listopad 2013

Wysłane przez adzia720 

dariala (offline)

29-03-2013 19:45:54

gdzieś niedaleko
Dobry wieczórsmiling smiley

Moje listopadówki kochane życzę Wam Wesołych, Spokojnych i Pięknych Świąt Wielkanocnych. I choć za oknem zimno to niech w Waszych sercach (i pod serduszkami) będzie radość i ciepełko rodzinne.

A ja właśnie zakończyłam z mamusią i mężem wypieki oraz sprzątanie. Mazurek kajmakowy wyszedł wyśmienitysmiling smiley A mąż jak pięknie posprzątałsmiling smiley

kszwagierek mnie też po śniadaniu delikatnie mdli...a potem jakoś mija. Ale co jak co...na mięso nie mam zupełnie ochoty. Non stop jadłabym biały ser, warzywa, owoce. Ciągnie mnie do słodkiego,ale tak samo zajadam się ogórkami kiszonymi.

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Andzkowa84 (offline)

31-03-2013 19:20:02

Łódź
Hej Dziewczynki smiling smiley

Z wielkim bananem na ustach mogę śmiało uważać się za Listopadóweczkę 2013 smiling smiley))))))))))) Póki co to 5tc i 3d smiling smiley))

Jagol (offline)

01-04-2013 17:36:49

Rybnik
Witajcie winking smiley
W grupie raźniej, dlatego postanowiłam do Was dołączyć. Mam termin na 22 listopada, w środę potwierdziłam ciążę na usg. Ponoć wszystko jest w porządku, ale strasznie się stresuję,bo pierwszą ciążę straciłam w listopadzie w 8tc. Boję się że tym razem też może coś być nie tak sad smiley Nie mogę doczekać się kolejnego usg, na którym zobaczę coś więcej niż ciemną plamkę i dowiem się że jednak dzidziuś się rozwija, a jego serduszko bije. A kolejną wizytę mam dopiero 24 kwietnia, chyba nie wytrzymam do tego czasu
Powiedzcie dziewczyny, czy obraz z usg może zależeć od sprzętu jaki posiada lekarz? Bo ten aparat u mojego gina nie wygląda zbyt nowocześnie...


[link widoczny po zalogowaniu]

dariala (offline)

02-04-2013 09:39:04

gdzieś niedaleko
Witamy nowe listopadówkismiling smiley
Fajnie,że nas przybywasmiling smiley

Jagol dużo zależy od sprzętu...także nie stresuj się jeśli coś tam za bardzo nie było widaćsmiling smiley
Ja też jak poszłam pierwszy raz, z obliczeń kalendarzowych wynikało,że jest to 5tc, a na usg (maszyna też nie pierwszej młodości) nie było widać kompletnie nic, tylko pęcherzyk ciążowy w prawym jajniku. Poszłam za 2 tyg no i zobaczyłam moje kochane 5 mmsmiling smiley i usłyszałamsmiling smiley
A może to nie sprzęt, może owulacja Ci się przesunęła i do zapłodnienia doszło kilka dni później. Wszystko będzie dobrze zobaczyszsmiling smiley

Andzkowa84 ja też robiłam pierwszy wpis na forum z ogromnym bananem na ustachsmiling smiley)) Po ponad roku starańsmiling smiley))

Ja zaczęłam właśnie 9tc i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrzesmiling smiley Jestem dobrej myślismiling smiley Trzeba myśleć pozytywniesmiling smiley
Wizytę mam za tydzień, już się nie mogę doczekaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

w_kolacz1987 (offline)

02-04-2013 09:49:06

Żory
Witam listopadówki 2013 smiling smiley życzę Wam mało stresów, dużo uśmiechu na twarzy i spokoju ducha na te piękne 9 miesięcy oczekiwania na mały cud.

Pamiętam to jak dziś jak bardzo się stresowałam czy wszystko będzie dobrze i czekałam na każdą wizyte żeby zobaczyć moją fasolkę czy rośnie smiling smiley
Listopadówka 2012


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




Weronika

kszwagierek (offline)

02-04-2013 11:09:59

Bolesławiec
Hej dziewczyny...
Jak tam po świętach?Pewnie objedzone. Mam pytanie czy badania na HIV są płatne?. Jutro muszę zrobić wszystkie badania, które dostałam zalecone od mojego lekarza gin. Jak się czujecie>?mnie coś mdli.Za tydzień w srodę idę do lekarza i nie mogę się doczekać. Pozdrawiam

aniaobn (offline)

02-04-2013 11:32:21

Szczecin
Witam wszystkie listopadówki smiling smiley
Jestem na początku 6tc, a termin mam na 25 listopada 2013.. To moja pierwsza ciąża więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrzesmiling smiley Pocztytałam Wasze posty, i stwierdziłam że razem zawsze raźniej!!!!!
Bardzo miło mi Was poznac,
Ania! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mysiunia25 (offline)

02-04-2013 18:57:57

Gdańsk
Dzień dobrysmiling smiley Czy mogę się dołączyć? co prawda, chyba termin będę miała na początek grudnia, bo moja beta wynosiła 216 a od 217 zaczyna się 5 tydz. Ale co do terminu się okaże na usg, wizytę u gina mam dopiero na 24 kwietnia, ku mojej rozpaczysad smiley Ale mimo iż będe prawdopodobnie grudniowa, mam nadzieję, że to nie będzie wa przeszkadzało i przyjmiecie mnie do waszego grona? Dodam iż jestem mamą już 3dzieci a ta ciąża była dla mnie wielkim zaskoczeniem i szokiem, ale jest. Robiłam aż trzy testy, by się upewnić, a potem bętę, w takimbyłam szoku..i znów trzeba szykować wyprawkę, a wszystkie rzeczy oddałam, bo byłam pewna, że już dzidzi nie będzie a tu bach!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 18:58 przez mysiunia25.

adzia720 (offline)

03-04-2013 00:17:36

Babin/Pyrzyce
mysiunia.. witaj w klubie radość jak czystałaś wcześniejsze posty to wiesz o co chodzi. Ja też byłam w wielkim szoku jak zobaczyłam 2 kreski na teście. Jakie duże masz dzieci?
Aniaobn.. jak przeczytałam ze jesteś z zachodniopomorskiego to jakoś lżej na duszy mi sie zrobiło... mieszkasz w centrum czy na prawobrzeżu? myślałaś już nad szpitalem???
kszwagierek... hiv jeżeli masz skierowanie i ubezpieczenie to nie jest płatny. Ja też miałam już robione i nic nie płaciłam

Dziewczyny tak pozatym to u mnie sie troszkę pokomplikowało. Święta i ten cały zamęt spędziłam w łużku. Mam anginę i lekarz próbował leczyć mnie wit c. w konsekwencji nie przeszłoa nawet z wczoraj zaczęłąm plamić. jestem w szoku bo to 3 moja ciąża a pierwszy raz mi sie zdarzyło. dostałam duphason i dumox i leżę dalej..... nie wiem ile mi jeszcze zejdzie aby sie wyleczyć. Masakra.

Dziewczyny Bardzo sie cieszę ze robi nas się coraz więcej... Witam wszystkieciąża
Cicha żyjesz???? Jak sie czujesz? jakieś nowości u Ciebie??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mysiunia25 (offline)

03-04-2013 07:08:32

Gdańsk
Cytuj
adzia720
mysiunia.. witaj w klubie radość jak czystałaś wcześniejsze posty to wiesz o co chodzi. Ja też byłam w wielkim szoku jak zobaczyłam 2 kreski na teście. Jakie duże masz dzieci?
Aniaobn.. jak przeczytałam ze jesteś z zachodniopomorskiego to jakoś lżej na duszy mi sie zrobiło... mieszkasz w centrum czy na prawobrzeżu? myślałaś już nad szpitalem???
kszwagierek... hiv jeżeli masz skierowanie i ubezpieczenie to nie jest płatny. Ja też miałam już robione i nic nie płaciłam

Dziewczyny tak pozatym to u mnie sie troszkę pokomplikowało. Święta i ten cały zamęt spędziłam w łużku. Mam anginę i lekarz próbował leczyć mnie wit c. w konsekwencji nie przeszłoa nawet z wczoraj zaczęłąm plamić. jestem w szoku bo to 3 moja ciąża a pierwszy raz mi sie zdarzyło. dostałam duphason i dumox i leżę dalej..... nie wiem ile mi jeszcze zejdzie aby sie wyleczyć. Masakra.

Dziewczyny Bardzo sie cieszę ze robi nas się coraz więcej... Witam wszystkieciąża
Cicha żyjesz???? Jak sie czujesz? jakieś nowości u Ciebie??


Ja mam dzieci w iweku 8, 5 i 2,5 latka. Dwojka chłopaków i jedna dziewczynka. Marzę o drugiej dziewczyncesmiling smiley Mam nawet dla nie imie, Ewa, a dla chłpoczyka Tomasz
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548140, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.