WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

jeloonka (offline)

20-01-2013 11:25:58

Warszawa
oj zbierają się [link widoczny po zalogowaniu] jak zaglądałam tu jeszcze kilka tygodni temu i było mało, a teraz ....


[link widoczny po zalogowaniu] miejsce przyszłych Mam

[link widoczny po zalogowaniu]

Marlenkaa (offline)

20-01-2013 14:05:50

Gniewczyna
A cześć smiling smiley u mnie dziś lepiej smiling smiley Przynajmniej mogłam zjeść normalnie obiad .. i jak na razie w miare dobrze sie czuje smiling smiley Mam nadzieje że tak zostanie winking smiley
Za chwile wybieramy sie w odwiedziny do babci i dziadzia trzeba życzenia złożyć troszke przyśpieszone ale jutro sie reszta wnuków porozjeżdża wiec trzeba dziś smiling smiley
Ja pewnie skierowanie na badania dostane w czwartek i trzeba bedzie sie kuć ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Awika (offline)

20-01-2013 18:24:19

Bojków
Hej...
Ja się tam kłucia nie boję, ale mój lekarz na pierwszej wizycie (w piątek) skierowania nie dał...
Za to z dnia na dzień czuję się gorzejsad smiley Dwa razy wzięłam duphaston i czułam się po nim fatalnie. Dziś już nie wzięłam, postaram się jutro dostać do lekarza... Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym lekiem?
Od wczoraj boli mnie żołądek, zastanawiam się, czy coś mi na nim nie leży... (Bo pod nim - na pewno radość ).
W zasadzie to zaczynam w miarę normalnie funkcjonować gdzieś koło 15:00, a jutro do pracy na 7:00 confused smiley
Kurczę, ja już mam dość... sad smiley


Asienka21 (offline)

20-01-2013 19:22:06

Pieńsk
Witamy w gronie szczęściar Milenko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marzenka86x (offline)

20-01-2013 20:27:11

Września
Witam smiling smiley Z moich obliczeń wychodzi, że też będzie bobo we wrześniu smiling smiley Ale kto wie -pierwszy synek urodził się miesiąc przed terminem ...

Marlenkaa (offline)

20-01-2013 20:57:00

Gniewczyna
Witam nowe mamusie :*

tuptus Kłucia babć sie nie boje bo przyzwyczajona jestem do tego ( długi pobyt w szpitalu z ciągłymi kroplówkami i wiadomo welflony tez czesto musiały być wymieniane i badania krwi też maiałam czesto robione ) ale to jest takie troche nieprzyjemne...
Ja mam nadzieje że mi da skierowanie założy karte na drugiej wizycie bo to w końcu prawie 9 tydz bedzie.
W ciązy z Maciusiem tez miałam sporą cyste na jajniku ale po jakimś czasie sie wchłoneła sama winking smiley
U nas to była wpadka bo chcieliśmy ale dopiero za jakiś czas drugie bobo no a bedzie teraz ale i tak sie cieszymy smiling smiley tylko ja niewiem czy sobie z dwójką poradze tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malllaczarna (offline)

20-01-2013 22:05:34

Tuchola
Witam. Może i ja dołączę do wassmiling smiley
Najprawdopodobniej będę mamą wrześniowego maluchasmiling smiley Byłam dwa dni temu na USG i okazało się, że to 4 tydzień. Terminu mi nie wyznaczył ale kalkulując sama wychodzi mi na wrzesień. Jestem przeszczęśliwasmiling smiley ale mimo tego bardzo boje się tego wszystkiego bo to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia czego się spodziewać. Jestem zatrudniona i pracowałam wczesniej juz jako niania i o maleństwo juz narodzone się nie boję bo dam sobie radę, ale o sam okres ciąży bardzo!! smiling smileyChce zeby wszystko było w porządku, dlatego będę śledzić uważnie wątek i być może dowiem się czegoś ciekawegosmiling smiley Pozdrawiam

jolcyk85 (offline)

21-01-2013 12:44:30

Broszków
Witamy serdecznie malllaczarna!!
U mnie to też pierwsza ciążasmiling smiley
i też pisząc tutaj za pierwszym razem, byłam pełna obaw, ale nie martw sie, powoli przyzwyczaisz sie do tej myśli, i bedzie tylko lepiejgrinning smiley
Dbaj o siebie i nie żałuj odpoczynku jeżeli go potrzebujesz(ja mam za sobą baaaardzo leniwy tydzień, mianowicie: 1. wstaje 2 jem śniadanie pokręcę sie po domu 3 ide spacgrinning smiley 4.wstaje jem obiad 5 potem lezenie az do wieczora i lulusmiling smiley także można


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

betika (offline)

21-01-2013 14:54:18

hej smiling smiley
witam wszystkie nowe mamuśki, które do nas sie dołączyły smiling smiley

U mnie 7 tydz.czuje sie dobrze, choc dzisiaj cos ze mna nie tak sad smiley słabo mi, ciagle był lezała i jakas taka słaba jestem. Zaczeły tez dokuczac mi wzdecia, ufff jak czuje sie ociezała. Pilnuje diety, duzo pije ale..
Mam nadzieje, ze ilosc wód płod.zwieksza mi sie, bo ciagle siedza mi w głowie słowa doktorka..ze mało !

Dzis mam wolne, wiec moge sie pobyczyc !!

Za oknem sniezek sypie, jest pieknie - wyrusze chyba na spacer, moze jak złapie swiezego powietrza to bedzie lepiej.

pa Dziewczynki

betika

Asienka21 (offline)

21-01-2013 14:55:33

Pieńsk
Ja na początku też miałam pełno obaw np. że sobie nie poradzę...
Ale jest już tydzień po teście i już tak nie myślę smiling smiley
Teraz to się martwię aby donosić dzidziusia i aby niczego mu nie brakowało od mamusi smiling smiley
3majcie się i starajcie się nie stresować smiling smiley
Coraz nas więcej więc razem damy radę smiling smiley
Ja od dzisiaj mam poranne mdłości ale na zapachy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548050, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.