WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

miss_issa (offline)

15-09-2013 15:37:37

strz
anek gratulacje

pati mnie wczoraj w nocy obudził taki ból który ty opisujesz... matko coś okropnego sad smiley jak na okres tylko 10 razy mocniej i też mnie na biegunkę ciągneło, ale zjadłam nospe i na szczęście przeszło ...

paulina ja też nie spie w nocy tongue sticking out smiley też taki brzuch miałam napięty i ginek mi kazał jeść wtedy nospe, pomaga smiling smiley ale w nocy to jest masakra też ciężko jest mi się przewrócić, ale najczęściej staram sie przewracać jak wstaje do kibelka bo tez mnie gania co chwile tongue sticking out smiley doszedł jeszcze ostatnio kręgosłup, tak mnie na wieczór zaczyna boleć że mam już dość wszystkiego, wczoraj stwierdziłam że drugie dziecko to chyba za 5 lat tongue sticking out smiley

dziewczyny ile pijecie wody? bo mój em to juz sie mnie pyta czy ze mna na pewno wszystko ok bo strasznie dużo pije... ale tak mnie okropnie ostatnio suszy że wypijam dwie butelki 1.5l wody dziennie, a jeszcze do tego soki troche herbatki, ale co ja mam poradzić jak mi się strasznie pić chce sad smiley jabym kaca miała tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pati30 (offline)

15-09-2013 16:35:06

Połchówko
miss_isaa - wiem o co chodzi z tym piciem też mi się chce ciągle pić i też ostatnio wypijam 2x1,5 litra a kórad woda mi się skończyła i biegali mi do slepu po towar
Daria- trzymam kciuki aby dziś cię w zieło kochana i życzę lekiego porodu i szybkiego
Paulina-oj wiem oczym mówisz mój mąż też niby taki twardy a ostatnio jak mniał drugą zmianę dzwoniłam do niego że źle się czuję i coś mnie łapie ale wziełam dwie no spy był tak zdenerwowany że nie wiedział czy pracować czy do domu przyjeżdzżać smiling smiley a dziś nawet śnił mu się mój poród jemu także jak na razie przeżywa bardziej niż ja a co do porodu on twierdzi że będzie na korytarzu czekał a ja mu mówię ani mowy idziesz zemną smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

15-09-2013 20:54:39

Nibylandia
Pati Jak maluszek porzadnie odbije po mleczku to nie uleje, tym bardziej ze maluszka najlepiej klasc na boku wiec w razie ulania sie ine zakrztusi smiling smiley A jak kupilas ta poduszke ktora polecalam to tym bardziej smiling smiley Wiem ze chcesz kupic ten monitor od znajomej - dla wlasnego swietego spokoju smiling smiley Rozumiem doskonale!! Przy pierwszym dziecku jest troszke inne podejscie winking smiley
Kochana juz nie masz innego wyjscia - dasz rade urodzic smiling smiley spokojnie!!

daria To normalne ze jestes nerwowa i rozdrazniona :* Po porodzie wszystko przejdzie grinning smiley

paulina M przy porodzie jest niezastapiony chociazby ze wzgledu na to ze poprostu jest - od razu czujesz sie bezpieczniej, ale zapowiedz mu ze mozesz byc dla niego BARDZO niemila i by robil to co mowisz smiling smiley Ja jak potrzebowalam by M mnie przytulil przy skurczu to sama sie na nim opieralam ale jak bylo juz zbyt bolesnie to warczalam ze ma mnie zostawic w spokoju i zejsc z drogi smiling smiley Ale on wiedzial co go czeka smiling smiley
Co jem? Jem lekkostrawnie, gotowany kurczaczek, pulpety, rosol. Ogolnie wszystko co nie jest smazone i mocno przyprawiane - tak jak dzieci w przedszkolu smiling smiley Mowia by jesc wszystko to co przed porodem ale ja daje sobie z 2 tygodnie takiej diety i wroce do normalnosci smiling smiley Niech Hanula mi kolki od razu nie zlapie jak mam krocze obolale winking smiley

miss Pij ile masz ochote!! Nie odklada Ci sie woda w organizmie? jakies obrzeki ?
P.S. dopiero zaczniesz pic przy karmieniu piersia smiling smiley wtedy suszy jak diabli!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pati30 (offline)

15-09-2013 22:18:47

Połchówko
Anexik- czyli na tą poduszkę jak położę to też mogę na boku ?czy tylko na plecach ?


[link widoczny po zalogowaniu]

kuku12 (offline)

16-09-2013 09:47:07

aNEK GRATULUJE!!!
MONIQz miła checią zaproszę Cie na fb,ale znam tylko Twój nick,więc może Ty mnie zapros,jak juz masz link do strony,a ja z chęcią Cię przyjmęradość

Resztę dziewczyn,która chce zobaczyc Antosia,tez zapraszam,tylko dajcie wczesniej znac,zebym była pewna,ze to ktoś z forumwinking smiley


[/url]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

16-09-2013 09:47:12

Nibylandia
Pati Na tej poduszce jak najbardziej mozna klasc maluszka na boku smiling smiley Ja malej wogole nie klade na wznak, chyba ze jest w lezaczku to inaczej sie nie da smiling smiley Tylko pamietaj by ta poduszke podlozyc pod materac - bedzie bezpieczniejsza w razie ulania smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miss_issa (offline)

16-09-2013 11:05:37

strz
pati raźniej mi że nie sama żłopie wody jak wielbłąd grinning smiley

anexik mam spuchnięte nogi i stopy tak już z miesiąc, najbardziej mi dokuczają rano jak wstaje, wtedy już mam takie ręce spuchnięte że ciężko mi utrzymać szczoteczkę do zębów w ręce tongue sticking out smiley ale powoli w ciągu dnia schodzi chociaż i tak wszystko spuchnięte jak diabli tongue sticking out smiley

zaczynam mieć syndrom gniazda bo bym wszystko sprzątała i układała tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pati30 (offline)

16-09-2013 12:22:31

Połchówko
ANEXIK- MÓWISZ ŻE LEPIEJ POD MATERAC BO OGÓLNIE CHCIAŁAM NA WIESZCHU smiling smiley ALE POWIEM CI ŻE WYOBRARZALAM SOBIE TĄ PODUSZKĘ JAKOŚ WIĘKSZĄ A ONA TAKA CHUDA DOSYĆ
MISS_ISAA- JA OGÓLNIE PIŁAM CAŁĄ CIĄŻE DUŻO ALE PRZEZ PEWIEN CZAS BYŁ SPOKÓJ A TERAZ ZNOWU PIJĘ I PIJĘ ... JUTRO IDĘ ROBIĆ MOCZ TAKŻE TRZYMAJ KCIUKI ABY TYM RAZEM WYSZŁO DOBRZE smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Awika (offline)

16-09-2013 16:30:59

Bojków
Anek30 - wielkie gratulacje smiling smiley

Anexik, paulina29, miss_issa - dzięki za wsparcie z tą kąpielą smiling smiley Muszę zerknąć na tego fizjoterapeutę smiling smiley

Anexik - ja tak na prawdę usiadłam bez bólu dokładnie tydzień po porodzie, czyli w czwartek. Po prostu gadałam do eMa i przysiadłam machinalnie na pufie. I dopiero po chwili dotarło do mnie, że siedzę grinning smiley

A dzis byłam u gina. Posciągał mi szwy (znowu boli przy siedzeniu sad smiley )i zapytał, co robimy z antykoncepcją confused smiley Troszku mnie zaskoczył, bo to ja chciałam go o to zapytać smiling smiley Odradził mi zastrzyki (depo-proverę), na teraz zapisał cerazette, na potem zaproponował wkładkę... Koszt tej wkładki prawie mnie zabił, więc chyba znowu skończy się na tabletkach... Oczywiscie byłam z Kosmą. Więc pan doktor go posmyrał, zagadał i Mały się wybudził. I zaczął płakać... Na co gin: "jak karmi piersią, to dać Małemu, to się uspokoi, a my pogadamy." No to cyc na wierzch, Mały na cyc (nastała cisza), i kontynuacja tematu antykoncepcji... Za 4 tygodnie wizyta kontrolna i USG smiling smiley

Oczywiscie w przychodni (przecież byłam tam ostatnio dziesiątki razy) wszystkie pielęgniarki i dziewczyny z recepcji gratulowały, zachwycały się Małym, jedna nawet mi zarzuciła komplement - nie powiem, było mi całkiem miło smiling smiley Potem powtórka gratulacji w sklepie osiedlowym smiling smiley A za chwilę wszystko wróci do normy, więc cieszmy się tymi chwilami, bo już się nie powtórzą... grinning smiley


Awika (offline)

16-09-2013 18:27:15

Bojków
Czy Wy też tak macie, że jak wchodzicie w listę forum, to wrzenióweczki nie są pogrubione mimo, że wszystkie pozostałe fora są pogrubione i ten dymek przed tytułem forum jest niebieski, a w pozostałych różowy confused smiley Czy może tylko u mnie co jest nie tak confused smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.