A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

emilia_ (offline)

24-10-2013 19:38:58

Skoczów
a moja Mamuska plasrow uzywa od kiedy weszly na rynek - czyli juz baardzo dlugo i bardzo sobie chwali. No kazdemu pasyje co innego i trzeba po prostu "to" znalezc... ja przy karmieniu piersia nie moge sobie powybrzydzac... albo gumki, albo tabsy (takie, ktore mozna zazywac karmiac piersia) albo spirala.... nie wiem juz czy sie nie wstrzymac te 4 miesiace jeszcze ( na gumkach bede jechac ;P ) bo mam zamiar karmic Inge do 6 mies i juz wziac jakas konkretna metode anty smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AgatkaM17 (offline)

24-10-2013 20:06:03

wrzosowa
Na szczescie z moim tata juz lepiej, mial wczoraj zabieg przepychania zyl, mial tak pozapychane ze szok, jedna zyla byla 95% nie drożna a pozostale w 50% Wiec jak lekarz stwierdzil dzisiaj mojej mamie ze wczoraj naprawde byl bardzo powazny stan taty Teraz musi odstawic papierosy i alkohol i tu z tym pierwszym bedzie powazny problem, bo pali juz prawie 40 lat

A jesli chodzi o zabezpieczenie to ja tabletek nie chce zarzywac, po nich bardzo przytyłam wiec zostaly mi prezerwatywy Bo za szybko nie planuje drugiego dziecka

Bylam dzisiaj na badaniu sluchu z coreczka, Badanie mialo sie odbyc w snie ale Jowicia sie uparla i nie chciala zasnac, Wiec kolejna proba podejscia do badania za tydzien


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

24-10-2013 22:09:08

Emilka masz rację każdemu co innego pasuje ja brałam przy Nice i teraz azaliję mini tabletkę i jest ok
Agatka[ dobrze że z tatą lepiej zdrówka dla niego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

25-10-2013 08:57:47

Jastrzębie-Zdrój
Krispii super, że frejka była tylko chwilke smiling smiley My idziemy na kontrole 5 list ale powiem szczerze, że nie pieluszkuje jej cały czas... Tak mnie zainspirowałaś tymi spineczkami, że poszłam kupić, ale z racji bujnej fryzury Karolcia dostała je w prezencie hehehe

Paulinko my jeszcze sie nie zabraliśmy za załatwianie chrztu, ale coś czuje, że lekko nie będzie, tyymbardziej, że nie ustalamy daty kościelnego ślubu, bo zdecydowaliśmy, że póki co nie chcemy go brać, a z przymusu to co to za sakrament...

Agatko dobrze, że z tatą już lepiej smiling smiley Dbajcie tam teraz o niego smiling smiley Powiedz mi gdzie byłaś w poradni audiologicznej? Ja do Katowic próbuje sie dodzwonić od kiedy wyszłyśmy ze szpitala i albo jest zajęte albo nie odbierają i już dostaje pasji jak mam tam dzwonić :/

Ja Was zaskocze hehehe my stosujemy UWAGA! stosunek przerywany hahaha Jak mojemu lekarzowi powiedziałam "Dobrowolnie na drugie dziecko sie nie zdecyduje, więc jak sie samo przytrafi to będzie" Coprawda dopiero mogłoby sie przytrafić za rok tongue sticking out smiley Marcin zawsze był ostrożny, ale jeśli sie coś wydarzy to jego wina haha tongue sticking out smiley Ja kiedyś brała tabletki i sie fatalnie po nich czułam, po plasterkach miałam uczulenie, stosowałam też krążki w sumie jeszcze najlepiej sie po nich czułam, ale teraz to i tak nie można, prezerwatywa hmm zawsze może pęknąć, ale od czasu do czasu używaliśmy. O spirali ani słyszeć nie chce, moja siostra miała i miała brązowe upławy non stop, a koleżanka zasłabła po założeniu hehe tongue sticking out smiley

Dzisiaj rano postanowiłam Karoli pobrać mocz tongue sticking out smiley Udało sie bez problemu, więc ją nakarmiłam ubrałam zapakowałam w nosidełko (to co mi siostra przysłała) i poszłyśmy na morfologie tongue sticking out smiley Do ośrodka mam 2 minutki ani nawet i już w głowie miałam obraz mega kolejki do labolatorium (jak zawsze) a tu pusto weszłyśmy odrazu tongue sticking out smiley A już myślałam, że będę musiała prosić, żeby mnie z dzieckiem puścili bez kolejki tongue sticking out smiley Karolcia dzielnie to zniosła tongue sticking out smiley Panie oczywiście zafascynowane jej rzęsami tongue sticking out smiley więc ściągłam czapke, żeby włosy pokazać hehe wołały jeszcze jedną żeby zobaczyła hahaha

Karolinko_ to ładnie sobie policzyła pani od laktacji tongue sticking out smiley U nas w szpitalu jest poradnia laktacyjna i podobno jakby co można sie przejść, nawet przy wypisie podają numer telefonu, żeby zadzwonić gdyby coś sie działo.


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

25-10-2013 09:07:59

Jastrzębie-Zdrój
A Tymek tak zaabsorbował czas Czornej, że nic nie pisze? tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

25-10-2013 11:28:05

Rumia
Widzę, że o antykoncepcji dalej piszecie tongue sticking out smiley
Ja się jeszcze zastanawiam nad zastrzykami, bo wiem, że nie uda mi się brać tabletek regularnie, o zmianie plastra bym pewnie zapominała, także wolałabym coś na dłużej.

Wiola No dokładnie, z przymusu to nie sakrament. Mnie nikt nie zmusi do konkretnej daty, nie ma mowy.

Agatka Zdrówka dla taty smiling smiley

Dziś idziemy z Lilunią zamówić tort na chrzciny. Chciałam czekoladowy, ale w Delicjach jest tylko marczello albo royale. Pewnie ok 200 zł za niego zapłacę. W sumie zostanie mi zrobić tylko zakupy, zanieść garnitur M do pralni, opieprzyć siostrę, że jeszcze mi butów nie oddała (nie będę miała w czym iść grinning smiley), a potem gotowanie, gotowanie i jeszcze raz gotowanie, no i sprzątanie. Stołem i krzesłami M się zajmie, bo ja tego ze spółdzielni targać nie będę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

25-10-2013 12:12:37

Nam póki co kapturek nie pękł ani razu, więc trzymamy się tej metody.
Wiolu Ja się nie dziwię paniom w laboratorium. Jak M pokazałam Twoją Karolcię, to stwierdził, że ma jakieś pół roku sądząc po włoskach i wielkości grinning smiley
Paulinko Ja chrzest odkładam do czasu aż nie będziemy u Teściów mieszkać, bo zamordowałabym Teściową podczas przygotowań.
Agatko Najlepszego dla Taty, a Wam dużo siły psychicznej, żebyście to ładnie przetrwali.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamila001 (offline)

25-10-2013 12:40:26

Ale się temat rozwinoł na temat antykoncepcji, a wieć tak ja jestem tak samo odważna jak Wiola czyli stosunek przerywany...co bedzie to bedzie winking smiley Gumki to dla mnie makabra no i dla Mojego też wiec cały czas jedna metoda jak do tąd nie zawiodła nas...bo o Mateuszka sie staraliśmy smiling smiley Kiedys stosowałam anty w tabletkach i dostałam od nich uczulenia i odstawiłam. Ja do mojego gin ide na przegląd dopiero 18 grudnia grinning smiley bo na KaseChorych tyle trzeba do niego czekac smiling smiley Nic sie w sumie złego nie dzieje i czuje sie rewelacyjnie wiec szkoda mi kasiorki na wizyte prywatna smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stronka Dla Mamusiek Karmiących [link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

25-10-2013 13:11:20

w sumie rzadna metoda nie jest w 100% skuteczna a na pewno lepiej jak się przydarzy kolejna ciąża niż jakby trzeba było starać się o dzidizusia teraz tylu parom nie wychodzi zaginiwmy w końcu winking smiley
Malinka masz ty się z tą teściową winking smiley nie wiem czy wczoraj oglądałyście kuchenne rewolucje tam był przykład teściowej roku winking smiley
Pajinka masz sporo na głowie przed chrzcinami u nas prawie wszysko teściu gotował (minął sie z powołaniem kuchnia to jego żywioł) ja się martwiłam tylko o stroje rodzinki winking smiley jak siostra ci butów nie odda to "pójdę boso ...."
Kamilka u mnie też niby było w porząsiu i czułam się świetnie ale znowu mam nadżerke (znowu po ciąży sad smiley) ale poraszka że na kasę chorych takie kolejki
Wiola ja jak w szpitalu w te cholerne woreczki mocz łapałam małej to myślałam że się popłaczę ciągle kupki szły ale była wtedy maleńka więc ciężko było w końcu zlapałam dosłowie kropelkę


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AgatkaM17 (offline)

25-10-2013 13:39:42

wrzosowa
wiola ja chodze z moja do Czestochowy, chyba dlugo w kolejce sie nie czeka Mnie na pierwsza wizyte umowili jeszcze w szpitalu, a pozniej do miesiaca czekalam

Jest jedna metoda anty 100% nie uprawiac seksu smiling smiley
Dzieki za mile slowa i pocieszenie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 13:39 przez AgatkaM17.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.