WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

paulina29 (offline)

11-10-2013 15:12:38

Anexik to chyba nie chodzi o to, ze nie lubi spac na plasko, bo w nocy spi, w wozeczku tez zasypia w dzien, ale tu juz sie trzeba troche nameczyc, a najcheteniej spi przy cycku, nic nie musisz z nim robic, chodzi, kolysac, wystarczy, ze sobie lezy w ramionach I od razu spi I niewazne czyich- na szczescie winking smiley moja mama go bierze, a ja wtedy mam czas dla siebie. ale taki lezaczek to na pewno mu kupimy.

Daria ja jem wszystko normalnie jak w ciazy I maly nie ma zadnych problemow jak na razie. Choc moze to tez zalezy co kto je normalnie, bo ja ogolnie tlusto nie jem. ale zjadlam tez sobie czekoladowe cukierki I tez mu nic nie bylo, jedyne czego unikam to czosnku, cebuli, kalafiora itp. I ostrych przypraw.

Miss issa ale ja tez tak mialam, ze odciagnelam gora 40ml z obu I myslalam, ze nie mam pokarmu, a jak mi polozna powiedziala jak przystawiac zaczelam karmic piersia I wszystko jest okey.

Mama Gratulacje!!!!!!!!!!!!!

paulina29 (offline)

11-10-2013 15:31:15

Pati od razu Was poznalam smiling smiley na filmiku

Mala Antonio ma 17dni I dzien nie ma zadnej rutyny, karmie na zadanie a jak spi to nie zadziej niz co 3godz. spanie, kapanie to roznie z tym bywa, na szczescie noce sa troche lepsze, bo budzi sie od paru dni tak 3 razy I dosc szybko zasypia, wiec nie jest zle.

Awika (offline)

11-10-2013 17:12:35

Bojków
mama87 - GRATULACJE smiling smiley


Anexik1985 (offline)

11-10-2013 20:50:10

Nibylandia
paulina Pozazdroscic ze maly zasypia w czyichkolwiek ramionach. U nas jest juz lepiej ale na poczatku M jak bral Hanie na rece to byl ryk jakby ktos ze skory ja obdzieral, tylko mamusia wchodzila w gre. Teraz jest juz lepiej i M sie wkoncu na cos przydaje smiling smiley Ja niestety za duzo chwil dla siebie nie mam chyba ze poprostu wyjde z domu i zostawie z kims dziewczynki.. dlatego korzystam i jutro ide do kosmetyczki na godzinke smiling smiley
A jesli chodzi o rutyne, to zaplanuj sobie chociaz kapiel o stalej porze, malemu bedzie lepiej sie zasypialo i zobaczysz ze codziennie bedzie lepiej i o danej porze usnie. Mi Hania zasypia o 21 - teraz juz odplywa na kanapie w salonie i zaraz przeloze ja do lozeczka smiling smiley Niestety nie zasypia mi w lozeczku bo w tym czasie M kladzie starsza corke, ale juz niebawem dziewczynki beda mialy swoje pokje wiec tez nasze zycie sie zmieni smiling smiley

daria Czasami nie masz wpywu zadnego na kolki... przy karmieniu piersia mozna eliminowac rozne produkty z diety i moze sie uda ominac ale tez nie zawsze. Przy starszej corce jadlam od jej urodzenia wszystko doslownie wszystko i kolke miala przez tydzien, takze tragedii nie bylo ale wiem ze sa dzieci ktore miesiacami sie mecza... mam 2 znajome i nawet zmiana mleka na modyfikowane i eksperymenty ktore lepsze nie pomogly.
Ja jestem zaopatrzona w Infacol i juz byl w uzyciu takze w razie czego M nie bedzie lecial w srodku nocy do apteki winking smiley a taki "kolkowy placz" to cos okropnego... Tez mam nadzieje ze nas to ominie!!

spokojnej nocki mamusie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 20:54 przez Anexik1985.

Pati30 (offline)

12-10-2013 07:40:31

Połchówko
A u nas właśnie już zaczeły się kolki i to takie straszne że płaczem razem z nią , nie stety moja Niki ma problemy z wypróżnianiem i boli ją strasznie niby ciśnie robi się czerwona jak burak a nic nie może wycisnąć wtedy wkładam jej takie rurki w pupe i wychodzą i gazy i kupa dlatego teraz tak mało się udzielam bo noszę ją na rękach w nocy wcale nie śpimy dobrze że mam mame to zmienia mnie na chwile abym mogła się chociaż dwie godziny zdrzęmnąć

mama gratulacje


[link widoczny po zalogowaniu]

Pati30 (offline)

12-10-2013 11:20:52

Połchówko
DZIEWCZYNY PRZED CHWILĄ CZYTAŁAM ŻE WITAMINA K I D MOGĄ POWODOWAĆ ZAPARCIA ZWŁASZCZA PRZY PICIU SZTUCZNEGO POKARMU JAK MYŚLICIE CZY MOGĘ NA DWA DNI ODSTAWIĆ TE WITAMINY CZY NIE BARDZO BO TERAZ PRZESZŁAM NA MÓJ POKARM I ŻEBY TAK WSZYSTKO WRÓCIŁO DO NORMY ?


[link widoczny po zalogowaniu]

Marlenkaa (offline)

12-10-2013 13:29:48

Gniewczyna
Pati Mój Kubuś też ma problemy z kupką choc karmie piersia na początku robił 1 dziennie potem jedna na 3 dni a teraz już 4 dzień nie robi no i strasznie mi dziś marudzi .. u nas nawet rurka nie pomaga :/ no i kolki też są :/ A co do witamin to ja tez zauwazyłam że po D+K jest strasznie niespokojny .. i odstawiłam teraz podaje mu tylko D i jest ciut lepiej smiling smiley no a doradziła mi tak położna .. smiling smiley wiec mysle że możesz spróbować odstawić .. my naszczeście w nocy śpimy budzi mi sie mały 1-2 razy na karmienie i zasypia .. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

12-10-2013 20:28:12

Nibylandia
Pati wsolczuje kolek!! U nas tez Hania po witaminie jest niespokojna wiec dostaje ja nie codziennie a co 2 dni, tak samo robilam z Basia, ale zaznacze ze robilam i robie to na wlasna odpowiedzialnosc i nie konsultowalam tego z nikim. wytrwalosci kochana!! Kolki nie trwaja wiecznie!!

marlenka dobrze ze w nocy masz spokoj i mozesz sie wyspac!!! Zazwyczaj kolki wlasnie w nocy przybieraja na sile wiec ciesze sie ze masz szanse na odpoczynek smiling smiley

daria wibracje chyba wlaczylam jakos tydzien temu bo wczesniej poprostu nie mialam baterii.. winking smiley ale Basi wlaczalam od poczatku no i Hania nie lezy w lezaku bez wibracji bo zaraz jest placz..
A co takiego konkretnego wyczytalas ze niby czemu nie wlaczac przez pierwszy miesiac? No niestety ja nie moge Hani nosic caly dzien bo mam Basie jeszcze ktora wymaga wiecej uwagi niz kiedykolwiek wiec lezaczek musi byc z wibra bo inaczej nie mam spokoju i musze angazowac kogos do pomocy by chociazby isc siku.. winking smiley

Mamusie zaabsorbowane dlatego malo pisza, z reszta nie ma sie co dziwic winking smiley Niektore dziewczyny juz zrezygnowaly z pisania wogole, takze daria garstka nas zostala niestety ale zawsze to cos winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miss_issa (offline)

12-10-2013 21:56:53

strz
mama87 gratulację grinning smiley

anexik u mnie jest tak własnie na zmianę daję jej cyca ale jak po półgodziny dalej płacze za jedzeniem to robię jej butle, trochę tego trochę tego ma bo jednak za mało mam tego pokarmu ale jakoś powoli dajemy radę, chce tak chociaż z 3 miesiące wytrzymać tongue sticking out smiley a na jakiej jesteś teraz diecie? czy poprostu jesz wszystko? ja jeszcze trzymam tą lekkostrawną ale jest mi cholernie ciężko bo ja z jedzeniem ogólnie mam problem tongue sticking out smiley

monique mnie własnie boli tak samo, śmieje się że jakby mi ktoś przyłożył basebolem albo skopał tongue sticking out smiley to chyba widocznie tak musi być bo ja nic nie dźwigam tongue sticking out smiley czekam tylko jak się skończą te bóle żeby normalnie już funkcjonować tongue sticking out smiley

mała nie mam pojęcia jak jest z tym zaświadczeniem ale wydaje mi się że wydaje ten lekarz który się toba opiekował confused smiley ja się teraz zastanawiam do którego lekarza by tu pójść na kontrolę jeszcze i jaką antykoncepcje teraz wybrać confused smiley z brzuchem to mam jeszcze tak że jak lezę na boku to mnie tak ciągnie okropnie troche mnie to niepokoiło ale powoli przechodzi więc chyba tak ma być też tongue sticking out smiley a moja mała to jak sobie poje i później zasypia to zawsze się śmieje i jak to wyczaiłam to czatowałam z aparatem hehe grinning smiley i też jest taka żarłoczna moja grinning smiley jak byłam ostatnio u pediatry to chciała jej zjeść patyczek hehe też czasem mam wrażenie że nie ma umiaru ale daje jej cycka bo i tak nie mam za wiele pokarmu a butelke to patrze zawsze żeby było min 2 godz przerwy... a co do unormowania dnia to jeszcze niestety nie bardzo ale jest coraz lepiej, widzę że ona powoli w tych samych godzinach śpi i się budzi więc chyba zmierza to w dobrą stronę...

paulina ja w szpiatalu też miałam laktacyjną i powiedziała mi że pokarm jest że przystawiam dobrze a mała tak usteczka układa i tak ssie, że idealnie książkowo hehe ale jak wróciłam do domu to chyba byłam trochę wyczerpana tym wszystkim trochę zdołowana tym wyczerpaniem że mi się przez to ta laktacja zaczęła hamować, pediatra kazała mi leżeć i wypoczywać i nie denerwować się a wszystko będzie ok więc staram się tak robić i trochę się ruszyło smiling smiley jeszcze troche muszę dokarmiać małą ale jest już dobrze teraz tylko czekam aż urośnie grinning smiley

pati ja jak wychodziłam ze szpiatala to powiedziała mi położna, że jak karmię butlą to tylko wiatminę D się daję bo w mieszankach jest już witamina K... więc ja daje jej tylko D narazie nie miała problemu z kupką bo robi kilka na dzień, ale zauważyłam ostatnio że czasem poprostu zaczyna się denerwować, pręży się robi się czerwona i w krzyk ale trwa to dosłownie 5 minut i tyle, tak jakby kupki nie mogła zrobić confused smiley nie wiem co to jest...a używałaś na kolki tego infacolu? zastanawiam się czy nie kupić sobie na zaś confused smiley

musiałam was trochę nadrobić bo dopiero zaczynam się przyzwyczajać i funkcjonować w miarę normalnie tongue sticking out smiley ale powiem wam że po tym wszystkim nigdy więcej ciąży i dzieci...tongue sticking out smiley chciałam dwójkę ale zmieniłam zdanie grinning smiley strasznie ciężka to jest praca i podziwiam wszystkie mamy a w szczególności te co mają więcej niż jedno tongue sticking out smiley lecę się drzemnąć bo Laurka się za godzinę obudzi na jedzenie tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pati30 (offline)

13-10-2013 07:26:45

Połchówko
Anexik-dzieki za info zrobię tak jak ty tym bardziej że nie raz muszę dać jej flaszkę bo nie starcza jej mojego pokarmu a w mleku modyfikowanym jest wystarczająco wit D

Missisa w mleku sztucznym jest wit D i jeśli karmisz malucha sztucznym mlekiem dostaje on podwójnie tą wit co też nie jest dobre i wystepują zaparcia




A u nas mineła noc spokojnie nie zapeszać wczoraj dawałam jej cały dzień moje mleko tylko raz musiałam dać jej flaszkę bo już nic nie było mała spałajak zabita itrudno ją było wybudzić na karmienie a nad ranem zrobiła taką kupe że aż się ucieszyłam smiling smiley jak to z czasem ludzie się cieszą z czego innego kiedyś cieszyłam się z nowego ciucha a teraz z kupy smiling smiley acha jak muszę już dać sztuczne mleko to daję do flaszki 5 kropli Delicol


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547150, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.