czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

18-07-2013 10:50:06

Osada Pierwsza
hej Marysiu.to co lekarz wypatrzył to pewno krecz szyi... pilnujzeby mała zmieniała pozycje głowki przy spaniu, przy przewijaniu, karmienui kąpaniu.ja raz myje na prawej rę ce raz na lewej , bo sie dzieciak wygina ciągle w te sama stronę. teraz zmieniam stronę włożeczku żeby mi sie nie wykrecała ciągle tak samo. nie przejmuj sie , trzeba na to uważać i unikac pozycji nawykowychsmiling smiley

Co do plesniawek, to my jestesmy po nystatynie,ale nie zauwazyłam róznicy. dla mnie to jest język obłożony ale nie zaogniony i tyle.młoda ma gestą slinę i długo przetrzymuje mleko w buzisad smiley nyslę że stąd u nas to obłozenie jęzora. A U was język tylko czy coś jeszcze ? walnij zdjęcie to ocenię jak to na moje wyglądasmiling smiley
360-MATKO BOSKA,ŻE CYCÓW NIE ROZERWAŁO! PADAJA REKORDY DOSŁOWNIE! ALE UWAŻAJ KOCHANA Z TĄ ILOŚCIĄ MLECZKA, BO POTEM JAK SIE SKOŃCZY KARMIENIE CYCUCHY MOGA PRZESTAĆ WYGLĄDAĆ:9 JA MIAAM TEN PROBLEM I TERAY TEY SIE POWTRYZ NIEYALEYNIE OD ROYMIARU. SMARUJ JAKIMđ SERUM BEZPIECZNYM ŻEBY SKÓRA FAJNA BYŁA. U MNIE SAME ŻYLSKA ,BLEEE


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

18-07-2013 10:52:51

Osada Pierwsza
A u mnie nocka marna... spałam z godzinę ,a młoda budziła się już co 1,5 godziny... chyba ma jakis skok wzrostowy. o 5 kupsko i breczenie do10.30. juz nie wiadomo co robić. bąki puszcza po tym bobticu i to tez ja czasem męczy...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

marySia_88 (offline)

18-07-2013 12:07:03

Rzeszów
no właśnie my też po nystantynie, zeszlo z dziąsełek i polowy jezyczka ale zostało z tyłu i głęboko ma dlatego jej to powoduje te wymioty, jak mi sie uda jej zrobić zdjęcie to wrzuce bo to ciężko zobaczyć wogóle, z tą główką to ona ma wogóle całą jedną strone slabszą bo jak leży na brzuszku to tylko jedną ręką i nóżką się podpiera i podnosi co ją denerwuje bo sie przekręca na bok, nie wiem może to coś z tym napięciem mięśniowym. Jak leży to jej podkładam tetrówke zwiniętą to trzyma ładnie głowe tam gdzie ja chce ale sama jak ma możliwość to od razu myk na lewo


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

18-07-2013 14:14:12

Osada Pierwsza
Marysiu- spróbuj masazu SHANTALA , TO TAKIE GŁASKANIE CIAŁKA DZIECKA. SUPER SPRAWAI DOBRZE DZIAŁA NA RECEPTORY PO TO ŻEBY WYRÓWNAC MIĘSNIE OBU STRON. ROBIŁAM JASIOWI OD 3 MCA. SPRYTNY CHŁOPAK MI WYRÓSŁ,ŚWIETNIE SIE RUSZ SKACZE BIEGA, MA DOBRA KOKORDYNACJĘ. OD 3 RZ JEŹDZI NA ROWERZE BEZ KÓL BOCZNYCH, A TERZ DOSTAŁ TAKI CO NAJMNIEJ DLA 7LATKA I ZASUWA JAK DZIK. FACET W SKLEPIE OCZY ZROBIŁ,ŻE TAKI SMARK, ROWEREM TAKIM CHCWE JEZDZICsmiling smiley
ZNAJDZIESZ NA YOU TUBIE, ALBO NIECH CI TERAPEUTA POKAŻE,ALE TO MUSI BYĆ TAKI OD DZIECIsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

kol196 (offline)

18-07-2013 14:40:10

ŁĄKI BRATIAŃSKIE
hej laskismiling smiley
my wczoraj na szczepieniu bylismy, Mikołaj waży 4890g czyli widac gdzie te ilosci mleczka idąsmiling smiley
po szczepieniu mały troszke marudził i w nocy czesciej jadł bo co 2 godz, tylko po kapaniu spał 4. Ale dzis juz lepiej. Tez z niego mały łakomczuszek bo czesto chce jeść i nie bardzo daje sie oszukac, herbatki czy wody nie bardzo chce,ale jak jest goraco to wypije i to i mleczko.
herbatke daje mu anyzowa bo rumianek czesto uczula a po koperku starsi synowie mieli kolki. ta anyzowa to zaparzam taka zwykla w szklance i podaje małemu w kolorze słomkowym.
Na bączki podaje czasem esputicon, wypróbowany przy starszych smykach.
czeka nas tylko wycieczka 100km do chirurga dzieciecego z pepkiem,ale damy radę.
Marek z Mateuszem bawią sie na podwórku, Mikołaj śpi, zmykam pranie ręczne zrobić i zmyć reszte podłog bo jutro goście a w sobote chrzciny.

pozdrawiam i miłego dnia życzę

moniaw28 (offline)

18-07-2013 14:40:52

Jakuszowice
Witam mamusie!!!
U nas kolek c.d., wczoraj w południe to myślałam, że Filip gardło zedrze, tak płakał, dziś było troszkę słabiej, nosiłam go na rękach i huśtałam w dół i w górę i przeszło. Też podaję Sab Simplex, do tej pory dawałam 2xdziennie 5 kropelek prosto do buźki, mały się oblizuje, tak mu smakuje. Dziś zwiększam dawkę, 2xdziennie po 10 plus Dicoflor 1x 5 kropli. Nie podaję w mleku bo czasem nie dopija i wtedy nie wziąłby całej dawki kropelek.
Kupki są co 2 dni ale już rzadsze po tym Bebilonie Comfort i mega duże.
My już po usg bioderek i jest wszystko ok.smiling smiley
Można przy karmieniu zjeść arbuza? mam takiego smakasmiling smiley I kupiłąm sobie makrelę wędzoną, chyba nie zaszkodzi...
Marysia mój mały też kładł główkę w jedną stronę i pediatra obserwowała. Ćwiczyłam mu główkę obracając i układając w dwie strony na zmianę. I dźwięczałam mu grzechotką, wtedy obracał się w kierunku głosów. Teraz macha główką w dwie strony.
Używała któraś leku Debridat? Mam na recepcie i zastanawiam się czy kupić, podobno też skuteczne na kolki.
Veroni biedny Wojtuś, oby mu szybko przeszło. Co do mam to moje na szczęście jest tolerancyjna, pomaga mi przy małym jak ją poproszę, sama się nie wtrąca i nie doradza. Gorzej z tatą, on jest taki przewrażliwiony, że jak mąż wyniósł małego w niedzielę na podwórko i był wiatr to tato już mruczał. I nie toleruje tego, że noszę małego od początku na rękach a nie w becie, a główka mu lata. Nasze dzieci wychowujmy po swojemu. Nawet jeśli popełniamy błędy to po to, by się na nich uczyć. Najważniejsze, że się staramy i chcemy dla maluszków jak najlepiej. Przecież wszystko robimy z miłości do nichsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kol196 (offline)

18-07-2013 15:07:45

ŁĄKI BRATIAŃSKIE
masz rację Mrusiasmiling smiley

Veroni nie przezjmuj sie i rób tak jak Ci serce podpowiada.

amdent (offline)

18-07-2013 16:01:49

Osada Pierwsza
Monia wędzone??????CHYBA NIE BARDZO -RYBA WĘDZONA TO RYBA TŁUSTA... JA bym nie ryzykowałasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

kakuniaaa (offline)

18-07-2013 18:18:49

Warszawa
Veroni biedny Wojtuś, mam nadzieję że szybko przejdzie!!!

Moniaw wedzonego nie wolno, arbuza tak ale mało i zobacz jaka będzie reakcja

Amdent spróbuje tez tego masażu

Kol podziwiam z trzema smykami dajesz rade ja z jednym nie wyrabiam

mój bąk dzisiaj po raz pierwszy przespał 6 godz, tzn 6 godzin mineło od pcozatku jednego karmienia do początku nastepnego


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniaw28 (offline)

18-07-2013 18:46:07

Jakuszowice
Dziewczyny dziękuję za radę. Pod jakimi postaciami jecie ryby? Wiem, że zawierają cenne dla rozwoju mózgu dziecka kwasy Omega i chciałabym zjeść rybną potrawęsmiling smiley
Karmię piersią sporadycznie i nie chcę małemu zaszkodzić. Jecie jakieś owoce, warzywa? Chcę urozmaicić menu bo jem tylko gotowane i chleb z szynką drobiową + zupy takie jałowe; z owoców to banany. I na deser biszkopty, czasem kisiel.
Mamusie karmiące kolkowe dzieci podeślijcie jakieś "bezpieczne" menusmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.