MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

Batusia (offline)

16-06-2010 18:46:15

Łódź
Cześć Dziewczyny!!
Diogeneska o rany ty już po terminie i jeszcze twój lekarz cię nie skierował na wywołanie lub cesarkę?Dobrze chociaż ,ze się ochłodziło,bo ja ledwo już człapałam i dyszałam,a co dopiero masz powiedzieć ty!!!Alergia to nie fajna sprawa,pewnie nic nie możesz zażywać aż do porodu...


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

diogeneska (offline)

16-06-2010 22:03:40

Szczecin
ulinka no jeszcze 2w1. Byłam dziś na wizycie i jak na razie Tośce nie spieszy się z wyjściem, ale lekarka powiedziała, że wszystko jest jak najbardziej w normie( choć ostatnio mówiła, że do 5 czerwca urodzę) do 26 ma się wszystko wyjaśnić, więc czekamy cierpliwie na rozwój wydarzeń w każdej chwili. Mała rządzi nami jeszcze będąc w brzuszku, mały uparciuchsmiling smiley
Batusia niestety nie mogę używać moich dotychczasowych leków, ale jakoś się trzymam, choć poród z zatkanym nosem mi się nie uśmiecha
Jak tam wieczór dziewczyny? U nas jak zwykle piłka nożna. Macie już jakieś plany wakacyjne?
miłego wieczoru






Batusia (offline)

16-06-2010 22:17:05

Łódź
Mój Tomek na szczęście nie ogląda piłkiMr. Green
My w tym roku nie wyjeżdżamy,mała urodzi się na początku sierpnia,więc w te wakacyjne miesiące będziemy robić zakupy i już teraz zajmujemy się szukaniem mieszkania na wymianę na większe,mam nadzieję,że uda nam się znaleźć coś odpowiedniego przed narodzinami Orianki.
Proszę o głosiki na mojego piłkarzasmiling smiley

[ebobas.pl]
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

ulinka (offline)

17-06-2010 01:11:50

Gdynia
diogeneska No ja rodziłam z zatkanym nosem ale nie z powodu alergii tylko zatrucia ciążowego, byłam tak spuchnięta, że spuchły mi nawet śluzówki w nosie i tak się męczyłam przez 2 ostatnie miesiące a przy porodzie nie zwracałam na to uwagi, bo i tak oddychałam ustami.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

17-06-2010 14:30:08

Polkowice
cześć babki,

diogeneska, trzymam kciuki aby ten mały uparciuch w końcu wyszedł smiling smiley ja też urodziłam Amelkę po terminie 11 dni. pewnie gdyby nie dali na wywołanie jeszcze by sobie z kilka dni posiedziała smiling smiley myślę że chciała się urodzić w urodziny swojego pradziadka hehe

Batusia za Ciebie też trzymam kciuki, abyś dała rady w upalne dni smiling smiley

moja mała jak zasnęła o 12 to jak jest 14.28 to jeszcze śpi smiling smiley może to i lepiej wieczorkiem lepiej jest a dworze nie tak gorąco smiling smiley

miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

konwalia (offline)

18-06-2010 22:47:28

cześć dziewczyny a ja mam 9 mc córeczkę i mam 22 lata tez mieszkam z teściową która ma 60 lat i chce wyglądać jak 20 latka to dopiero cyrk !!!hehe pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-18 22:47 przez konwalia.

misia84 (offline)

19-06-2010 09:00:30

Kędzierzyn-Koźle
Witamsmiling smiley
troszke sie nie odzywalam ale pogoda za oknem wiec korzystalismy ze slonka.dzis juz pochmurno i brzydkosad smiley
dioeneska trzymam kciuki zeby dzidzia sie w koncu zdecydowala na wyjsciesmiling smileyja tez urodzilam synka po terminie 16 dni ale to dluga historiaCool
Witam konwaliasmiling smileyJa mam synka ktory ma 11 mscy ale mieszkami sami a tesciowie dalekothe finger smileyoj musisz miec wesoloradość


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joann24 (offline)

19-06-2010 09:37:39

Ostrołęka
Witam! Mam na imię Aśka (24 lata) pochodze z Ostrołęki. Mam 2 dzieci. Córeczkę Nikole 1 rok 10 mies.i synka Krystiana 5 lat. Ja teściów nie mam, oboje nie żyją. Więc nie wiem jak to jest mieć teściów. Mąż na mojch rodziców nie narzeka:-)

ulinka (offline)

19-06-2010 13:48:29

Gdynia
konwalia, joann24 Witajciesmiling smiley

Szukałam dzisiaj jakiś butków dla Piotrusia, takich jesienno wiosennych, bo jak taką mamy pogodę to same sandałki na lato mu nie wystarczą i nic nie mogę znaleźć, a te co ma teraz za chwile bedą za małe.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.