czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

20-07-2013 21:34:21

Osada Pierwsza
JESTEM


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Lenka85 (offline)

20-07-2013 21:35:53

Komorów
No nareszcie smiling smiley jak się ograniasz????? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

20-07-2013 21:37:15

Komorów
No i ja to mam właśnie tak, przyjdę, podczytam Was, coś napiszę i mała wyje sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

20-07-2013 21:38:28

Osada Pierwsza
DZISIAJ PIERWSZY RAZ OD PORODU SPAŁAM W DZIEN... 3 godziny. WCHACIE JUZ BYŁO NA OSTRZU NOŻA . JAREK WRÓCIŁ NA JEDNA NOC DO SYPIALNI , AMAŁA ZASNĘŁA O 3EJ. nO I sie ojcu oczka otworzyły co matka taka wkurwion chodzi, bo sie zorientował ,ze kurwa mac nieśpię od miesiąca 3 godzin na dobe...skąd miał wiedzieć jak sie sam do salonu ze spaniem wyprowadził i nie miał pojecia co ja w nocy z dzieckiem robię,ba nawet mi jasia do wyra potrafił pryprowdzić jak ten sie w nocy zerwał.. a w dzień to sama wiesz. osrac sie można ze szczecia . jak ci zasnie , to nie wies zw co najpierw ręce włozyc...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Lenka85 (offline)

20-07-2013 21:56:11

Komorów
hahaha to myślałam, że sama jestem z takim problemem, a u mnie to samo smiling smiley nawet nie wiem, jaki dzień, jaka pogoda, kiedy się wys...ć winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

20-07-2013 22:00:39

Osada Pierwsza
ogarnianiem to trudno nazwac.. dzisiaj np w do mu tylko wyprane, a na podlodze dziki zachód. może jeszcze lazienke wyliże? nie wiem, zbombana jestem, jachu raz kochany , raz diabeł, trzaska drzwiamy , wydziera sie itp. a młoda to niestety w odróznienu od niego potrzebuje ciszy...

obiad gotuje od 9 rano na raty, a młoda w tm czsie w kołysce w kuchni okapu słucha, bo zasypia o 14tej... jachu sie sam wychowuje na podwórku(jezu do brze że je mamy) albo zleci do dziadków nadoł i baje ogląda. ale na wszystkie propozycje zabaw odpowiada :nuda.zaniedbuję go teraz naprawde, az mi wstyd, tylko porfanne przytulanki nam zostałysmiling smileyON HAKNA I JA w jednym wyrkuwinking smiley

nie wiem jak OLI , ale jachu był inny zupełnie. spał i jadł spał ijadła. spał jak zabity . ooo ryczysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Lenka85 (offline)

20-07-2013 22:05:01

Komorów
Jakbym siebie słyszała, u mnie z Olim to samo, do babci lata od rana na baje i jedzenie, niedobry dziad, jak nie nie wiem co smiling smiley i też czuję, że go zaniedbuję, ale staram się, jak mogę, a chłop ma w dupie wsio, praca o poza tym dupa sad smiley podłoga u nas masakra też, ale od jutra ma urlop, więc już mu listę obowiązków stworzyłam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

20-07-2013 22:41:01

Osada Pierwsza
heheh, a mój w tym sezonie sie pyta czy wziąc w ogóledrinking smileyn pracuje , aja jestem podobno na urlopie... oszzzz bym go ...

A ja si edzisiaj odchamiłam...pól godziny u kosmetyczki i brwi mam git... no szał pał dosłownie,włosy zaczęły mi już z głowy leciec, a jak tam Twoje loczyska?
wpieprzam jakies falvity i witamine d3 na tarczycei grzecznie czekam kiedy sie uaktywni, bo to nastapi na 100%. szwagierka po 8tyg od porodu przeszła z niedoczynności w nadczynnośc. cikawam co u mnie wyskoczy. ale postanowiłam,że chocby sie waliło, to karmić będę do póki na pysk nie padne.. wtedy dopiero wezme tabletki. z jankiem ujechałam 2 miechy chora to z hania tez dam rade!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

kiti81 (offline)

21-07-2013 00:40:44

Rzeszów
Lenka i Amdent moge sie do Was przylaczyc?? Moj dzid maly dopiero usnal a i tak ciagle skwerczy i sie wierci :-) maz tez na wygnaniu bo do robty chodzi a jak spi z nami to nie do zycia jest. Jakk chce malego przybawic zebym sobie cos spokojnie zrobil to w malego jakis diablik wstepuje bo zaraz ryczy jak by go skurowali powie mi ktoras co to jest? Cora wyjechala do babci i tyle ja widac.


[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

21-07-2013 11:47:33

Warszawa
Amdent z tym spaniem malichw to mi juz dwie osoby (pediatra i poozna) mwili ze dolna granica snu to 11 godzin na dobe i mj niestety tyle sypia, boje sie co bedzie dalej bo przeciez z kazdym rokiem spi coraz mniej dziecko sad smiley

Lenka, Kiti, amdent widze ze u kazdej to samo smiling smiley w sumie to mnie to pociesza, nie moge sie doczekaz az may bedzie mia tak 4 miesiace i bedzie mozna kontakt z nawiazac, zabawiac go itd.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.