MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

karlita (offline)

09-01-2010 23:54:47

Lublin
a u nas nie sypie winking smiley

wróciliśmy dopiero od mojego brata winking smiley


a najlepsze jest to ze jak wzięłam małą do przewinięcia ja patrzę a na całym brzuszku wysypka!!!!!!!!!! dobrze że doczytałam że tak się kończy trzydniówka!! w poniedziałek zapisze się do pediatry bo i tak miałam iść w styczniu na rutynową kontrolę winking smiley martwi mnie że mała nie chce jeść dzisiaj była na samym cycu nic nie chciała jeść!!

Natalka odbierz PW i radzę iść do okulisty ... pediatra nie jest specjalistą w dziedzinie okulistyki a oczy są bardzo wążne ... nie wiem czy pamiętasz co było z Gabi!! dziecko męczyło się do 3 miesiąca ... jak sobie przypomne to aż mnie trzęsie ...


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

09-01-2010 23:58:29

Gdynia

Effika (offline)

10-01-2010 00:03:56

szatynka - fajnie, ze juz jestes smiling smiley Sluchaj, a Bartoszek przesypia nocki ?! Jak tak, to moze zrobcie sobie romantyczny wieczorek gdy on juz usnie, jakies dobre winko lub drineczki do tego i na pewno zrobi sie przyjemnie i nastrojowo smiling smiley No chyba, ze macie mozliwosci by ktos sie zajal Bartim, to juz w ogole bomba, bo nie bedzie wisiala presja nad Wami, ze sie obudzi itp. No i wtedy nie musielibyscie sie spieszyc !
ulinka weronika - tak wiem Kochane jaki samochodzik, jutro wkleje linka, niech mi tylko R. go znajdzie, to sobie zobaczycie autko.
laska - no widzisz, jaki odwazny jest Patrys ! He he, super smiling smiley
Oj, mezus mnie milutko zaskakuje ostatnio smiling smiley A z tym samochodem to juz w ogole przeszedl sam siebie, no ale teraz jak bylismy w PL, to ja tez jezdzilam jednym, on drugim. Chcemy jeden sprzedac, wiec mezus wczoraj powiedzial, ze za to chce mi kupic samochodzik - lepsiejszy smiling smiley
Werka - ja tez skladalam zyczenia Majeczce sad smiley tongue sticking out smiley smiling smiley

Lece spac Kochane, bo jutro mamy sobie pojechac albo na narty, albo na basenik, wiec rano czeka nas pobudka, bo tam otwarte tylko do 16, a jest kawalek drogi smiling smiley
Rodzinnej niedzieli buziak od dziecka








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 00:06 przez Effika.

karlita (offline)

10-01-2010 00:10:20

Lublin
co do prezentów na dzień babci i dziadka to chyba zamówię koszulki z nadrukami winking smiley
pod choinkę były magiczne kubki ze zdjęciami Gabi a na mikołajki kalendarze ze zdjęciem Gabi grinning smiley hehehe


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

Marta29 (offline)

10-01-2010 08:43:22

Legionowo
Witam, mam pytanie czy po szczepieniu u Waszych dzieci pojawila sie tak jakby pokrzywka, male czerwone kropeczki, krosteczki, bez zadnego plynu, Sa w miejscu gdzie mial wkuwana igle i tez na drugiej nozce, nie wiem czy to po szczepionce czy po czyms innym, ale n ic nie zmienialam na nowe. Szczepilam w piatek, ale te objawy zauwazylam dzisiaj rano.
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

szatynka240 (offline)

10-01-2010 11:45:28

Puławy
Hejka
Marta29 u mojego synka po szczepieniu nigdy nic nie wyskakiwało, ale mam koleżankę której córeczce zawsze po szczepieniu robiła się czerwona plama w miejscu wkłucia - smarowała to altacetem i zaraz plama znikała.

Miałam dziś ciężką noc - jestem niewyspana i rozdrażniona. Bartek obudził się przed 3 i ponad godzine płakał i marudził - nie mogłam go uśpić. A potem jak on usnął to ja nie mogłam zasnąć, a jak już zasnełam to mąż przed 5 wstawał do pracy i mnie obudził, zdążyłam lekko sie kimnąć to mnie telefon obudził - musiałam się ubrać i pomóc mężowi wypchać samochód z zaspy bo nie mógł wyjechać z parkingu - było bardzo ślisko. I potem znów nie mogłam długo usnąć - miałam noc z przygodami radość A potem mały obudził sie przed 8 i było już pospane.

Bartek mi od samego rana marudzi - pewnie ząbki mu dokuczają - a ja mam już dosyć. Właśnie sobie usnął i mam chwilkę spokoju i idę robić obiad - bo mąż niedługo wraca z pracy.

A jeśli chodzi o prezenty na dzień dziadka i babci to moim teściom nic nie planuje kupić - chyba że cos mojej mamie. Ale szczerze nawet o tym nie myślałam.


Mateuszek urodził się 30 lipca 2013r. o godz. 15.40
[link widoczny po zalogowaniu]

Bartoszek urodził się 3 lutego 2009r. o godz. 3.45
[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

10-01-2010 14:56:51

International
Jejku, ale ja nie lubię mieć taki zaległości w czytaniu was. Wchodzę na moją skrzynkę a tam powiadomienie, ze na naszym wątku 36 nowych postów!!!!

A najgorsze że nie mam kiedy nadrobićsad smiley lecę do dzieciaczków, wieczorkiem moze się uda.


...

malaaga123 (offline)

10-01-2010 20:12:56

Polkowice
witajcie,
kurcze nie było mnie znowu jeden dzień a tu już tyle do czytaniasmiling smiley
ja jeszcze nie wiem jaki prezent damy na dzień babci. może któryś od Was zapożyczę smiling smiley
co do wysypek po szczepieniu, to my też nie miałyśmy żadnych.
miłej nocki dziewczyny smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zena (offline)

10-01-2010 22:29:21

tczew
witam jestem tu nowamały grymaśnik
.odkryłam tą stronkę przypadkiem i nawet mi się tu podoba także zobaczymy co będzie dalej.mam ponad roczną córcię (1,4m-ce)no i chyba druie w drodze ale nie wiem bo robiłam testa i wyszła jedna kreska a druga bardzo słaba także na 100%nie jestem pewna bo jak z pierwszą córcią robiłam to były normalne 2keski,a może to dlatego bo to 2-3 tydzień ?nie wiem co myśleć już szaleje smiling smiley)a do tego cycki mi zaraz eksplodują hihi może to na okres a może na ciąże już sama nie wiem co myślećprzewracjący oczami

karlita (offline)

10-01-2010 23:22:03

Lublin
zena witaj smiling smiley

blada kreska??
u mnie tak było z Gabi że ta druga kreseczka była ledwo widoczna winking smiley za 3 dni powtórzyłam test to samo winking smiley więc poszłam na badanie krwi i mi wyszło 2-3 tydzień ciąża tongue sticking out smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.