze zdwojona sila!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Milego wieczorka dziewczynki.


[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-25 22:19 przez majowamamusia.

Niespodzianka29 (offline)

25-06-2013 22:41:09

Ja to ja smiling smileysmiling smiley


Niespodzianka29

agrataka (offline)

26-06-2013 13:11:55

Kraków
kamelia dziękuję za odp. Dużo dało mi to do myślenia.
Ja póki co odstawiłam nabiał, ale nie całkowicie - tj chciałabym całkiem, ale w grahamie, wędlinie, pasztecie - zawsze coś i tak dodają! Ale teraz mogę powiedzieć ostrożnie że jest lepiej. Kupki tylko czasami zielonkawe (tylko że bardzo wodniste nadal), na skórze żadnych zmian nie widać. Przestraszyłam się kiedyś ze małemu ciemieniucha wychodzi, ale posmarowałam po kapaniu oliwką, w między czasie wtedy odstawiłam nabiał - i nie widać żeby skóra się łuszczyła więcej.
Widać ze coś działa. Nie wiem czy dieta (prawie) beznabiałowa, czy Biogaia, ale w sumie nie ważne co, ważne że jest postęp.
Kolki są, ale tez łagodniejsze (odpukać!)
A Twojej małej współczuję, ale dobrze, ze już wiecie co jest grane smiling smiley


Do zobaczenia na fb smiling smiley

PS Dziewczyny jest nas już 14 czyli połowa - czekamy na resztę smiling smiley

Niespodzianka29 ? ? ?


[link widoczny po zalogowaniu]

i... Hashimotka

Madzik128 (offline)

26-06-2013 17:23:57

Kraków
Witam,
My jesteśmy już po szczepieniu. Wybraliśmy szczepionkę 5w1. Teraz trochę żałuję że nie wzieliśmy 6w1, co zaoszczędziło by Jej tyle bólu. Płacz był przeraźliwy;( Z dobrych wiadomości to Moja Zuzia w tydzień przybrała 400g, jestem z Niej dumna.

Mamusie proszę o namiary na facebooka, chętnie dołącze.
Miłego Dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinkasz (offline)

26-06-2013 18:05:56

Świętochłowice
hejsmiling smiley Mam nadzieję, że mogę się do Was dołaczyć. Nazwyam się Ewelina. Urodziłam córeczkę 20 kwietniasmiling smiley Ma na imię Lenka i właśnie marudzi...smiling smiley ohhh. Postaram się troszkę o Was poczytać, jak mała pójdzie spać, żeby Was bliżej poznać, bo już troszke klikacie. Może wieczorem się uda posiedzieć przy kompie i Karmismiling smiley

Martyna_89 (offline)

26-06-2013 21:25:51

kroppeczka,majowamamusia i madzik odezwijcie sie do mnie przed wiadomosc prywatnawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.