Majówki 2013 !!!! ciążadziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku

Wysłane przez haniaagata 

Angi (offline)

18-12-2012 10:46:21

Pomorskie
Hej, hejsmiling smiley
Co tu tak cichutko??

Witaski dla nowych koleżaneksmiling smiley Obie pierwszy raz w ciąży??

Przybywam z dobrymi informacjamismiling smiley Nasza dziewczynka ma się dobrze smiling smiley Mnie brakuje trochę magnezu, więc dostałam receptę.
W tym wypadku możemy spokojnie wybrać się na święta do rodziny grinning smiley

ewelinafear W mojej "instrukcji obsługi" są też piersi w menu winking smiley

asiulla, w takim razie trzymam kciuki, być może (mam nadzieje) będziesz jedną z nielicznych majówek bez rozstępów smiling smiley
Co do polecania , to ja w poprzedniej ciąży smarowałam się zwykłymi balsamami i oliwką- efekt taki, że rozstępy są, ale byłam naprawdę wieeeeeelka mierzę 158 cm a przytyłam 20 kg, czasem płakałam z bólu - tak mnie skóra bolała- nie było ratunku.
Tym razem postanowiłam zainwestować w coś specjalistycznego i kupiłam za poleceniem koleżanki olejek WELEDA - zobaczymy.
Ale ciotka ( z dużym doświadczeniem) mówiła, że można też używać Oliwy z Oliwek, te ponoć też mają dużo witamin i to naturalnych winking smiley - jakby nie patrzeć i dobrze nawilża.




[ebobas.pl]

asiulla (offline)

18-12-2012 12:28:52

Angi dzięki za wsparcie ale myślę, że mimo wszystko coś się pojawi - mam tylko nadzieję, że w jakimś umiarkowanym stopniu grinning smiley
Ja niby mam 170 cm wzrostu i jak dotąd przybrałam jakieś 4 kg (tak tak - ostatnio doszły kolejne dwa smiling smiley )... Ważę okrągłe 60 kg - pierwszy raz w życiu i wcale mnie to nie martwi. Ale brzuch szykuje się na spore rozmiary z tego co widzę więc nie liczę, że się rozstępy nie pojawią - chyba, że brzusio potem zwolni grinning smiley A ciągnie mnie już z każdej strony - normalnie czuję jak mi się w środku rozciąga...

Właśnie powoli kończymy 20 tydzień więc połowa ciąży za nami smiling smiley
Jutro lub w czwartek lecimy do Wawki na badanka a w piątek do lekarza oglądać Dzidzię hot smiley

Wspaniale, że Twoja Dzidzia zdrowo rośnie smiling smiley

W weekend robiłam rekonesans imienia dla chłopca - Leoś i Adam mi się podobają - i rodzinka też jest na tak. Tak więc w piątek Wam przedstawię Igę lub Leona/Adama grinning smiley grinning smiley grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

18-12-2012 12:29:40

A! I witamy nowe Majówki.

Odwiedzajcie i piszcie smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

18-12-2012 13:42:17

Sochaczew
Witamy, witamy nasze nowe forumowiczki! smiling smiley

Asiulla? A więc jednak Leon przypadł Ci do gustu..? grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

18-12-2012 14:32:24

I to bardzo smiling smiley
Nie wiedziałam tylko co na to mąż... Ale jemu też się podoba...
Więc na tą chwilę oboje jesteśmy na tak smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sovina (offline)

18-12-2012 23:08:06

Kraków
Przepraszam ze moją nieobecność grinning smiley

Postanawiam się poprawićsmiling smiley

Witam oczywiście nowe koleżanki....

Co do kremików ja uzywałam Mustela i ogólnie jestem zadowolona przytyłam prawie 30 kg i na brzuchu było kilka nielicznych rozstępów ...na piersiach w ogóle choć urosły 3 rozmiary...smiling smiley
Tylko nikt mi nie powiedział by smarować uda....i troszkę tam się brzydali pojawiło (zawsze miałam szczupłe nogi -no ale to też się zmieniło niestety) Mustela ma to do siebie że mozna jej tez uzywać po porodzie gdy ciało wraca do swoich rozmiarów...więc ja jak coś ja polecam jak najbardziej...smiling smiley


Nasza Kruszynka pojawi się niebawem grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasz Pierworodny to już kawaler smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sovina (offline)

19-12-2012 23:04:43

Kraków
A co tutaj taka cisza???


hehe chyba wszystkie zostały pochłonięte przez przygotowania świąteczne smiling smiley


Nasza Kruszynka pojawi się niebawem grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasz Pierworodny to już kawaler smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

20-12-2012 11:41:45

Sochaczew
A ja dzisiaj będę robić pierniczkiiiii! grinning smiley Ciekawe jak wyjdą! smiling smiley
Kurczę... Trochę smutno mi się robi jak pomyślę o pierwszej wigilii bez mojej rodziny. Pierwszy raz pojedziemy do Teściów na święta. U siebie czuję się swobodnie i na luzie - a tu..? Eh... Cały czas się zastanawiam czy "dobrze" cos mówię. Różnimy się poglądami i sposobem patrzenia na życie z Teściami... Taa.. Święta w atmosferze pilnowania co się mówi. Wspaniale.


[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

20-12-2012 12:15:32

Mosina
Witajcie.

Cisza jak makiem zasiał!!!!Majówki chyba już lepią pierogi i uszka.Ja wczoraj 5 godzin to robiłam no i dzisiaj zrobiłam od rana jeszcze jeden rodzaj.Teraz jeszcze tylko kupić rybkę schabik troszkę łakoci i ser na serniczek.....i możemy świętować.

Byłam u endokrynologa oczywiście prywatnie (8 minut w gabinecie i 100 zł) ale to i tak cud że się dostałam.Okazało się że mam przewlekłe zapalenie tarczycy.Nie powinno mieć wpływu na ciążę ale mam brać jod.Oby wszystko było dobrze z dzidzią.

Kasiawilmo teściami się nie przejmuj w końcu jesteś w ciąży i masz prawo mieć humory.I to tym razem oni powinni tobie dogadzać a nie odwrotnie.Myśl pozytywnie a będzie dobrze.


Dziewczyny czekamy na relację z wizyt u lekarza....

asiulla (offline)

20-12-2012 17:22:42

Hejka smiling smiley

Ja dziś byłam porobić badania a jutro lecimy do lekarza smiling smiley
Moje Maleństwo chyba miało dziś czkawkę bo czułam takie rytmiczne kuksańce w brzuchu grinning smiley Przezabawne grinning smiley
Powoli wyczuwam ruchy w ciągu dnia smiling smiley

Co do Świąt to też już mam względnie posprzątane - jeszcze przed samymi Świętami odkurzę, przetrę kurze i przemyję podłogi.
Co do gotowania - mam ogromną ochotę coś upiec... Miałam ochotę na pierniczki albo ciacho - ale moje zapędy zostały przyćmione...
Też mieszkam u teściów jak Ty Kasiu - jeszcze nie mamy swojej kuchni więc mocno nad tym ubolewam - i tutaj ani moja teściowa ani szwagierka nie cierpią kucharzyć i tym bardziej piec... Mam jeszcze nadzieję, że je do czegoś namówię... A nie chcę zajmować całej kuchni bo może będę przeszkadzać...

Póki co czekam na jutrzejszy wieczór aż zobaczę Dzidzię!!! hot smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1549020, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.