Majówki 2013 !!!! ciążadziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku

Wysłane przez haniaagata 

asiulla (offline)

13-12-2012 11:03:46

Kolejne piękne imiona smiling smiley
Nad Leonem może sama się zastanowię jakby co grinning smiley

Tych imion jest tyle, że nie sposób wszystkie wyłapać... A jak się szuka na tych dłuuugich listach to się zawsze przeoczy smiling smiley

Od dwóch dni mam taki apetyt, że ciągle mnie ssie w żołądku. Jadłam o północy... o 5 rano obudził mnie taki głód, że nie dało się zasnąć i.... wyżarłam pierniczki... Teraz zjadłam obfite śniadanie i wciąż mnie ssie... Już myślę o obiedzie..

Wciągam jak odkurzacz... (żeby nie powiedzieć, że żrę jak świnia - bo i takie myśli mam smiling smiley )
Mój mąż mówi, że brzusio idzie ostatnio mocno do przodu więc pewnie dlatego, że dzidzia nam rośnie.. NO OBY!!! grinning smiley
Mój pępek znów jest płytszy, więc chyba jesteśmy już wyżej...

Też tak macie z brzuszkami? Bo ja 18 i 19 tydzień to wystrzeliłam smiling smiley teraz ruszamy z 20 tygodniem. No i za tydzień usg to zobaczę tego mojego gigancika grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

13-12-2012 12:19:01

Sochaczew
Hehehe... ja też tak mam z jedzeniem. Ostatnio naszło mnie na pomarańczki i mandarynki. Mogłabym wchłonąć kg pomarańczy dziennie. Najgorsze są fazy na czekoladę - kinder country, milkyway, milkyway ameo..... O ludzie! A później są wyrzuty sumienia po zjedzeniu tych smakołyków ;p

Leosia i Tosię wymyślilismy tak, żeby imiona nie były oklepane - ale też nie jakieś spolszczone, pokraczne Brajany, Ksawiery, Nataniele, Nickole, Kasandry, Miriamy, Dżastiny i tak dalej.

U Nas badanie połówkowe będziemy mieli 21 grudnia. Oby doktor dał się namówić na wypalenie płytki z filmikiem tego, jak maluch się porusza. smiling smiley Ale by była radocha w święta! Każdy chciał by obejrzeć! grinning smiley
Wiecie może czy trzeba mieć ze sobą czystą płytę dvd czy inną jeśli chce się nagranie?


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

13-12-2012 12:55:18

No i zjadłam jeszcze pomarańczę i krupnik...
A teraz siedzę z siatką mandarynek...
Trochę mnie to przeraża smiling smiley

Teraz w tych imionach już mnie nic nie zdziwi... Jeszcze tylko Dżejsiki brakuje w tym panteonie gwiazd grinning smiley

Też mam połówkowe 21 grudnia smiling smiley To będzie 21 tc.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 12:55 przez asiulla.

KasiaWilamo (offline)

13-12-2012 14:04:49

Sochaczew
Dżesika! hot smiley Jak mogłam o tym zapomnieć! grinning smiley

O Asiu! To razem będziemy mogły wymienić się radościami z wizyty! Superkowo! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

13-12-2012 14:16:23

Pewnie smiling smiley
Moja wizyta o 20.
Ale z pewnością się pochwalę grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

13-12-2012 14:28:19

Sochaczew
Moja wizyta o 17 grinning smiley Od razu jak tylko będę mogła, to cos zapiszę. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

13-12-2012 14:50:48

Stargard Szczeciński
Jaki tu ruch! grinning smiley Coś w końcu ruszyło! smiling smiley

My do brzusia mówimy już po imieniu - czyli Gabryś smiling smiley imię Lila bardzo ładne i dość rzadkie. Dziś w M jak Mama przeczytałam, że najpopularniejsze imiona 2012 to Lena, Julia, Zosia I Antonina, Szymon, Maciek, Jakub, Jan i Mateusz. Choć Leonków też trochę słyszałam w otoczeniu smiling smiley

Pola i Nina też bardzo ładne - sami zastanawialiśmy się nad Niną, ale Amelka przewyższyła smiling smiley

Co do TLC to też oglądam smiling smiley Program "Porodówka" bardzo fajny, wciąga i można poobserwować trochę. Fajny też jest program "Ciąża z zaskoczenia", normalnie takie akcje, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. grinning smiley

A w menu u mnie dziś np pomelo, grejpfrut, mandarynki, sałatka cezar z wypiekanymi paluchami z serem smiling smiley Nasz Gabryś fika po każdym posiłku grinning smiley a tak poza tym to jak byłam parę dni temu u ciotki, która się spytała co jem - i jak powiedziałam, że ogórki, kapustę kiszoną - dania z tych warzyw - to stwierdziła, że chłopak będzie - i wykrakała grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

13-12-2012 15:55:18

Sochaczew
Apolonia bardzo ładne imię - Mała Polka grinning smiley Lila też. Nina jak dla mnie troszkę takie bardziej pasujące do dorosłej kobietki.

Kurczę! Fajnie macie z tym TLC ... Znam ten kanał, bardzo fajne programy tam lecą. Niestety jednak, nie mamy kablówki - tylko cyfrową naziemną... sad smiley Bu! eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

13-12-2012 16:05:54

hejka

ja bylam wczoraj na wizycie na tych badaniach genetycznych, wszystko z malutka oki, potwierdzilo sie juz na 100% ze bedzie dziewczynka, malutka wazy 314g grinning smiley ulozona jest narazie glowkowo ale moze sie to jeszcze zmienic.

nastepna wizyta 21.12 smiling smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

13-12-2012 16:24:29

Sochaczew
O Asiek! Kopę lat! smiling smiley Ty też 21 masz wizytę? smiling smiley Jesteś już 3 ciężaróweczką z terminem wizyty na 21. smiling smiley Mam nadzieję że coś skrobniesz jak przyjdziesz do domku..?
O której godzince będziesz miała badanie?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.