listopad 2013

Wysłane przez adzia720 

dariala (offline)

11-04-2013 18:49:35

gdzieś niedaleko
Właśnie kiedyś widziałam klientkę z taką maską...i wtedy pomyślałam,że jest na pewno w ciąży. Moja fryzjerka na pewno ma taką,więc albo poczekam jeszcze albo po prostu założę maskę. Fajnie, że jesteś i że możesz Nam doradzić.smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

adzia720 (offline)

11-04-2013 23:27:40

Babin/Pyrzyce
:joliecouette: dziewczyny ja też włąśnie dzisiaj sie wybrałam kupić pierwsze spodnie ciążowe, bo w swoje sie już zaczynam niemieścić. ale tak już jest że kolejne dziecko szybciej się pokazuje. mój brzusio sie już zaokrąglił troszeczkę....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaaaaD (offline)

12-04-2013 09:39:33

Środa Wielkopolska
hey dziewczyny

umnie mdłości daja znac o sobie zjem cos i potem czuje to caly dzień ehh miejmy nadzieje ze wymioty nie dojda
Darialawidze po suwaczku że my tylko 2 dni różnicy mamy ja mam 7 tydz a ty 7 i 2 dni ciekawe ktora pierwsza urodzi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dariala (offline)

12-04-2013 12:50:49

gdzieś niedaleko
Hej dziewczynki!mały grymaśnik
Ja ślęcze nad pracą zaliczeniową...ale nie omieszkałam nie wyjść na spacerek tak pięknie dziśsmiling smiley

ojejku ale dziś rano miałam stracha....tak mnie piekielnie mocno brzuch bolał...obudziłam się o 5.10 i myślałam, że się nie podniosę. Ale te bóle są tak mylące, że czasem nie wiem czy to pęcherz czy brzuch czy macica. Poszłam do toalety i co się okazało...bóle przedbiegunkowesmiling smiley Ale się wystrachałam...wróciłam do łóżka i zasnęłam spokojnie. Kobieta przy pierwszej ciąży wariujesmiling smiley Na szczęście wszystko oksmiling smiley

gosiaaaD chyba mała pomyłka się wkradłasmiling smiley aniaobn ma na suwaczku 7tydz2dzien, ja wyprzedzam Was o 3 tygodniesmiling smiley) hehehe
Ja jestem jedną z pierwszych rodzącychsmiling smiley Choć wiecie,że różnie się to później układasmiling smiley
adzia720 ja też już się rozglądam za spodniami...choć mieszczę się w dotychczasowe..jak nie siadam jest gitsmiling smiley jak tylko usiądę muszę rozpiąć guziksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaaaaD (offline)

12-04-2013 13:43:03

Środa Wielkopolska
nio pomyliłam sie mialam na myśli aniaobn a napisałam dariala ehhh pomyłki sie zdarzaja smiling smiley ja narazie za ciuszkami ciazowymi sie nie rozgladam przyjdzie czas jak spodnie zaczna za male sie robicsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

adzia720 (offline)

12-04-2013 19:04:44

Babin/Pyrzyce
gosiaaaa u nas nadszedł właśnie taki czas. brzuszek po 2 dzieci już nie jest całkiem płaski i dpszło jeszcze ponad 10 tyg ciąży....
U mnie na suwaczku jest 9 tydz i 3 dzień, ale u mnie jeszcze trzeba doliczyć tydzień ponieważ mam bardzo krótki cykl a w tym przypadku owulacja jest prędzej i szybciej mija. Mam termin na 10 listopada. Też strasznie reaguję na zapachy. tylko u mnie bez efektów specjalnych sie nie obejdzie...
Cicha napewno dasz rade.. Ja broniłam magisterkę jak oliwka miała 3 miesiące,, a to było najbardziej absorbujące dziecko jakie znam do tej pory. płakała dzień i noc, bez wytchnienia. troszkę nerwów mnie to kosztowało ale dałam radę. i tobie bez wątpienia sie też uda.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kszwagierek (offline)

12-04-2013 19:26:41

Bolesławiec
Witam ...

Dziewczyny ja mam termin na 02 listopda. Kto ma na taki termin?
Jestem w 11 tygodniu. W poniedziałek idę do lekarza i jestem ciekawa co już będzie widać. Chyba ja mam najwcześniejszy termin porodu w listopadzie hi hi. Pozdrawiam

dariala (offline)

12-04-2013 19:30:27

gdzieś niedaleko
kszwagierek ja mam na 5 listopadasmiling smiley też jestem jedną z pierwszych w listopadzie...


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiam80 (offline)

12-04-2013 20:02:32

Jarocin
Hej ja rok temu urodzilam coreczke 02 listopada a termin mialam na 5 listopada,teraz coreczka ma 5 miesiecy i 10 dni.Zycze cierpliwosci i szczesliwego rozwiazania.

aniaobn (offline)

14-04-2013 12:17:48

Szczecin
Hej kochane! Ostatnio mało się udzielałam.. ale ciągle Was podczytywałamwinking smiley Nie pisałam, bo im bliżej do wizyty u lekarza tym mam większy stres.. a to już jutro! Bardzo się cieszę ale też martwię... Tak bardzo chcę usłyszec serduszko mojego maleństwa...smiling smiley I mam nadzieję że z moimi wynikami będzie wszystko dobrze.. mam je w domu i mam pewne wątpliwości.. dlatego też pewnie martwię się na zapas..:neutral: Ogólnie czuję się dobrze, a dzisiejsze (w końcu!!!) słoneczko nastraja mnie pozytywniej... Więc czekam niecierpliwie na jutro! smiling smiley
Dziewczyny, a jakie wy miałyście wyniki? Wszystko dobrze?
Całuję!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.