A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

CZORNA_KN (offline)

25-10-2013 18:28:27

Knurów
Cześc Kochane

Nie uda mi się Was nadrobić, bo próbowałam to zrobić kilkakrotnie...Ostatnio mam szalony czas, bo oprócz opieki nad maluchem mam kilka innych spraw na głowie a bez samochodu załatwianie czegokolwiek jest trudne.
U nas póki co wszystko jest w porządku. Przeżyliśmy w ostatnim tyg szczepienie Tymka, przy którym strasznie się darł, ale później był tak zmęczony, że co chwilę ucinał sobie drzemkę. Wtedy też dowiedziałam się, że moje 9 tyg dziecko waży 6200g. Co najzabawniejsze dzieci będące tam na 3 szczepieniu (ok 6 mies), były takiej samej wielkości jak mój Tymi. Obecnie syn mi się strasznie ślini. Nie wiem czy zęby mu idą czy ślinianki się uaktywniają, ale jak nosimy go brzuszkiem do dołu to z rąk nam cieknie jego ślina i leci na podłogę....

Chciałam powiedzieć, że widziałam Wasze dzieciaki gaworzące na facebooku, jest to tak urocze i słodkie ( mój też przechodzi ten etap )
, że jak puściłam filmik małemu jego e-kumpelek to dokładnie mimiką odtwarzał przeżycia Waszych dziewczynek. Pewnie zrozumiał, co chciały powiedzieć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CZORNA_KN (offline)

25-10-2013 19:12:54

Knurów
Mój maluch co raz bardziej interesuje się otaczającym go światem i jest co raz bardziej komunikatywny smiling smiley Sprawia nam naprawdę co raz więcej radości każdego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamila001 (offline)

25-10-2013 22:09:18

Ciotki pomóżcie szukam i niemoge znaleść.. sad smiley Gdzie moge znaleść opcje żeby wstawić miniaturke zdjecia małego do e-bobasowej Książeczki Zdrowia ???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stronka Dla Mamusiek Karmiących [link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

26-10-2013 09:37:03

Jelenia Góra
Witajcie!

Malinko jeszcze raz dziękuję za przesyłkę smiling smiley i czekam na wiadomość na priv(wiesz z czym smiling smiley )

Wiolu, szkoda, że moja nie m takich długich włosków bo codziennie zapinałabym jej spineczki smiling smiley
Moja Lilianka nie lubi czesać włosków i nie lubi też nosić spinek, gumek ani żadnych opasek...tak już ma, nad czym bardzo ubolewam, ale na siłę się nie da.

Co do antykoncepcji...to my jak na razie - stosunek przerywany. Nie lubię gumek, od tabletek przytyłam aż 10 kg(to był dla mnie dramat), w plasterkom nie ufam...itd...

Polecam Wam stronkę: [link widoczny po zalogowaniu]

Dziewczyny, a może założymy sobie swoją grupę na Facebooku zamiast pisać na tym forum. Każda z nas jest na FB i tak częściej tam zaglądamy niż tu smiling smiley Co o tym myślicie?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamila001 (offline)

26-10-2013 10:50:56

Krispii Facebooka maja wszyscy, a my tu poruszamy nieraz takie tematy ze wydaje mi sie ze to forum jest bezpieczniejsze grinning smiley (np.moja teściowa ma Fb grinning smiley )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stronka Dla Mamusiek Karmiących [link widoczny po zalogowaniu]

kamila001 (offline)

26-10-2013 10:56:45

A tak w ogole to wczoraj sie tak wkur.... że głowa mała...Zadzwonił do Nas mojego wujek i poprosił czy możemy date ślubu przełożyć na lipiec bo jemu zależy na tym żeby ta ślubie być a w czerwcu wyjezdza zawsze i go nie bedzie...Mój żeby wybrnąć jakoś z tej sytuacji mówi do wujka "....to ja dam Kamile wujek z nią rozmawiaj..:/" no i co ja mu miałam powiedziec, że nie :/ No niby nic takiego bo 3 tyg pozniej ale juz 4 razy przełożyliśmy date bo zawsze cos...jeszcze bedzie tak ze nie dojdzie do tego ślubu najpierw miał być 5.04 , 14.06, pozniej 21.06 no i wkoncu 12.07 :/powiedziałam już że chociazby niewiem co nie przełoże juz wiecej. Teraz jeszcze ja oczywiście musze iść do ksiedza i przekładac termin i tłumaczyc sie dlaczego jest znowu tak, a nie inaczej...ahhhh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stronka Dla Mamusiek Karmiących [link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

26-10-2013 11:06:54

Kamilka zakłada się grupę tajną i nikt nie wchodzi oprócz zainteresowanych my się przeniosłyśmy na fb (mamy z wo. lubelskiego) tutaj każdy może przeczytać nawet niezalogowany Kamilka jak dodajesz wpis to na dole masz dodaj zdjęcie i wtedy dodajesz albo takie które już masz wgrane albo z dysku a jak chcesz zmienić avatarka w książeczce to ustawienia, edytuj dziecko i tam już możesz wybierać winking smiley
Mój aniołeczke spał dziś od 22 do 6 rano mam przeszczęśliwa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 11:13 przez yvonta.

Krispii (offline)

26-10-2013 11:21:51

Jelenia Góra
Kamilko, to właśnie tutaj każdy może czytać jak chce, a na FB jak założymy swoją grupę to ona będzie tylko Nasza i będzie zamknięta smiling smiley
Ze ślubem faktycznie miałaś niezręczną sytuację. Tylko teraz już trzymajcie się tego lipca, bo będziecie tak przekłądać w nieskończoność smiling smiley
Ja tam w życiu bym nie przełożyła smiling smiley nam np. bardzo zależało na dacie 25 sierpnia smiling smiley i wiedziałam, ze w inny dzień ślubu nie wezmę smiling smiley

Ivonko, pięknie Ci Kornelka pospała smiling smiley też bym tak chciała smiling smiley w końcu się kiedyś doczekam he he he smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

26-10-2013 15:58:03

yvonta (offline)

26-10-2013 15:59:29

Kamilka zaprosiłam cię (fb) winking smiley ja miałam podobną sytuację moja kuzynka wybrala sobie tą samą datę co my i zadźwonili do mojej mamy żebyśmy przełożyli ślub bo oni nie mogą i takie tam oczywiście powiedziałam że nie ma mowy prawie wszystko już wtedy było załatwione wzięłyśmy ślub tego samego dnia w tym samym kościele ja godzinę później niestety oni są już dawno po rozwodzie a minęło raptem 5 lat


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.