A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

pajinka (offline)

26-10-2013 20:47:28

Rumia
Ja już założycie forum na fb to czekam na zaproszenie smiling smiley

Oliwia Lila najpierw się kręci, potem marudzi, jak długo nie reaguję to zaczyna krzyczeć.

Mam załamanie nerwowe dziś. Ryczałam z 20 razy. Lila niespokojna, 3/4 dnia płakała. Była najedzona, przewinięta, przebrana. Nie wiem czy to skok rozwojowy, bo zachowuje się inaczej jak przy poprzednich, ale teraz mamy 14sty tydzień więc mogło by być. Nie mam sił już na nic. Dziś miałam nawet myśli żeby ktoś ją sobie wziął. Nawet noszenie nic nie dawało. Od 10 do 18:30 przeżywałam istne piekło. Wrócił tatuś i dziecko się stało Aniołkiem, tak o, nagle. Teraz śpi, pewnie jest zmęczona. Boję się ją obudzić na kąpanie od 21.. M pojechał na imprezę pracowniczą.. Mam nadzieję, że będzie ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

26-10-2013 21:30:55

Jelenia Góra
Paulinko, jak to nie skok to może ją coś bierze(oby NIE)? Przy Tatusiu się uspokoiła pewnie dlatego, że Tatuś był spokojny, a Ty się bidulko denerwowałaś(nic dziwnego po całym ciężkim dniu), a dzieciaczki to czują sad smiley

U mnie Lenka od paru dni popłakuje mi we wózku na dworze sad smiley jak zaśnie to jest już oki, ale zanim to nastąpi, albo jak się przebudzi to płacze mi cały czas sad smiley
Już dwa razy niemalże uciekałam z Biedronki sad smiley

Oliwia, dzięki za wiadomość...jutro się tym zajmę smiling smiley

Kto chętny pierwszy założyć grupę na FB? ja jeszcze nigdy nie zakładałam i nie bardzo wiem jak?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

26-10-2013 22:18:05

Marcelinko Ja mogę spróbować winking smiley. Jadę jutro do szkoły ogarnąć sytuację. Trzymajcie za mnie kciuki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

edyta215 (offline)

27-10-2013 09:29:14

Lubin
Hej tez jestem sierpniowa mama Magdalenki Przyjmiecie mnie do swojego grona? smiling smiley

CZORNA_KN (offline)

27-10-2013 10:36:34

Knurów
Marcelko- jestem za założeniem forum na FB, ale nie wiem sama jak to się robi, więc nie pomogę. Może inne dziewczyny mają jakieś większe doświadczenie. W każdym razie czekam na zaproszenie jakby co winking smiley

Kamilko- ja też bym nie zmieniała daty ślubu pod kogoś. Najważniejsza była dla mnie obecność rodziców, dziadków i rodzeństwa a jeżeli ktoś inny wybierałby pomiędzy moją uroczystością, którą też przeżywa się tylko raz w życiu a terminem wakacji to niech się od pimpa za przeproszeniem.

Iwonko- zazdroszczę przespanej nocy. Mój Tymi ostatnio budzi się co 3 godz z zegarkiem w ręku.

Paulinko- a nie miała mała problemów z brzuszkiem. Jak z kupkami u małej ??

Oliwia- no cóż z płaczem u nas różnie bywa. Czasem wygląda to jak U Paulinki, że młody potrzebuję rozpędu, ale miejscami daje z grubej rury.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CZORNA_KN (offline)

27-10-2013 10:46:20

Knurów
Nie wiem jak u Was dziewczyny, ale u mnie mój Tymi nie dość, że ma już konkretną wagę i nadgarstki mi czasem drętwieją przy noszeniu to i ubranka w rozm. 62 poszły w odstawkę. Kurcze Tymi tak szybko rośnie, że aż szkoda mi tych wszystkich fajnych ciuszków.... Ostatnio tak się śmiałam, że najlepiej byłoby mieć przy 2 ciąży, też chłopca tongue sticking out smiley, bo te ciuszki to będzie szkoda oddać za darmo, albo ot tak sobie sprzedać, jak mimo wszystko mam do nich sentymentsmiling smiley.

Edyta- sądzę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko, tylko musisz wiedzieć, że my już tutaj piszemy od dłuższego czasu i aby wbić się w dyskusję musisz posprzedawać dość sporo swojej prywatności. Na samym początku najlepiej byłoby, abyś napisała coś na temat siebie i dziecka.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

27-10-2013 11:57:10

Jastrzębie-Zdrój
Nie wiem czy Malinka zakłada tą grupę jeśli nie to ja to zaraz zrobie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

edyta215 (offline)

27-10-2013 15:01:31

Lubin
Mam dwie coreczki 3 letnia Jule i Madzie ktora urodzila sie 5 sierpnia z waga 4130g takze kawal klocuszka z niej byl ;-) Obie dziewczynki sa wakacyjne :-D Narazie siedze z nimi w domu takze bardzo chetnie bym z wami popisala :-)

RudeZuo (offline)

27-10-2013 17:18:11

Zawiercie
Nie wiem dziewczynki..my się przeniosłyśmy na fb z sierpniówkami zeszłorocznymi i tu forum umarło... a tutaj tyle fajnych wspomnień mam...


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

27-10-2013 19:53:37

Jelenia Góra
Karolinko, ja zaproponowałam FB bo coraz mniej nas pisało sad smiley a na FB widzę, że każda z nas jest codziennie i chyba łatwiej nam tam będzie pisać i się kontaktować i oczywiście bezpieczniej zdjęcia wrzucać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.