czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Kasia_1854 (offline)

22-05-2013 16:35:11

Gdańsk
No jestes wraszcie! Przez Was to ja siedze jeszcze a nie szłam sie golić! Kurde pomocy dawajcie do mnie bo ja pipochy nie widze!!!

marySia_88 (offline)

22-05-2013 16:36:18

Rzeszów
eee szkoda słów, Kasia masz racje nie ma co uwagi zwracać !

a tak z innej beczki - znacie jakieś fajne thrillery albo filmy warte obejrzenia ? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_1854 (offline)

22-05-2013 16:37:44

Gdańsk
Słuchajcie może sie przenosimy? Znajdzmy sobie inne forum. mamy swoje numery poradzimy sobie na innym. Niech któras znajdzie coś. Sama bym poszukała,ale kurcze ja nie zdąże sie ogarnąć,bo mam na 19 wizyte sad smiley Tylko nie zapomnijcie dac mi znac!!!

leydykiss (offline)

22-05-2013 16:38:34

Rybnik
jestescie głupie bo tak kazdy pomaga na biedna minke jeju jestem taka biedna pomóz mi i swoje za plecami zrobi dzwoncie pod ten numer to sie dowiecie dajcie czadu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anabela (offline)

22-05-2013 16:38:58

Żory
brak mi słów...








[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

22-05-2013 16:39:00

Zduńska Wola
Kasia hehe leżałam na łóżku i przysypiałam i z tela sobie podczytywałam.ale aż podskoczyłam na łóżku jak zobaczyłam co się dzieje młody kozak
heee ja swojej piśki też nie widzę.Wczoraj próbowałam coś wypłodzić ale nędznie mi to szło(no zacięłam się oczywiście)
Znowu trzeba będzie wziąć lusterko powiększające i lampką poświecić LOL


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

22-05-2013 16:45:31

Warszawa
Profil leydykiss zostanie zaraz zablokowany. Proszę, żeby któraś z mamuś czerwcowych napisała mi na PW, o co chodzi, bo nic z akcji która tu się dzieje nie rozumiem...


amiluska (offline)

22-05-2013 16:48:51

Gliwice
oooo zareagowali na moj raport grinning smileygrinning smileygrinning smiley

JAWORZNO (offline)

22-05-2013 16:49:24

Jaworzno
WIESZ CO IDŹ SIĘ LECZ DZIEWCZYNO I DAJ JUŻ SPOKÓJ BO JESTEŚ POPROSTU ŻAŁOSNA.

Kiti trzymam kciuki kochana. Ja chyba z tego wszystkiego też mam skurcze bo brzusiu się stawia i boli ale jeszcze do wytrzymania. Zobaczymy czy coś z tego będzie.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę, ja najgoręcej o Twe zdrowie proszę. Kocham Cię od pierwszego grama bo Tyś moje dziecię, a ja Twoja mama"

anabela (offline)

22-05-2013 16:51:25

Żory
haha, Jaworzno, może ona chciała tylko nam pomóc, jej wypowiedzi podziałały na mnie tak jak na ciebie, chyba zaraz urodzę grinning smiley








[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.